sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Stargate sg-1 + Stargate Atlantis
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 22.7.2007 21:41    Post subject: Stargate sg-1 + Stargate Atlantis Reply with quote

Pozera to niekto? Ja som do Stargate blazon asi od patnastich a teraz som sa k tomu opatovne vratila, za posledne tri tyzdne som pozrela asi serie 6 - 10 a zacala som Atlantis. Je tu niekto koho to tiez bavi na pokec? Alebo aj ine scifi moze byt...

Ked sa nikto nenajde, prinajhorsom to niekto kompetentny dopravi do zumpy Embarassed
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 23.7.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

Ty jo, do tebe bych nerekl, ze budes takova zapalena scifistka Very Happy Ja se na Stargate chystam, mam slibene od kamarada, tak se tesim. Jinak z techle serek "zeru" Star Trek Smile

Jeste mam rozkoukanej Battlestar Galactica, ale ten me moc nechytl.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Fri 27.7.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

jé, melly Very Happy
já koukala na SG asi do 6. řady a pořád jsem tajně doufala, že se Jack a Sam dají dohromady. ale poslední řady jsem neviděla, jen pár dílů, a tam Jack O´Neill vůbec nebyl Myslik
a do Startreku jsem byla blázen tak do 16.
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Fri 27.7.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Feli, ja skryvam plno prekvapeni Twisted Evil

Shannon, keby si chcela, mozem ti poskytnut serie 7-10 Wink Siedmu ale nemam moc rada, bolo to chvilu take divne. Confused Jack v poslednej serii povysil na generala a uz tam bol len zriedka. Miesto neho je tam Cameron Mitchell, ale aj ten je strasne fajn. To je na stargate super, ze aj ked nejakeho cloveka vymenia, toho druheho si urcite oblubite aj ked je vam to luto.
Inak aj Atlantis odporucam, som si myslela ze ked je to len spin off, tak to nebude nic moc, ale celkom prijemne ma to prekvapilo.

Inak som este mala docela rada 7 dni. Ale sg-1 je pre mna the best. Very Happy
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Shannon
where no man has gone before


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5086

PostPosted: Sat 28.7.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

melly, jsi moc hodná, ale asi bych na to neměla čas ani o prázdninách Myslik ještě uvidím. Tvrdila jsem, jak budu v létě koukat na seriály, a nějak jsem se k tomu zatím nedostala Laughing
_________________

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.
Back to top
View user's profile Send private message  
sl.megi
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Sat 28.7.2007 12:30    Post subject: Reply with quote

Do Star gate je úplný blázen sestra. Má všechny série, takže nám to teď doma pořád běží. Já ji mám taky ráda, ale myslím, že sestra je větší fanda. Nemusím si každý den pustit několik dílů Very Happy.

Nejradši mám Jacka. Toho jsem kdysi i platonicky milovala Very Happy.
_________________
Zmáknu to!
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sat 28.7.2007 12:30    Post subject: Reply with quote

jeeee... SG1 já miluju...a Atlantis taky... (upřimně... Atlantis má pohlednější mužske osazenstvo Wink )
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 28.7.2007 21:18    Post subject: Reply with quote

Shannon Arrow Shocked Tak to je kriticke. Sad Ale este je polovica prazdnin pre nami, mozno sa o este na dobre obrati... Smile

E_w_e Arrow Myslis Shepparda? Smile Ten je celkom fajn, taky spravny Twisted Evil Zato z Wraithov som mala prve dve noci skutocne prijemne sny Rolling Eyes Embarassed Niekde som citala, ze Wraithovia sa zapletu/zaplietli s Ori... je to pravda alebo nejaky vymysel, nevies?

Inak, ja som zase docela zatazena na Daniela, ale uz v tych neskorsich seriach, kde vyzera omnoho lepsie ako v tych prvych podla mna. V tych prvych bol taky ťuťko Laughing No a hlboke sklamanie ked mi zabili Martoufa Brecik
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 28.7.2007 22:24    Post subject: Reply with quote

na Stargate se pravidelne diva pritel, ja u toho vetsinou usnu Embarassed Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sat 28.7.2007 23:24    Post subject: Reply with quote

ne pride mi to jako nizkorozpoctova blbost , ten serial je strasne odflaklej.. Confused

film byl dobrej..

a jinak miluju startrek. ale ten uplne nejstarsi Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Neja
Certainly Familiar


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1258
Location: Hard To Say

PostPosted: Sun 29.7.2007 0:59    Post subject: Reply with quote

melly wrote:
Feli, ja skryvam plno prekvapeni Twisted Evil

Shannon, keby si chcela, mozem ti poskytnut serie 7-10 Wink Siedmu ale nemam moc rada, bolo to chvilu take divne. Confused Jack v poslednej serii povysil na generala a uz tam bol len zriedka. Miesto neho je tam Cameron Mitchell, ale aj ten je strasne fajn. To je na stargate super, ze aj ked nejakeho cloveka vymenia, toho druheho si urcite oblubite aj ked je vam to luto.
Inak aj Atlantis odporucam, som si myslela ze ked je to len spin off, tak to nebude nic moc, ale celkom prijemne ma to prekvapilo.

Mě Mitchell ze začátku strašně lezl na nervy, přišlo mi že se celkem podobá Jackovi, měl podobné hlášky a k němu mi to prostě nešlo. Jack byl the best! Ale i na Mitchella jsem si ke konci zvykla.

Jinak jsem ráda, že se na to taky někdo dívá. Když vynechám kamarády, tak kamarádky se na mě dívají jak na magora co za blbost to sleduju.
Ale k Atlantis jsem se bohužel nedostala Confused (nebo spíš Atlantis se nedostala ke mě)
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Sun 29.7.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

jj, melly Sheppard a Ronnan Twisted Evil
Jak je to s wraithy to fakt netuším Shocked to´s mě dostala, o tom jsem nikde nečetla...
jinak..co u tebe vede SG nebo Atlantis ? Wink
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Saris
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1333

PostPosted: Sun 29.7.2007 16:05    Post subject: Reply with quote

Tohle je snad nejlepší seriál ever, teda seriály!! A jakkoliv je Shepard sexy, tak na Jacka prostě nikdo nikdy nebude mít, je strašná škoda, že ho ke konci vystřídal Mitchell, jakkoliv byl taky kus Smile
Viděli jste už ten úplně poslední díl?
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 29.7.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

No u mna asi vedie SG, lebo s Atlantisom som sa az tak nezzila... neviem. Napriklad ja som mala Jacka strasne rada, mal super hlasky a bol skvely, ale ako chlap proste na mna moc stary alebo co Embarassed

A posledny diel coho? SG som videla, velmi sa mi pacil, aj ked to s Asgardmi Shocked Crying or Very sad A Atlantisu nevidela. Neviete ako je to dalej? Vraj uz SG dalsie serie nebudu, len nejake filmy Sad A neviete kolko serii ma zatial Atlantis?
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14121

PostPosted: Sun 29.7.2007 22:55    Post subject: Reply with quote

Já jsem viděla snad všechno, ale víc se mi líbí asi Atlantis. Z SG-1 jsem někdy fakt nemohla, jak se tvářili že zachraňujou galaxie v těch papírovejch kulisách...
Přijde mi to vtipný. Jako že opravdu jsem se u toho i zasmála, hlavně Rodneymu v Atlantis.
Lepší je to v originále, řekla bych, například Daniel Jackson má takovej normální hlas, ale dabovanej od Prachaře zní "na facku".
A poslední díl SG-1? No, čekala jsem teda víc, nějaký velkolepý završení typu "zachránili jsme celej vesmír", z tohohle jsem teda byla v rozpacích.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms