sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Koleje
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
beatrix.
Guest





PostPosted: Sun 19.8.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

greenwood wrote:
Kess-no tak to si ji uzij...ja mela to "stesti" stravit noc na Vltave, ta je hned vedle....bydlet bych tam nechtela.... Bojik


green ja na blanici bydlela celej prvak a jsou to pomalu jedny z nejlepsich koleji Laughing ja teda nemam moznost srovnani,protoze v druhaku jsem uz hned metla pryc ale s dost lidma jsem se bavila a rikali ze to tam bylo nejlepsi..v porovnani s tim kde jsou ted (a to mi vltava jeste prijde lepsi jak blanice Laughing )
Back to top
 
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28444

PostPosted: Mon 20.8.2007 17:42    Post subject: Reply with quote

to je mozny,ale videla jsem jeste treba Jednotu a i ta uz mi prisla lepsi...a takovy 17.listopad, tak ta je asi uplne nejlepsi,podle toho,co jsem slysela....

je fakt,ze na vltave jsem byla na klucicim pokoji,to byl uplnej holobyt,no Rolling Eyes Laughing
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6829

PostPosted: Tue 21.8.2007 15:00    Post subject: Reply with quote

greenwood - diky Razz ta tvoje reakce mi prisla docela legracni, tezko muzu ocekavat nejaky luxus, kdyz se jedna o koleje, ze Laughing a ja v tom proste porad i tak vidim spis ty vyhody, aspon v prvaku. navic jsem videla fotky od lizzie (taky chodi na board, taky bydlela na Blanici) a opravdu mi to neprislo jako nic, co by se nedalo prezit Razz
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 21.8.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

nechcete někdo házet taky fotky kolejních pokojů? ať si my, kteří jsme na koleji nikdy nebyli můžeme alespon udelat představu Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Wed 22.8.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

A nevíte jak je to s tím příspěvkem, co dává škola na zaplacení nájmu? Dostává to každý a vztahuje se to i na priváty?
Jinak já mám podanou žádost o koleje (ale řekla bych, že blbě), ale už mám rozjednané 2 priváty a chci jít na jeden z nich...na koleje ne-e Bojik Kor když v jednom z těch privátů bydlí přítelovi známí : ) Ale i privát budu asi ze začátku brát těžce, ptž jsem rozmazlený jedináček a zvyklá, že je u nás ticho, klid a v bytě bydlím jen s mamkou. Tam by nás bylo 5.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28444

PostPosted: Wed 22.8.2007 21:52    Post subject: Reply with quote

Kess wrote:
greenwood - diky Razz ta tvoje reakce mi prisla docela legracni, tezko muzu ocekavat nejaky luxus, kdyz se jedna o koleje, ze Laughing a ja v tom proste porad i tak vidim spis ty vyhody, aspon v prvaku. navic jsem videla fotky od lizzie (taky chodi na board, taky bydlela na Blanici) a opravdu mi to neprislo jako nic, co by se nedalo prezit Razz


no,ja to brala v porovnani s jinyma kolejema,ktery jsou na tom lip...jasne,ze se to da prezit,ale bydlet tam cely rok by mi asi dalo zabrat Embarassed
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
synapse

kytky 4, meta: 2750


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 2695
Location: země Pána Koblih a jeho tupých voličů

PostPosted: Thu 23.8.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

Jupí, dnes jsem dostala dopis o přidělení koleje, jsem strašně šťastná Viteznik O.k. trošku jsem s tím počítala, protože to mám 272 km, ale zkrátka dokud to nebylo černé na bílém, nemohla jsem si být jistá, že.
_________________
MIAOW!
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 23.8.2007 13:02    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
A nevíte jak je to s tím příspěvkem, co dává škola na zaplacení nájmu? Dostává to každý a vztahuje se to i na priváty?

Ne, nevztahuje se to jenom na koleje, ale konkrétní rozdělení závisí na univerzitě.
Na MU dostávají příspěvek všichni studenti, co nebydlí v Brně nebo vedlejších okresech. Dostáváme to zpětně za pololetí a je to celkem dost. Myslím, že za letní semestr to bylo přes 3tisíce.
Bohužel díky tomuhle příspěvku došlo prakticky plošně ke zvýšení cen studentského ubytování, takže to tak akorát zaplatí ten rozdíl oproti dřívějšku Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Thu 23.8.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

Nevíte někdo,jestli je možný bejt na koleji ČZU v Suchdole a studovat přitom jinou školu??? Jsem totiž na ČZU přijatá,myslela sem si,že tam půjdu,žádost o kolej sem proto posílala jen tam...ale já si to nějak rozmyslela (Embarassed ) a dělám 2. kolo příjmaček na ČVUT..takže jestli se tam dostanu,nebudu mít nejspíš kde bydlet Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 23.8.2007 13:50    Post subject: Reply with quote

na MZLU je to s příspěvkem na ubytování tak, že ho dostává každý kdo nemá bydliště v okrese Brno město. Příspěvek se vyplácí čtvrtletně zpětně, pokaždé jiná částka asi podle počtu studentů. Teď naposledy to bylo neco málo přes 1800 za čtvrtletí, jak říká mexxie, za pololetí to dělá přes tři tisíce (nejmenší jsou u nás příspěvky na podzim a až začnou odpadávat prváci tak se to postupně zvyšuje, za poslední čtvrtletí je příspěvek vždycky nejvyšší
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28444

PostPosted: Fri 24.8.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

Sluníčko:-) wrote:
Nevíte někdo,jestli je možný bejt na koleji ČZU v Suchdole a studovat přitom jinou školu??? Jsem totiž na ČZU přijatá,myslela sem si,že tam půjdu,žádost o kolej sem proto posílala jen tam...ale já si to nějak rozmyslela (Embarassed ) a dělám 2. kolo příjmaček na ČVUT..takže jestli se tam dostanu,nebudu mít nejspíš kde bydlet Confused


a koleje CVUT by nesly? ono byva na podzim dalsi kolo,takze pokud by ted bylo pozde,tak pak by se mohla uvolnit mista (jako,ze se uvolni skoro na sto procent...) treba v rijnu,listopadu
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Fri 24.8.2007 13:32    Post subject: Reply with quote

Teď je právě určitě pozdě,termíny pro podání žádosti o kolej už vypřšely...S tim 2. kolem jsi to myslela jak?? Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Chennile
šenyl


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 1152

PostPosted: Tue 28.8.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

Já se na kolej uplně strašně moc těšim! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Hlavně na svojí spolubybydlící!!!!!! Nevinnik
Back to top
View user's profile Send private message  
First Snowflake
conflicted


Joined: 02 Sep 2007
Posts: 92

PostPosted: Sun 2.9.2007 22:57    Post subject: Reply with quote

Já zatím vím jen že budu mít pokoj se dvěma dalšíma lidma a buňku s osmi...juj. Většina lidí mi říká ať si od "kolejního života" neslibuju žádný falešný superlativa, ale stejně se zatim těšim... znechucená můžu bejt až to bude krutá realita, proč si to kazit dopředu
_________________
Almost everyone you know,without exception,has their heart all wrapped around someone who will never love them back.

Donnie: I made a new friend today.
Dr. Lilian Thurman: Real or imaginary?
Donnie: Imaginary.

In fairy tales, the princesses kiss the frogs, and the frogs become princes. In real life, the princesses kiss princes and the princes turn into frogs.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Mon 3.9.2007 8:43    Post subject: Reply with quote

vltava lepší než blanice? Myslik na blanici taky nemají internet?
a že by mrazáky a normální vařiče nebyly nikde? ... je fakt, že kamarádka z větrníku nemá snad ani ledničku a na vltavě jsou velké pokoje.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Next
Page 4 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms