sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sun 13.5.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

Hmm, tak mě jeho holka dneska celou ranní směnu pomlouvala ještě s jinou holkou. Jaká jsem kráva a jak jí chci Standu přebrat a další kecy. Že si s tim nedá pokoj. On na mě dneska křičel na dálku "Terezkooo!", abych se otočila a on mi moh zamávat a pozdravit mě. A ona tak hrozně nasupeně koukala. Ještě když pak šel ke mě a povídali jsme si, tak mi málem pak vyškrábala oči. Je mi ale nepříjemný když mě někdo nesnáší a pomlouvá. A já jsem vlastně dneska zjistila že čekám. Že pořád čekám jestli se rozejdou nebo tak. Přitom jsem si řekla že už čekat nebudu, ale čekám furt dál a asi ještě nějakou dobu čekat budu...
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 13.5.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

Ochu wrote:
Hope, ale kdo? Tam si každej jede na svý triko a z příjmů nemocnic příbuznejm nevolaj, když to není extrémně akutní Confused Confused Confused


tak já nevim jak to tam chodí.. jen jsem myslela, že když si říkala, že jste se nemohli dovolat už odpoledne, tak tam odpoledne někdo byl (služba, nebo tak)..Sad V tom bude nějaká prkotina uvidíš..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Sun 13.5.2007 22:02    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 13.5.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

Ochu, to bude dobrý. my se tuhle taky namohli babi dovolat, to nebydlí ani v pečováku, ale sama, takže by nebyla šance, aby ji někdo našel nebo zachránil, a nakonec měla jen rozbitý telefon! Wink uvidíš, že v pečováku by vám určitě zavolali, kdyby se něco stalo. Crying or Very sad držím palce ať to dobře dopadne!!
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
edit_no_90
kytky 4, meta: 4050
kytky 4, meta: 4050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3765

PostPosted: Mon 14.5.2007 6:33    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 14.5.2007 12:13    Post subject: Reply with quote

ochu , třeba babička špatně slyší..treba děda mího ex, slyšel, když si se s nim bavila, ale telefon a zvonek prostě neslyšel..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 15.5.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Ono se to nehodí do depky, ale nějak mě nenapadlo, kam to jinam dát. Našel si na mě kontakt a ozval se mi kluk, kterej seděl naproti mně ve vlaku. Byla jsem potěšená, že je to ten pěknej, nojo a teď si uvědomím, že tam byli dva... druhej byl takovej malej, divnej a odpudivej Embarassed A teď bych nějak potřebovala poradit, jak zjistit, s kterým z nich si vlastně píšu Embarassed Tak kdybyste měly nějaký nápad......
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 15.5.2007 17:38    Post subject: Reply with quote

Tange - normálně se ho zeptej, kterej z nich je, ne? Na tom přece není nic špatnýho chtít vědět, s kým si píšeš Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 15.5.2007 20:26    Post subject: Reply with quote

Jedná se o mojí první velkou lásku. Takovou tu napořád Smile Moje byla hodně prožitá, hodně dramatická, dlouhotrvající. Už jsem od něj měla několik přítelů, který jsem měla ráda. Na jednoho teď i celkem myslím. S tamtím už nechci nic mít, nechci s ním spát, chci s ním jen kamarádit. Ale problém. Chci ho mít jen pro sebe. Strašně, ale strašně mi vadí, že má někoho jinýho. Nemůžu snést fakt, že je pro něj někdo na vyšším místě než jsem já. Jak se toho zbavit???
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 15.5.2007 20:56    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
Tange - normálně se ho zeptej, kterej z nich je, ne? Na tom přece není nic špatnýho chtít vědět, s kým si píšeš Wink


ariely - nechci bejt špatnej prorok, ale ten kluk pak může Tange zalhat...jestli je to ten odpudivej, tak může právě využít situace a vydávat se za toho krásnýho, aby se s ní sblížil. Nebo ten hnusnej píše na ICQ a ten krasavec se s ní pak sejde...jako v Cyranovi v Bergeracu Twisted Evil No nic, neposlouchejte mě, už bych měla jít spát. Jen mě ta situace celkem zaujala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

No, to mě taky napadlo. A kdyby to byl ten škaredej, tak by mi ta otázka připadla i netaktní... I když nemyslím, že by hrozilo setkání (i když kdyby to byl ten hezkej, tak by mi to i bylo líto), je "z daleka".
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

Jenže co když si ten kluk nemyslí, že je odpudivej, že jo? Laughing
A víš aspoň jak se jmenovali, Tange?
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:05    Post subject: Reply with quote

Asi by od tebe bylo blbý, kdyby sis s ním přestala psát proto, že zjistíš, že to není ten krásnej Laughing Na druhou stranu - v tomhle jsem trošku mrcha a taky bych to udělala, pokud by mi o toho kluka šlo jako o chlapa. Kdyby šlo o kamarádství, tak bych si ho i "nechala" ( Laughing ), kamarádů není nikdy dost.
I když jak psala Exi, chlapi mají jiný vnímání sebe sama a většinou dost vysoký sebevědomí, takže jemu třeba nepřijde, že je odpudivej Myslik


Last edited by Grapefruita on Tue 15.5.2007 21:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Tangerine
kytky 5, meta: 6350
kytky 5, meta: 6350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6329

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:06    Post subject: Reply with quote

Právěže nevim, zkoušela jsem to hledat všude možně a nic. Ale ta otázka by teoreticky nemusela být trapná, vždyť je to pravda - jak bych mohla vědět, kterej z nich to je - to musí být jasný i jemu. A jako kamarád - proč ne, stejně ho asi nejspíš už neuvidím...
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 15.5.2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Já bych si s ním teda vůbec nepsala, dokud bych nevěděla, kterej to je. Už se mi to i párkrát stalo Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 230, 231, 232  Next
Page 231 of 232

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms