sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
BLOGY
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Fri 10.8.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

Mě blog na bloguje.cz zrušili, protože jsem to delší dobu flákal. Docela mě to mrzí, protože jsem ty texty neměl nikde uložené.

Nicméně, protože na pořádný blog nemám čas, zařídil jsem si aspoň nepravidelný fotoblog. Tak jestli vás zajímá, můžete se do něj občas mrknout.
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
spooon
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1308

PostPosted: Fri 10.8.2007 15:08    Post subject: Reply with quote

Hans: mě to taky štve...

nikdy nezapomenu na jeden článek. Bylo to něco o tom jak kamarád(myslím mírně pod parou) zavolal asi ve tři ráno jinému kamarádovi, že si koupil motorovku. Když se ten druhý trošku vzpamatoval, tak mu odvětil k čemu mu bude, když bydlí v paneláku. Na to mu odpověděl: "ale točí dvacet tisíc!" Roflnik
_________________
"Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist."
Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 10.8.2007 15:44    Post subject: Reply with quote

Exi, ted koukam, ze mas na blogu odkaz na aortu. A ja jsem si rikala, jak nas nekdo muze najit:))
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.8.2007 15:48    Post subject: Reply with quote

no tak dík, exi Rolling Eyes
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
villete
vrrrr raf raf


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 28823

PostPosted: Fri 10.8.2007 15:52    Post subject: ed Reply with quote

edit
_________________
"All will be well, and all will be well, and every kind of thing will be well." (Julian of Norwich)
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Fri 10.8.2007 15:57    Post subject: Reply with quote

spooon wrote:
Hans: mě to taky štve...

nikdy nezapomenu na jeden článek. Bylo to něco o tom jak kamarád(myslím mírně pod parou) zavolal asi ve tři ráno jinému kamarádovi, že si koupil motorovku. Když se ten druhý trošku vzpamatoval, tak mu odvětil k čemu mu bude, když bydlí v paneláku. Na to mu odpověděl: "ale točí dvacet tisíc!" Roflnik


Haha Roflnik
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 16:23    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
no tak dík, exi Rolling Eyes

Nevim co delas, tohle neni zadny soukromy forum pod heslem pro zvany osoby. Muze sem kdokoliv.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Daimler
The best damn thing your eyes have ever seen.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7769

PostPosted: Fri 10.8.2007 16:37    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
no tak dík, exi Rolling Eyes


Klid. Procento návštěvníků, kteří kliknou na odkaz na kterýkoliv stránkách, není tak velké. Ke mě chodí asi 50% návštěvníků denně z vyhledávačů, zbytek adresu buď najde na aortě nebo jí píše z hlavy (popř. se k ní dostane úplně jinak). Jenom z odkazů (jirkovy, smainovy a spooonovy stránky) ke mě přijde tak maximálně jeden člověk za týden. Když už někdo na ten odkaz klikne, většinou se mrkne na index, nenajde nic zajímavýho (mluvím o aortě, u mě najde kvalitní články) a odchází.

Pochybuju, že by od exilii chodily na aortu stovky lidí, takže buďte klidní. Smile
_________________
Paranoidnik Paranoidnik Paranoidnik
Taumatawhakatangihangakoauauotamateaturipukakapikimaungahoronukupokaiwhenuakitanatahu


Last edited by Daimler on Fri 10.8.2007 16:55; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Fri 10.8.2007 16:48    Post subject: Reply with quote

Hlavne je to tu verejny celkove, takze kdo sem pise hodne osobni veci, ke kterym se jinak vubec nezna, je to jeho problem.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 10.8.2007 17:21    Post subject: Reply with quote

vzdyt je to jedno, myslim ze na odkazy v blogu klika fakt malokdo... a porad je min moznosti se sem nejak proklikat nez ze stratosfery Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

shuki wrote:
Shrew wrote:
no tak dík, exi Rolling Eyes

Nevim co delas, tohle neni zadny soukromy forum pod heslem pro zvany osoby. Muze sem kdokoliv.
já to vím.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
shuki wrote:
Shrew wrote:
no tak dík, exi Rolling Eyes

Nevim co delas, tohle neni zadny soukromy forum pod heslem pro zvany osoby. Muze sem kdokoliv.
já to vím.

To je sice hezky, ze to vis, ale v tom pripade nechapu, proc si na Exi takhle vyjela.
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Fri 10.8.2007 19:24    Post subject: Reply with quote

páč když po sobě polovinu věcí edituje, a pak dá odkaz na aortu na blog, to trochu nechápu, ale budiž. já se s aortou taky nikde nechlubila, s ohledem na ostatní, svět je malej, ale fajn, jak je libo
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Fri 10.8.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
páč když po sobě polovinu věcí edituje, a pak dá odkaz na aortu na blog


pokud vím, ji nevadí obecně "cizí lidi z vnějška", ale jeden speciální čtenář, který zná aortu i bez tohohle odkazu Wink


A k tématu - včera jsem četla od Mo to melancholické povídání a bylo to strašně hezké! Jen video nešlo Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 12.8.2007 23:17    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
páč když po sobě polovinu věcí edituje, a pak dá odkaz na aortu na blog, to trochu nechápu, ale budiž. já se s aortou taky nikde nechlubila, s ohledem na ostatní, svět je malej, ale fajn, jak je libo

Grrrr, už, polovinu věcí po sobě edituju kvůli tomu, že si to tu čte jeden konkrétní člověk, všichni ostatní jsou mi fuk, ale říkám to už postý sakryš! Mě to vůbec nenapadlo, že to může někomu z aorty vadit, už dávno nejsme tak uzavření jak na začátku a přišla sem spousta lidí, která tyhle stránky někde vygooglovala nebo co já vím.
A ujišťuju tě, Shrew, že přesně tak jak říkal Daimler-opravdu mi na ten blog nechodí tisíce lidí, kteří by se pak okamžitě šli regnout a špehovat tě na aortu.

Ale jestli je tu víc lidí, kterým je to nepříjemný, tak to klidně smáznu (i když v tompřípadě by se to mělo rovnou udělat tak, aby aorta nebyla ani na googlu, ne? Rolling Eyes ), mně je to celkem jedno, jestli tam ten odkaz budu mít nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49, 50, 51  Next
Page 5 of 51

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms