sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
AORTA BOJUJE S DEPKOU!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Wed 3.1.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

Doufám, že jsem to přesunula do správné sekce, kdyžtak mě zbi?ujte.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 3.1.2007 14:54    Post subject: Reply with quote

Tak prvni den na novem foru a uz pisu do depky.. Confused
Mozna by bylo vhodny zalozit Zpovednici.
Mam pocit, ze uz nic nema smysl, nemam uz silu se o nic snazit a nemam silu porad nekomu cpat svoje zbytecny kecy. Kdo by na to mel porad naladu, ze. Kdyz je clovek na dne, tak o nej lidi ztraci zajem.. bohuzel je to tak. Ale tohle resit nechci, jen me to ted napadlo..
Dneska jsem si prochazela v knihkupectvi vsechny knihy o psychologii a vzpomnela jsem si na svoje obdobi, kdy jsem porad lezela v knihach, jen cetla a cetla (nerikam, ze to bylo nejspravnejsi, ale..), mela jsem aspon nejakej cil a netapala jsem slepe kolem sebe.
Vlastne ani nevim, co bych chtela resit, ale je mi hrozne a nic v zivote mi nevychazi, skutecne asi plati, ze Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste.. vsechno se mi ted bude vracet.
Strucne - jsem uplne pitoma. Az do takovy miry, ze uz nedokazu sama resit svoje problemy a psychiatricka je na me taky kratka. A AD mi nejak nezabiraji, aspon ne tak, jak by mely. Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:02    Post subject: Reply with quote

Kenzie, nejsi úplně pitomá, máš jenom problémy, to není tvoje vina. Asi ti to moc nepomůže, ale tak před týdnem jsem se cítila úplně stejně.
Te? je to něco lepší, jenže stejně vím, že dřív nebo později se to zase vrátí. Holt se s tím musím(e) nau?it žít.

A Zpovědnice už tady taky je Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:08    Post subject: Reply with quote

Pardon, jeste tu moc nemam prehled, Zpovednice jsem si nevsimla. Embarassed

Jinak diky.. asi zase casem dojdu do ty apaticky faze, kdy mi bude vsechno jedno a jen si budu uzivat zivota (radsi si pod tim nic nepredstavujte). Nejvic me stve, jak jsem neschopna delat veci spravnym zpusobem. Dneska jsem mela jit do skoly - nesla jsem, misto toho jsem se poflakovala po meste, kourila jednu za druhou a usinala v MHD.. vzdycky me chytne stav, kdy nechci videt nikoho a uz vubec se s nikym bavit a resit svoje problemy, nebo jim minimalne celit. Jsem slaboch.
Lenore, ty mas aspon byt na co pysna, vzdycky v nejhorsi chvili si muzes vzpomenout na to, co jsi uz v zivote dokazala.. myslim, ze tohle by te mohlo drzet..aspon trosku, ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:12    Post subject: Reply with quote

Prosimtě, já jsem právě nic nedokázala. Asi ani nedokážu, protože u ni?eho nevydržím, všechno mi přeruší záchvat marnosti Rolling Eyes

Já taky dneska mám jít do školy - nikam nejdu, mám překládat - sedím na netu, mám si jít vyzvednout fotky - nechám to na zítra. A podobně je to celý můj život Confused
Aspoň že jsem se dostala z fáze "s nikým nemluvím, dejte mi všichni pokoj, chci někde sama umřít".
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:18    Post subject: Reply with quote

Tak aspon jsi dokazala vic nez ja, ale tim te asi moc nepotesim, ze.. Razz

Nevim, jak z toho ven, to by nade mnou musel byt nekdo s bicem ( Twisted Evil ), abych se probrala z toho oparu nicnedelani..
A fotky bych az tak neresila, vyzvednes je zitra. Smile Prekladani, s tim ti nepomuzu, nevim, kolik casu to zabere.. hori termin? Tak pul hodinky prekladej a dalsi pul hodinu bud na boardu.. i kdyz ja te moc neznam, nevim, co na tebe plati, tohle zabira jen na me. Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17715
Location: VePř

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

ja vam asi rozumim, nebo mozna to je neco jineho, ale v podstate:
musim ted napsat mail as na antomii, v podstate se ho chci zeptat, jestli bych se mohla prijit nechat v patek vyzkouset. a proste nemuzu. Rolling Eyes
nemuzu se odhodlat to jit delat, ackoli vim, ze pokud se ho nezeptam ted, uz me nevyzkousi. kdyz me nevyzkousi, budu mit blby prumer. kdyz budu mit blby prumer, budu psat test z anatomie.
kdyz test z anatomie napisu (lepsi pripad), budu mit malo casu na ostatni zkousky. kdyz budu mit malo casu, vyrazi me.
kdyz test z anatomie nenapisu, vyrazi me.
a ja proste nesesmolim ty dve vety. Sad
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:20    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
mám jít do školy - nikam nejdu, mám překládat - sedím na netu, mám si jít vyzvednout fotky - nechám to na zítra



Přesně tohle dělám taky! Nějak nevim co se proti tomu dá udělat.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29922

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:23    Post subject: Reply with quote

Jo, ale já ty fotky už odkládám týden... vyzvednutí indexu na studijním odkládám 2 měsíce, ve škole jsem za semestr byla tak na 20% hodin Rolling Eyes

S tím překládáním to dělám tak, že si za každou stránku dovolím pět minut na boardu Laughing Ale není to moc efektivní, když jenom překládám, mám to desetkrát rychleji. Te? asi budu muset jet přes noc, chybí mi toho fakt hodně Confused

No ale to je jedno, já jsem si nechtěla stěžovat, jenom názorně ilustruju, že ostatní jsou na tom podobně jako ty Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Wed 3.1.2007 15:52    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek


Last edited by violetka on Sat 28.2.2015 22:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 3.1.2007 16:03    Post subject: Reply with quote

mam k novemu boardu nejakou duveru... a potrebuju trochu "vyslechnout"... v 15 jsem bojovala s anorexii (vitezne...). ale vcera, no vlastne to neni jen o vcerejsku, jsem si poprve po 3 letech dala prst do krku, byla to hrozna uleva a vubec nevim co s tim, nechci do toho znovu spadnout, ale jsem uz na kraji... Embarassed )))
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
kkaaa
kytky 1, meta: 250
kytky 1, meta: 250


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 248

PostPosted: Wed 3.1.2007 17:11    Post subject: Reply with quote

jejda Klárko, uvědom si co tě stálo být zase v pohodě a odpoutat se od toho...moc dobře víš jaké to bylo...a tímhle nic nezískáš...!! fakt ne..:/
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 3.1.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

a doma dobry? nemuzes byt jenom vystresovana treba z toho. Prosim zkus to prekonat, kdyz to budes chtit udelat tak me treba napis nebo neco jineho, cokoliv
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6829

PostPosted: Wed 3.1.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
Lenore wrote:
mám jít do školy - nikam nejdu, mám překládat - sedím na netu, mám si jít vyzvednout fotky - nechám to na zítra



Přesně tohle dělám taky! Nějak nevim co se proti tomu dá udělat.

no nejspíš se zapřít a udělat to...

tyhle stavy má každej..a záleží na každým, jak se s tím vyrovná. je hrozně lehký, pořád jen mluvit o tom, co bych CHTĚLA - jenže správně, to mluvení nesta?í. např u tebe kenzie - sama víš, že hodně věcí děláš špatně a stejně je pořád děláš. PROČ? protože to je leh?í...je leh?í sednout si k boardu a postěžovat si do depky. je to leh?í než jednou udělat to, co udělat M?Š. jenže tohle nic nezmůže. nikdo ti nedá prášky na to, jak za?ít žít, jak bys chtěla. a ono se taky nikdy nebude všechno dařit na jedni?ku s hvězdi?kou.

uvažovala jsem o tom, že se dneska se antidepresiva napíšou opravdu na každou kravinu - přitom to nic neřeší. pro? tolik lidí dokáže snášet jen takový život, kde se všechno daří výborně? pokazí se jedna věc, rovnou vzdají všechno.

a například lidi, který si do tohohle všeho ještě šlehnou nějakou drogu si podle mě ty stavy vyloženě zaslouží...

já jsem už na tohle stěžování poslední dobou hrozně alergická. a na boardu je to rozšířený jako mor...omlouvám se, ale musela jsem si ulevit. a kenzie nebylo to namířený proti tobě (i když to tak asi vyznělo), ale proti všem, co dělají to stejný - jenom fňukaj Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
la fraise
.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 26039
Location: back in town

PostPosted: Wed 3.1.2007 18:37    Post subject: Reply with quote

kkaa-prave, ze vim, jaky to bylo...ale je to tezky, strassne moc...vcera jsem stala ve sprse a koukala na to bricho, nikdo nebyl doma a ja mela vycitky z toho co jsem snedla... navic si mama vsimla, ze zase min jim a rekla mi, ze me bude hlidat a tohle mi prislo jako cesta...

kecka-jo, doma docela dobry...dekuju...za nabidku
_________________
We're happy free confused and lonely in the best way. It's miserable and magical, oh, yeah.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 230, 231, 232  Next
Page 2 of 232

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms