sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Koleje
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
*orange*
kytky 0, meta: 25


Joined: 17 Jun 2007
Posts: 10

PostPosted: Sun 12.8.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

holky hrozne me desite... mam skolu asi 45 minut vlakem od domova, ale pozadala jsem si o kolej a oni mi ji dali... a ted jak to tady ctu, tak me ta radost uplne prechazi Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28802
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Sun 12.8.2007 15:42    Post subject: Reply with quote

orange, pokud nechceš být doma, tak bych dala přednost privátu. na kolej bych se nehnala, já totiž nejsem zas moc společenský člověk Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Sun 12.8.2007 15:50    Post subject: Reply with quote

Shrew to je na prd ta neucast,tam jsou tak slaby steny ze to je stejne jak kdyby mi vsichni sedeli za hlavou Laughing ale ja proste celkove i nekoho spatne snasim v pokoji,jsem zvykla si radsi nekam sednout do koutku a bejt sama tak mi to celkove moc nevyhovovalo Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Sun 12.8.2007 15:53    Post subject: Reply with quote

mě kolej nesedi, první tři roky jsem si o koleje žádala a nedostala tak jsem byla na privátu. Pařby se taky pořádali, ale ve čtyřech lidech je domluva jednodušší než s celou kolejí. Párkrát jsem tam samozřejmě přespala, ale fakt nic pro mě. Nakonec bych se na kolej dostala až v páťáku a to už jsem tam nechtěla já, přece jenom už mám radši svůj klid a dobře sem udělala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Beauty_GLady
kytky 0, meta: 25


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 16

PostPosted: Thu 16.8.2007 13:57    Post subject: Reply with quote

já jsem ted rok bydlela na private, ale ze spolubydlící se vyklubala mrcha, takže jdu letos zkusit stesti na kolej. Teda nejdriv musim mit stesti v druhym kole, protoze v prvnim jsem nic nedostala. Na kolej se docela tesim, jsem sice clovek, co ma rad svy pohodli, rad si uvari, mam rada vsude uklizeno, utulno a tak, ale rikam si, ze kdyz si to tam hezky zaridim, tak si zvyknu a zadna spolubydlici nemuze byt horsi, nez ta, co jsem mela letos.

Nedavno jsem narazila na zajimave stranky o kolejich Strahov, opravdu jsem se u toho pobavila a jen doufam, ze me to neceka taky Confused Laughing

http://strahov.utulekfest.cz/
_________________
Help me...
Back to top
View user's profile Send private message  
markee.b
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 111

PostPosted: Thu 16.8.2007 14:10    Post subject: Reply with quote

Já má taky ráda svůj klid, ale ten člověk na koleji teda zrovna moc nemá. Minulý semestr jsem bydlela s jednou "pařmankou"- do školy vůbec nechodila, akorát do hospody a vracela se vždycky ve tři ráno a pravidelně mě budila Rolling Eyes Když nešla do hospody tak koukala skoro celou noc na TV a když sem jí řekla, jestli by to nemohla vypnout nebo si to dát aspoň do sluchátek, když chci jít spát, tak na mě koukala dost divně Paranoidnik
Naštěstí sem se na pokoji moc nezdržovala, ze školy sem jezdila až večer a na víkendy domů, protože se to nedalo vydržet Evil or Very Mad
Letos sem se domluvila s jednou kamarádkou z kruhu, že bysme spolu mohli bydlet, tak doufám, že to vyjde a bude to v pohodě. Protože nevím, jestli bych vydržela rok bydlet s někým podobným jako byla bývalá spolubydlící.

Nejradši bych bydlela už ve vlastním bytě s přítelem, ale to bohužel neni možný Vzteklik
Back to top
View user's profile Send private message  
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6899

PostPosted: Thu 16.8.2007 14:13    Post subject: Reply with quote

Beauty_GLady wrote:
http://strahov.utulekfest.cz/


Fakt dobrý Roflnik Sice je to popsaný hodně štavnatě, ale vlastně je to všechno pravda Laughing
_________________
Not all those who wander are lost.
There is so much love in me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 16.8.2007 14:26    Post subject: Reply with quote

no tak co ja sem mela koleje tak to je des Evil or Very Mad
sice skoro zadarmo kdyz srovnam s ceskyma,ale teda raci bych si priplatila Rolling Eyes
zachody a sprchy spolecne kluci a holky..a bordelu na chodbach nemluvim a to i brzo do rana a ja sa rada treba vyspim Confused porad met strach jestli ti nekdo nevymlati dvere,pac to tam byla pomali na dennim poradku...
prvni sem chytla spolubydlici,co se zdaly v poho,ale casem katastrofa..kdyz vedely ze ja a jedna vstavame brzo,klidne jim celu noc nahlas rvala hudba pac mely az na odpoledne atd,kdyz byla stredecni kalba chodily nad ranem a tahaly si tam borce proste kravy bezohledne...nevydrzela sem to a odstehovala se k jinym spoluzackam (ta druha si raci nechala srat na hlavu-nechtela konflikty..byly sme tam 4) a to bylo bomba,mezi sebou ohleduplne,sranda taky byla..proste kdyz sme sa ucily-tak secky..kdyz nekera chtela spat,ostatni to respektovaly atd-coz predtim neexistovalo
nejsem moc typ na koleje,pac me vadi moc bordel,neporadek atd a taky s kazdym nevyjdu Embarassed
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Thu 16.8.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

na Strahově byl přítel rok, já s ním 14 dní. Stačilo na celej život. Kdybych měla Strahov popsat jedním slovem tak:ghetto
Back to top
View user's profile Send private message  
Kess
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6825

PostPosted: Thu 16.8.2007 19:57    Post subject: Reply with quote

teda tohle je pozitivní téma Laughing já se dneska dozvěděla, že jsem dostala kolej (jaký překvápko Laughing ) a náhodou se těším docela Razz
_________________
Jen lidská mysl dokáže udělat z nebe peklo a z pekla nebe.
"Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít." Honoré de Balzac
Back to top
View user's profile Send private message  
Delfa
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 349

PostPosted: Thu 16.8.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

Pro mě by kolej asi moc nebyla. Naštěstí bydlím na privátěSmile Jednou jsem měla tu čest navštívit na koleji kamarádku a ty pařby, co se tam denodenně pořádaj, ty bych asi fakt nezvládala - na mě moc divoký. Mám ráda svůj klid a taky pohodlí. Asi by se mi nelíbily záchody a sprchy na patře, na to jsem asi moc citlivka Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Axioma
coin-operated girl


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6899

PostPosted: Thu 16.8.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

kecka wrote:
Kdybych měla Strahov popsat jedním slovem tak:ghetto

Když tam bydlíš dýl, tak ti to tak nepřijde. Asi už jsem si zvykla Smile
_________________
Not all those who wander are lost.
There is so much love in me.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10036

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:08    Post subject: Reply with quote

Já se na tohle všechno právě spíš těším, já su člověk společenský Razz Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Corbusier wrote:
Já se na tohle všechno právě spíš těším, já su člověk společenský Razz Razz


to ja taky..ale odcamcad pocamcad Laughing
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10036

PostPosted: Thu 16.8.2007 22:20    Post subject: Reply with quote

Uvidíme jak budu mluvit pak no...ale celkově když nějací vysokoškoláci povídali o kolejích tak sem jim to hrozně záviděla, doufám že narazím na nějaké klidnější no..Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
Page 2 of 14

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms