sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Muminka
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 350

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

edit


Last edited by Muminka on Mon 24.9.2007 17:25; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11465

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:06    Post subject: Reply with quote

Muminka wrote:
Satire wrote:
muminko: já osobně bych s chlapem co je takovej chlapák, že se rozchází po icq, zbytek dořeší dopisem a pak to pro jistotu ještě chlapácky napíše na diskuzní board, ani nechtěla počítat do budoucna


ale bylo mi s nim moc hezky a ted mi moc chybi Crying or Very sad jsem na nej zvykla, jsem zvykla, ze na me nekdo mysli a ze se mam na koho tesit a asi si nedokazu predstavit, ze ted uz nikdo takovy neni Sad

No asi jak říká Satire...
Pocit, že najednou vedle tebe nikdo není, je hnus. Ale ke vztahům to patří. Teď tě to bude bolet, probrečíš kvůli tomu noci a pak se jednou probudíš a uvědomíš si, že už jsi na něj nějakou dobu nemyslela a nevidíš všude společné zážitky. Přejde to, jen to chce čas. Každý si tím musí projít, bohužel.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

Muminka wrote:
Satire wrote:
muminko: já osobně bych s chlapem co je takovej chlapák, že se rozchází po icq, zbytek dořeší dopisem a pak to pro jistotu ještě chlapácky napíše na diskuzní board, ani nechtěla počítat do budoucna


ale bylo mi s nim moc hezky a ted mi moc chybi Crying or Very sad jsem na nej zvykla, jsem zvykla, ze na me nekdo mysli a ze se mam na koho tesit a asi si nedokazu predstavit, ze ted uz nikdo takovy neni Sad


Já vím, chápu to, ale na druhou stranu, přece nechceš být s někým kdo k Tobě necítí totéž, přece se nechceš vnucovat, nevážila by sis pak sama sebe, bude lepší, když si najdeš někoho, kdo Tě bude opravdu milovat a nezahrávat si s Tvými city, vždyť už jste se rozešli několikrát a jen se zbytečně trápíš Confused
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:10    Post subject: Reply with quote

Satire wrote:
muminko: já osobně bych s chlapem co je takovej chlapák, že se rozchází po icq, zbytek dořeší dopisem a pak to pro jistotu ještě chlapácky napíše na diskuzní board, ani nechtěla počítat do budoucna


Neumite snad cist? Mam odpoledni a nemam kdy ji to rict. A cekat az mi skonci odpoledni a zatim at mi vola a rika jak me miluje, a ja ji to mam rikat taky kdyz to neni uz pravda? To by bylo snad jeste horsi. Tak jsem ji rekl po icq ze to asi ukoncim a pak jsem ji to rekl i osobne tesne pred praci.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

zalezi na okolnostech ne ?

jestli ji uz vazne zacal mit uplne dost, tak muze bejt rada ze se obetoval po icq, taky to jde hur.. tim chci rict ze treba uz o nejaky smirovani, narozdil od Muminky nestoji..

ale ja myslim ze tohle je jinej pripad.. vzdyt muminka se s deadmanem nerozesli poprve ne ? Wink
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
To je jedno. Podle me ses srab. Takove veci se pres icq neresi.

A uz vubec nechapu, proc to pises na board Shocked


No proc pisete kolikrat jste se s pritelem vyspali a kde? To je taky docela husty. Nj slepice. Tady uz se neukazu. Sbohem Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11465

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:33    Post subject: Reply with quote

Deadman wrote:
Lothórien wrote:
To je jedno. Podle me ses srab. Takove veci se pres icq neresi.

A uz vubec nechapu, proc to pises na board Shocked


No proc pisete kolikrat jste se s pritelem vyspali a kde? To je taky docela husty. Nj slepice. Tady uz se neukazu. Sbohem Razz

Zajímavé, že jsme slepice až od chvíle, kdy jsi pochopil, že tvůj přístup nebyl ideální. Laughing
Nejde o to napsat to na board, jde o to, že to takle řešíš, i když sem Muminka chodí, to je podle mě rozdíl.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Deadman preco sa urazas? ved ti baby napisali len svoj nazor....jasne, ze nikto do vasho vztahu nevidi uplne, len vy dvaja, ale to uz je riziko "podnikania", teda pytania si rady na boarde.
A rozchod cez icq a sms, bude kazda baba vzdy brat ako mensi podraz, alebo podle ukoncenie vztahu, s tym nic nenarobis.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:

Hele ja vim, ze jsi taky takovej trochu zbabelej, viz ty sms, vid Wink


no prave proto rikam, ze to jde i hur Cool a to jsem se jeste k ty sms musel premlouvat.. ale ja s ni nechodil zejo.

ale tak chapes, proste kdy z se nekdo rozejde treba ve zlym, tomu cloveku muze pretyct pohar trpelivosti a fakt mu ten druhej muze bejt razem uplne u zadku.. a pak muze "bejt rad" ze by mu napsal treba aspon na icq .
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:54    Post subject: Reply with quote

ja se taky rozesla po icq.
vazne zalezi na okolnostech...proste ten kluk bydlel u karlovych varu a el ke mne jako klasicky prijet na vikend, ale ja uz s nim nechtela byt, tak jsem se s nim rozesla pres icq, protoze mi prislo uhozene, aby jezdil jen do prahy, ja se s nim za pul hodiny rozejdu a on mel jet zpatky do varu? prislo mi to hrozne zbytecne.

fakt je ten, ze stejne prijel...
Back to top
View user's profile Send private message  
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Sun 23.9.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

kostra wrote:
ja se taky rozesla po icq.
vazne zalezi na okolnostech...proste ten kluk bydlel u karlovych varu a el ke mne jako klasicky prijet na vikend, ale ja uz s nim nechtela byt, tak jsem se s nim rozesla pres icq, protoze mi prislo uhozene, aby jezdil jen do prahy, ja se s nim za pul hodiny rozejdu a on mel jet zpatky do varu? prislo mi to hrozne zbytecne.

fakt je ten, ze stejne prijel...




Jednoduse jsem to nechtel prodluzovat a cekat az se uvidime. Nic vic. At si kazdy mysli ze jsem srab a kdo vi co jeste. Nikomu to brat nebudu. Je to kazdyho vec.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 23.9.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

deadmane ja si o tobe nic spatnyho kvuli tomuhle nemyslim, lidi kteri se pri rozchodu zachovali "spatne" tady bude vic, ale jeslti se s ni das zase dohromady tak si budu myslet ze jsi dement Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Deadman
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 312

PostPosted: Sun 23.9.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
deadmane ja si o tobe nic spatnyho kvuli tomuhle nemyslim, lidi kteri se pri rozchodu zachovali "spatne" tady bude vic, ale jeslti se s ni das zase dohromady tak si budu myslet ze jsi dement Smile



Ja se s ni nedam dohromady to mi ver.

Uz nechci udelat stejnou chybu a asi vis o co jde
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms