sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Czechtek
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Thu 9.8.2007 5:31    Post subject: Reply with quote

shuki, já jsem dřív mluvila jako ty. Strašně jsem tuhle kulturu bránila před těma, co "nás" označovali za fetáky a výtržníky. Ale tim, že jsem byla na několika Czechtecích, včetně toho posledního, jsem na to změnila názor. Tam to opravdu už neni tolik o muzice jako o fetu. Stejně tak na menší scéně v naší oblasti. Je to hrůza, ale dneska fetuje kde kdo, že. Nejen tekknaři, ale u nich to je nejvíc vidět, bohužel. A jinak, možná tu výzvu před tim zákrokem neslyšeli všichni, bylo tam přece jen dost lidí na velký ploše, ale málokde vysílali záběry, kde je jasně vidět, jak si tekknaři začali. Kordony je obstoupili a bylo tam nějaký upozornění, a "děti" na to reagovali tim, že po nich začli házet flašky a jiný předměty, to je pak jasná známka agrese, na což policajti reagovali taky agresí. Jedno s druhym. Stejně jako když maj náckové povolenej pochod a přiženou se tam anarcháči a začnou po nich cosi házet a navážet se, policajti anarchisty zpacifikujou, protože ač jsem zásadně proti nacizmu, anarchisti tam v tu chvíli narušujou klid. A pak ze sebe dělaj strašný chudáčky jakože oni tam bojovali proti fašounům a schytali to Rolling Eyes A jaký jsou benga špatný. To je těžký.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
henessy
to je vsetko


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 1712
Location: vetrak:)))

PostPosted: Thu 9.8.2007 7:01    Post subject: Reply with quote

Ja si myslim ze ten zakrok vobec nemusel byt a ani vpodstate neviem preco tam pustili tie vodne dela atd.pokial nespravili nic vazne.ale je pravda ze zatk nemoze len policia a urcite si zacali aj oni a uz to islo.
ja tych ludi neodszudzujem,sama sa pohybujem v okoli takych ludi, chystam sa aj na slovtek(czechtek je daleko Wink ) jedine co mi vadi su tie fetky.na druhej strane, my na slovensku to mame o 50 percent lepsie,pretoze tato scena tu nieje az tak rozsirena ako u vas a myslim si cim menej ludi(ale schopnych,ktori dosli koli hudbe a nie sa sfetovat) na freeparty,tym lepsie
_________________
mejk sam faking noiz
-----Memento-----
lesik:)
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 9.8.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

s nekym jsem o tom sahodlouze diskutovala a nasli jsme hromady pro i proti...takze mam nazor neutralni, obe strany se chovaly jako hovada, ale.. (a tech "ale" je cela rada) . zbyli mi tam ale kamarady, takze jsem chodila na ty demonstrace. uz tak z loajality a navic vim, ze zrovna oni tam fakt nejeli smazit

a slyseli jste ten song, co o tom napsal nohavica?
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Thu 9.8.2007 20:03    Post subject: Reply with quote

kostra - neslysela. nemas na nej nekde odkaz?
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Thu 9.8.2007 20:34    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by strawberry on Sun 16.3.2008 13:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13961

PostPosted: Fri 10.8.2007 3:21    Post subject: Reply with quote

Mně na tom "osudnym" Czechteku zbili kamarády. Nebyla jsem tam, nevim, co je na tom pravdy, ale prej opravdu nic nedělali a oni do nich šli... Jednomu klukovi zlámali žebra, zničili brýle...
Co se týče toho zásahu, nelíbí se mi to. Jestli jdou cajti obuškama proti lidem, co seděj na trávě, tak je to fakt nepřiměřený.
Kolik lidí po nich házelo flašky? 500? 50? 5?
Policajti museli reagovat na agresi agresí? A co třeba obranou? Nevim, nelíbí se mi nic. Nevim, ale vzhledem k tomu, že mi tam fakt hnusně zmlátili kamaráda, kterej si to tam přijel poslechnout (a to ani neposlouchá techno nebo co to tam hraje, prostě ho to zajímalo), tak k tomu zásahu mam negativní vztah. Bývalý spolužačky, která si tam vyloženě přijela jenom "projet koksíček frňáčkem" (jak tomu sama řiká Laughing a mně se to k týhle akci fakt nehodí), tý si policajti ani nevšimli.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 14:00    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
tady jsem to nasla. nevim no, mne se libila, text je dost trefny...ale je blba kvalita
http://free-mp3.cz/katalog/j/896-jaromir-nohavica/4773-uz-zase-bijou-deti.html

jedni anarchisti mi rikali, ze kdyz to slyseli poprve, tak je to rozplakalo Laughing

to se mi libi... sice nejsem anarchista, ale taky me to dojima... a hodne.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 10.8.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

To byla ta akce, kde tisíce lidí neodůvodněně obsadili cizí louky a několik dní tam dělali bordel? Asi jo, že? Hmm, tak to asi víceméně schvaluju. Není přece možné, aby v téhle zemi lidi jenom tak vtrhli na cizí půdu a dělali si tam, co se jim zlíbí. Tak to prostě fungovat nemá. A policie je od toho, aby dodržovala veřejný pořádek. I když asi některé situace nezvládla ideálně, je správné, že zasáhla. Ti lidi tam prostě neměli co dělat a nejspíš nebylo snadné je slušně a rozumně přesvědčit, aby vypadli.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 18:48    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
To byla ta akce, kde tisíce lidí neodůvodněně obsadili cizí louky a několik dní tam dělali bordel? Asi jo, že? Hmm, tak to asi víceméně schvaluju. Není přece možné, aby v téhle zemi lidi jenom tak vtrhli na cizí půdu a dělali si tam, co se jim zlíbí. Tak to prostě fungovat nemá. A policie je od toho, aby dodržovala veřejný pořádek. I když asi některé situace nezvládla ideálně, je správné, že zasáhla. Ti lidi tam prostě neměli co dělat a nejspíš nebylo snadné je slušně a rozumně přesvědčit, aby vypadli.

Na tu louku mohli, meli na to povoleni, vis. Akorat pry pri ceste na tu louku presli nejaky mista, na ktery uz povoleni nemeli.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^


Last edited by shuki on Fri 10.8.2007 18:53; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 18:49    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=wEMM-KIMvL4
ten zacatek me pobavil Laughing
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

henessy wrote:
Ja si myslim ze ten zakrok vobec nemusel byt a ani vpodstate neviem preco tam pustili tie vodne dela atd.pokial nespravili nic vazne.


nic vaznyho ? myslim ze tohle se stat v nemecku, francii nebo britanii ( o vychode radsi vubec nemluvim) tak ten zakrok bude x krat brutalnejsi ( tohle totiz nic nebylo ) a vubec se s nima nikdo nebude bavit, natoz je nechat demonstrovat Smile

a "oni nic nedelali" Laughing ja myslim ze je to dost videt i z tech neobjektivnich technarskejch videi Wink

A fakt by me docela zajmalo jak si kdo predstavuje v tomhle primerenej zakrok. Jednoduse obsadili neco co jim nepatri, delali bordel a na vyzvy nereagovali.. O tom ze po pravni strance ten czechtek v poradku nebyl snad nema cenu disktutovat, to je fakt.

Me je jen lito toho kdo za to byl ze strany PCR zodpovednej. Kdyby nic nedelal bylo by to spatne, kdyz zasah bylo to spatne Rolling Eyes A ten zasah fakt brutalni nebyl Laughing Ten kdo nechtel dostat obuskem prez palici nedostal. Dostal jen ten kdo si o to koledoval, zustal tam a delal bordel. A zrovna dneska sem se smal tem videum na kterejch dokazovali strasnou brutalitu. Treba to, jak policajti tahnou jedno tancici dite nasilim s pistoli v ruce. Jenze to ze se nakonec ukazalo ze ten fetak odnekad z Francie na ne preditm najizdel autem se tam uz neukazalo. A ani ten fakt nevzbudil takovou pozornost.

Ale me to celkove pobavilo, takovi ti curacci kterri kdyz jsou sami a zarve se na ne se podelaj ale kdyz jich je tisic tak hazej cokoli a zbabele zdrhaj. Fakt ubohy.

dobre je to videt tady i kdyz to neni czechtek. Nejdriv se div nerozbreci a pak samozrejme o nicem nevi Laughing

http://youtube.com/watch?v=_bli0JIWYRU&mode=related&search=
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:20    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
Ten kdo nechtel dostat obuskem prez palici nedostal. Dostal jen ten kdo si o to koledoval, zustal tam a delal bordel.

Hm, kamarad prijel docela dost zmlacenej za to, ze prochazel kolem policajta smer domov. Proste na vyzvu zareagoval, sbalil veci, sel kolem jednoho z nich a dostal do drzky. Super. Ten kdo nechtel dostat - nedostal. To me fakt pobavilo.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

hele a byl na czechteku vubec nekdo kdo priznal ze delal bordel ? Smile

ze nekdo neslysel vyzvy, tomu verim. Ona asi policie nikde na svete nema takovy prostredky aby prervala takovej hluk. Ze tam jezdili auta a vyzyvali je zdokumentovany. A budto jsou ty technari fakt takovy vylizany dementi ze nechapou kdyz kolem sebe videj stovky policajtu ze se nebo bude dit, nebo proste nevim Smile

fakt neverim tomu ze ti kdo se do konfliktu dostat nechteli nemeli moznost, a to vic moznosti a casu, vcas odjet Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

to vis, ze jo... technari vylizany Rolling Eyes
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:32    Post subject: Reply with quote

bohuzel to jen porad dokazujou.

A samorejme ze verim tomu ze tam byli i lidi ktery chteli poslouchat tu .. "hudbu" Smile Ale pochybuju ze ti zrovna se pak bili. Spis si myslim ze vcas odjeli. A to co tam zbylo.. Ostuda spolecnosti.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms