sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Cit
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:10    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
jenže ať je to jak je to, já s tím nic neudělám..ale občas si připadám, jako když chlapy využívám v mezidobí čekání na NĚJ... Embarassed jenže to nejde, to bych taky mohla čekat do nekonečna... Confused

Hm jenže ono je to většinou jen iluze, nejúčinější by asi bylo zkusit ho více poznat a třeba by jsi zjistila, že není až tak o co stát
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:12    Post subject: Reply with quote

v tom máš naprostou pravdu...
...no jsem ráda, že v tom nejsem sama blázen, opravdu mi to bylo líto vůči příteli, který, i když spolu máme víceméně kamarádský a nezávazný vztah si ode mě zaslouží víc...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:17    Post subject: Reply with quote

To takhle nesmíš brát Wink víceméně za to můžou jen hormony Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 14:39    Post subject: Reply with quote

Laughing Laughing hehe tak ale to je dobrý alibi Cool
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 1.8.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

Promin, Shrew
me to spis prijde jako pubertacky poblouzneni, to co citis k M, nez skutecna laska mezi dvouma bytostma. Ono kdyby jsi ho znala a mozna i chodila by te to prvotni okouzleni bud rychle opustilo nebo prerostlo v lasku. Ale o tom citu , co ty hovoris muzu jen rict , ze je to strasne povrchni cit, protoze ty hlavne toho cloveka neznas Wink
Jenom iluze , ne laska!!! Idea Tak doufam , ze ti to trochu pomohlo a ze se snad i na me nezlobis..............
Back to top
 
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 3.8.2007 13:48    Post subject: Reply with quote

Naprosto souhlasim s tim, že bys ho měla víc poznat. Myslim, že až ho poznáš, tak Tě to přejde. Tohle je jen iluze ve Tvé fantazii. Pokud chceš mít někdy normální láskyplný vztah, tak Ti nic jinýho nezbyde, než buď zapomenout a nebo se podívat realitě do tváře.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Thu 9.8.2007 0:00    Post subject: Reply with quote

Guest, vůbec se nezlobím, naopak, já to moc dobře vím, že co říkáš je pravda, ale je to moc silný na to, abych se na to mohla jen tak vybodnout. samozřejmě že jistě není dokonalý, a možná bychom se k sobě ani nehodili, to jistě. Jen mě to trápí a občas se z toho potřebuju vypsat, a spíš než to, že ve mě vyvolává takové pocity( s čímž strejně nic neudělám) mě mrzí to, že kvůli nějakému hejskovi s kukučem mám v podvědomí asi vážně blok, nejsem schopná navázat normální vztah, všechny ostatní mi připadají tak poloviční nebo jak to říct..ale snad se to časem změní. já si stejně moc nedovedu představit že bychom se dali dohromady..asi bych to nedokázala,je to prostě moc silný až z toho mám strach, takže asi tak,neřeším to,ale je mi líto, že mi to tak komplikuje život. Mimochodem gueste, docela jsi mě tou svojí naléhavou odpovědí vyděsil:-)))) takový ten pocit já o vlku a vlk... Embarassed Laughing
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 4.9.2007 21:39    Post subject: Reply with quote

nezlobte se, že oživuju starý téma, ale chtěla jsem se zeptat, jestli tu nemá někdo podobný problém...

s nynějším přítelem je to teď fajn, byl by úžasnej, kdyby neposlouchal tucárny, a nejezdil tak rychle autem(bojím se o něj Vzteklik )

ale pořád myslím na tu iluzi...on by mě chtěl čím dál vážněji..a já nevím, mám ho ráda, ale je mezi námi stín M., kterého když uvidím, tak jsem úplně v háji a je mi to hloupý vůči němu. Představuju si občas M.jak spolu jdeme na kafe, kamkoliv..prostě jako bych do budoucnosti nepočítala s ním, ale s M. jasně, je to jen iluze, ale mám přítel říct, že mě ta iluze(no, nevím, v reálu jsou ti motýlci sakra skuteční) přivádí do rozpaků a že nevím co s tím? hodně ho to vezme, ale momentálně si před ním připadám, že nehraju fér..a asi nnebudu dokud si mozek nepřeprogramuje z M. na mého současného přítele Confused trápí mě to už dlouho, přitom s přítelem je mi teď tak moc hezky..ale zase ta vtíravá myšlenka mohlo by být i líp... taky mě někdy štve s těmi auty... a tak, no.. Embarassed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Wed 5.9.2007 7:41    Post subject: Reply with quote

Shrew,to je vážně blbý,že ses začla s M. zase potkávat....fakt,asi neni jiná možnost,než ho z hlavy nějak vyhnat...zkus si víc vážit toho,co ti Honza dává....nezaobírej se myšlenkama typu-co by bylo kdyby....zažila jsem podobnou situaci jako ty,ale naštěstí to bylo jen pár tejdnů...Psychicky se zlikviduješ,když se na M. budeš pořád takhle hrozně upínat.Navíc si fakt myslim-jak psal host-že to je jen povrchní poblouznění-když se přece neznáte..uvědom si,že to tak je a nepropadej tomu...máš vedle sebe člověka,kterýmu na tobě záleží,sama jsi psala na začátku toho tématu,že je s nim všechno neskutečně krásný apod. ...tak se poddej tomuhle vztahu a nevytvářej si v sobě bloky z člověka,se kterým nejspíš nikdy nic nebude..fakt,takový užírání se je na nic Confused k ničemu ti to nepomůže a akorát tě to oddaluje od H.,kterej by tě na rukou nosil Wink já chápu,že je to složitý,zvlášť když to v tobě přetrvává tak dlouho....ale měla by sis ujasnit to,že je to vážně jen růžová iluze...neni třeba ale problém v tom,že přítele málo miluješ a proto se upínáš na sny??Jen takovej výkřik,jestli to považuješ za blbost,tak si toho nevšímej.....
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Wed 5.9.2007 7:56    Post subject: Reply with quote

Shrew-ale zase se sama sebe zeptej, jestli víc než současného přítele neobelháváš sama sebe..kluků, se kterými by ti bylo "fajn", je na světě hodně. Je škoda, že se současným přítelem myslíš na jiného, nebylo by mnohem lepší být s někým, kdo bude takový, že na jiné myslet nebudeš mít chuť? Mám takový pocit, že to není jen ve tvém pobláznění M., jasně že on je jen iluze, jaké by to asi bylo (a v tvých myšlenkách určitě super), ale co když je to spíš tím, že se současným přítelem to není "to ono", co bys chtěla?
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 5.9.2007 8:09    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 20:24; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Wed 5.9.2007 8:27    Post subject: Reply with quote

Shrew... no... mam to podobě, i když jinak Laughing kdyžtak sz...
ono... to je těžké, ale pokud je ti se současným přítelem fajn, v podstatě by byl "úžasnej" (ale není to ten druhej , já vím, znám Laughing )... zůstan s ním... snaž se soustředit se na to, jak je ti s ním fajn, na maličkosti, na to, že v podstatě nemáš důvod ho opustit... a hlavně... neříkej mu to... chlapi tohle tak trochu špatně nesou Wink
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 5.9.2007 12:13    Post subject: Reply with quote

děkuju holky...ano, neřeknu mu to. to mu nemůžu udělat. je to moje zlatíčko. ale jestli ho miluju?to nevím..je mi s ním hezky, krásně. nechci to kazit. je divné, že jsem s ním nezapoměla na M. jednou jsem se zbláznila do jednoho kluka na střední, a v tu chvíli M. neexistval.(jenže to jsem ho tehdá nevídala vůbec). Ale dnes toho kluka vidím, a říkám si ježiši co jsem na něm proboha viděla? dyť je to tintítko. Prostě asi některé věci jsou důležitější. S přítelem si moc rozumíme, já tam sice nevidím moc takové to splynutí duší (má jiné zájmy než já) ale naprosto si rozumíme a vůbec to nevadí, je to tak neskutčný moje zlatíčko jak je ke mně milej a hodnej...taky v milování jsme si "sedli" úplně neuvěřitelně dobře, čemuž se oba nemůžeme přestat divit. ne, nic mu říkat nebudu. I on má minulost, i on by mohl mít, ale nemůže mít svou dřívější lásku...prostě někdo miluje Jamese Bonda, někdo zas Orlanda Blooma, Frodo Pytlíka, Káju Gotta..jen ten můj idol je prostě bohužel moc blízko na dosah ...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 5.9.2007 12:15    Post subject: Reply with quote

btw. uvědomlia jsem si, že absolutně nedokážu definovat význam slova miluji tě.


s h. jsme spolu jen chviličku a je nám hezky.to asi nejde tak říkat..jindy jsem to buď tak necítila, nebo bych to i řekla, ale bylo by to bezpředmětné milování iluze, o čemž láska přece není
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Wed 5.9.2007 12:18    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
btw. uvědomlia jsem si, že absolutně nedokážu definovat význam slova miluji tě.



já ho navíc skoro nedokážu použít Rolling Eyes
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms