sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Rozchod
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:33    Post subject: Reply with quote

no, se mnou se kluk po 2 letech rozešel jednou SMSkou a od té doby jsem ho neviděla, neslyšela o něm (jen z jiných zdrojů) a věci mi poslal poštou Wink Takže to prostě jde.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:39    Post subject: Reply with quote

Shar Arrow Možná, že je to tak, jak píše Suny (že mu prostě došla trpělivost, když se tohle stávalo častěji, a bere to jako definitivní konec) nebo prostě už vypěnil, a to, co ti napsal, vlastně nemyslel tak úplně doslova (nebo v tu chvíli třeba jo, ale pak se mu to rozleželo v hlavě). Pokud to dobře dopadne a budete spolu dál, tak by tě tahle zkušenost měla motivovat k tomu, abys nějak změnila svoje chování k příteli - co se týče těch hysterických smsek atd. Sad Držím palce a drž se!
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:45    Post subject: Reply with quote

Shar - Co ti radím je nesnažit se ho kontaktovat, nesnažit se ho jakýmkoliv způsobem uprosit aby se k tobě vrátil. Neskutečně se ponížíš a i když se k tobě vrátí, tak už si tě nikdy nebude vážit. Nech ho být. Pokud se mu to bude zdát jako chyba, přijde sám. Ale ty se ho nesnaž kontaktovat. Tím že ho budeš prosit, tím spíš on nebude chtít.

No ale proč to píšu. Stejně to uděláš. Jako kažej kdo je zamilovanej. I já si tím prošla, píšu ze své zkušenosti. A věř že po tom co jsem si vyprosila aby se ke mě ex vrátil, šel ten vztah potom do háje. Už si mě nevážil. Věděl že mě má jistou a naopak se se mnou bál znovu rozejít, protože bych mu zase ztropila scénu a tak se choval tak děsně, až jsem se s ním rozešla já. Kdybych ho tenkrát nechala vydusit a nechala aby přišel sám (což by určitě přišel), tak by bylo všechno naprosto jinak.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43094

PostPosted: Sun 5.8.2007 14:57    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 5.8.2007 15:40    Post subject: Reply with quote

No, peci, ono taky záleží jak se člověk doprošuje. Já jsem se tenkrát předvedla jako hysterická troska pomalu se plazící po zemi. A když ti tohle člověk předvede, tak si ho už asi vážit nebudeš Confused Taky bych si nevážila kdyby mi tohle někdo předvedl.

Jinak Shar přeju hodně síly, ať už to dopadne jakkoliv.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43094

PostPosted: Sun 5.8.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 5.8.2007 16:00    Post subject: Reply with quote

peci - Tak asi to má každý jinak. Ale podle mě spíš musí stát spoustu síly se neponižovat, protože ponížit se před někým koho miluješ abys ho uprosila aby se k tobě vrátil je strašně jednoduchý a přirozený. Ale je to OT. Každopádně být Shar bych ho nechala být.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Sun 5.8.2007 16:20    Post subject: Reply with quote

Já to vidím stejně jako Velvetka, taky bych radila nedoprošovat se. On se k tomu asi každý stejně "sníží", protože mu na tom druhém záleží, ale všeho s mírou. To, co psala Pecička, by mě spíš k smrti vyděsilo, než že by mě to přimělo, abych se k chlapovi vrátila. Nesnáším stíhání Bojik
A taky si myslím, že by si ten druhý měl umět zachovat důstojnost. Když u to člověk jednou p***, tak nejdebilnější, co může udělat, je bývalému partnerovi se vnucovat. Měl by mu nechat šanci, aby se rozhodl, jestli to chce dát znova dohromady, nebo jestli je opravdu konec. Tím, že na něj bude tlačit, možná dosáhne toho, že se k němu partner vrátí, ale otázka je, jakou kvalitu bude mít pak ten vztah Confused

Shar, zkus se nějak uklidnit, hlavně už mu nepiš žádné psychozprávy. Pošli mu max. jednu omluvnou a nech to nějaký čas uležet. A za pár dnů se za ním stav a omluv se mu osobně.
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 5.8.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

Souhlasím s mexxie a Velvet. Ponižování a prosby to většinou akorát pohřbí. Být tebou, nechám to teď být. Maximálně se mu můžeš omluvit ale víc bych nedělala. Možností co by mohl udělat je hodně, jsou pozitivní i negativní. A nemá cenu abys řešila která možnost je pravděpodobnější. Jak jsem ti psala v jiném tématu, pokus se zklidnit a hlavně buď trpělivá a počkej. Dej tomu pár dní. A drž se, vím, jak ti je Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 5.8.2007 17:33    Post subject: Reply with quote

Taky bych se nedoprošovala. Tím, že se ponížíš a budeš škemrat jeho lásku nezískáš a nejhorší je být s někym jen ze soucitu.

Ale určitě bych mu napsala omluvnou smsku, ve stylu, že Tě to moc mrzí, že Ti ruply nervy a neovládla jsi se.

Jinak si mysli, že to s tim koncem nebude tak horký. Lidi v afektu kolikrát řeknou věci, kterých pak litují.

Vy už jste během vašeho vztahu měli nějaký rozchod?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Sun 5.8.2007 17:44    Post subject: Reply with quote

Jo, já bych mu klidně napsala že se omlouvám a ruply mi nervy a tak, ale nic o tom ať se ke mě vrátí. Prostě nic vtíravýho. Jen omluva. A pak ho nechat úplně být. Ať další krok udělá on.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 5.8.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 24.6.2008 13:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 5.8.2007 18:58    Post subject: Reply with quote

Shar: No vidíš, nakonec to dobře dopadlo, každopádně tohle se v budoucnu může kdykoliv opakovat, takže bych opravdu zapracovala na svém chování, kdyby jsi byla v jeho kůži, určitě by ti to taky příjemný nebylo.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Shar-
kytky 3, meta: 950
kytky 3, meta: 950


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 940

PostPosted: Sun 5.8.2007 19:13    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by Shar- on Tue 24.6.2008 13:16; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Sun 5.8.2007 19:43    Post subject: Reply with quote

Jsem ráda, že to tak dopadlo. Ten pscholog je dobrý nápad. Ať se ti to podaří co nejrychleji překonat Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms