sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Cit
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:21    Post subject: Cit Reply with quote

Cool


Last edited by Shrew on Mon 5.1.2015 6:31; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Wed 9.6.2010 9:55; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Realitee
...be Happy


Joined: 25 May 2007
Posts: 357

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:48    Post subject: Reply with quote

Shrew, to je těžké něco radit, musíš prostě na M. zapomenout (neptej se mě, jak, to já nevím Confused , asi by pomohlo objevit někoho ještě úchvatnějšího...).
Já nic takového nezažila.
_________________
Život sestává z mnoha malých mincí, kdo je umí sbírat, má bohatství. (JAEAN ANOUILH)
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:50    Post subject: Reply with quote

Tak jestli tě opravdu povzbudí, že má někdo podobný problém, tak jsem tady Very Happy

Já to mám spíš zpětně, nevidím to jako problém dopředu, že nikdy s nikým nebudu moct být tak šťastná, nikdy nikomu nebudu moct dát tu lásku s velkým L, ale teď jsem začala vztah, vypadá docela vážně a začínám si pořád častěji a častěji uvědomovat, že toho Jeho pořád miluju a nikdy ho milovat nepřestanu. Pořád mi na něm strašně záleží, jsem s ním nejradši, i když se ho nechci dotýkat, chci s ním prostě jenom být, protože je to prostě nejúžasnější, nejzábavnější a nejakčnější člověk na světě. Všechno mi na něm tak nějak vyhovuje, až na pár detailů v jeho povaze, kvůli kterým jsme to museli ukončit. Měla jsem přítele, on z toho byl v prdeli, našel si přítelkyni, já z toho byla v prdeli, rozešla se...pak se rozešel on, já si zase někoho našla, vadilo mu to, vrátil se k tý svý...prostě...budeme na sebe asi do smrti žárlit, ale...spolu být ASI nemůžeme, já ani nevím, jestli bych to chtěla.

Taky si připadám jako sobec, že jsem teď s přítelem, který mě má tak strašně rád a já ho nemám ráda tak, jak bych měla Confused Taky si nějak nevím rady Sad Taky bych mu to nejradši řekla, aby chápal moje občasný schýzy, moji občasnou odtažitost, ale myslím, že by ho to hrozně zranilo...já nevim Confused

Nepomohla jsem ti, ale nejseš v tom sama Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

myslíš, že o tom mám honzinovi říct? asi bych si ulevila svýmu svědomí, ale vím, že tím stejně nic nespravím..je to strašný pořád vědět, že někde existuje někdo kdo v tobě vyvolává pocity jak to nedokáže nikdo jiný Sad


asi mu to neřeknu..tohle je opravdu bezvýchodná situace, a ženský mají mít svoje tajemství... Crying or Very sad

ale když jsem byla poprvé u něj, bylo mi smutno, myslela jsem na M.
Embarassed Embarassed Embarassed

ale snad na něj časem, jednou, zapomenu..jenže ten pocit vědomí toho co ve mě vzbudil nezapomenu nikdy..vidím to jako zjevení Embarassed jsem blázen Crying or Very sad
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
markee.b
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 111

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

A ty víš jistě, že má přítelkyni? Zkoušela si se s ním nějak víc zblížit? Když chodí na stejnou fakultu, tak by to neměl být takový problém, ne?
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

ariely, děkuju..aspoň vím, že nejsem blázen...


a k těm vážným vztahům..j prostě odmítám jakákoliv náznak vážnosti ve vztahu..protože podvědomě si říkám, co kdyby se jednouty naše cesty zkřížily??
a proto nechci vážný vztah, proto přeju honzinovi aby se usmířil s tou svojí, bude mě to moc bolet, ale vím, že pro něj to bude lepší..už jsem takhle odmítla tři vztahy, nevím, proč by tenhle čtvrtý měl dopadnout jinak Crying or Very sad
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:55    Post subject: Reply with quote

Já nevím, jestli by to něco vyřešilo Confused

Mně je občas smutno i teď, kouknu se na přítele a říkám si: "Proboha, co já tady vůbec dělám? Na co si tady hraju, proč tomu člověku dávám naději, když vím, že jednou stejně uteču?" Confused

Zapomínat nemusíš, asi ani nezapomeneš, ale taková ta intenzivní touha musí jednou vyprchat a bude to pak jen hezká vzpomínka Wink Ale bůhví, jak dlouho to bude trvat Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

markee.b wrote:
A ty víš jistě, že má přítelkyni? Zkoušela si se s ním nějak víc zblížit? Když chodí na stejnou fakultu, tak by to neměl být takový problém, ne?
ed
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.


Last edited by Shrew on Mon 5.1.2015 6:30; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 31.7.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

No jo, to víš jistě, že tě po těch letech třeba nechce? Smile

Taky by bylo dobrý ho nevídat...když už jsi tenkrát skoro zapomněla...tak asi budeš muset počkat po VŠ Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
proč tomu člověku dávám naději, když vím, že jednou stejně uteču?" Confused


ano, tohle jsem si říkala zatím v každém vztahu...možná, kdybych zapoměla, tak ych se dokázala taky tak silně zamilovat..možná že to co cítím je jenom takové pozlátko..bože on je tak úchvatnej, k pomilování Embarassed nepřejde to, když ho potkám, zase se ty vzpomínky oživí...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

Jejda Shrew jak já ti rozumím Confused Je to asi taky částečně tou nedostupností, i kdyby jste se třeba dali dohromady, ta silná vášeň by tam asi nebyla pořád. Všichni víme, hlavou, že láska a cit je stálejší a vzácnější než poblouznění, ale bohužel se opravdu citům nedá poručit Confused Až někdo vymyslí, jak se nebláznit a být rozumný, ať mi to přijde říct Laughing Já si říkám, že to časem snad nějak vyprchá a přejde, protože je hodně těžké žít s tím, že kdyby ON luskl prsty, člověk by opustil všechno co má Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

ariely wrote:
No jo, to víš jistě, že tě po těch letech třeba nechce? Smile

Taky by bylo dobrý ho nevídat...když už jsi tenkrát skoro zapomněla...tak asi budeš muset počkat po VŠ Confused


kdo ví...tedy docela se se mnou byví, dřřív by si mě ani nevšiml a teď ahoj jak se máš..ale když já ho potkám, mám vždycky imag největší socky, nenamalovaná, prostě naschvál..ale o to nejde..kdyby chtěl, pokusil by se...a já ho sbalit nedokážu, mám z něj strach, respekt či jak to říct..koukám na něj jak na svatej obrázek:-(

no, pokud se to "podaří", tak příští rok jde na mgr. do prahy, a pravděpodobně se tam usadí... neskutečně mi to ale rve srdce.. Sad
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

jenže ať je to jak je to, já s tím nic neudělám..ale občas si připadám, jako když chlapy využívám v mezidobí čekání na NĚJ... Embarassed jenže to nejde, to bych taky mohla čekat do nekonečna... Confused
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

Ale tak ho "sbalit" zkus! Jestli ti to takhle komplikuje život, tak budeš prostě muset ten svůj strach zkusit překonat! Zkus se ho na něco třeba zeptat ohledně školy...že neznáš nikoho jinýho, kdo tomu rozumí nebo já nevím Smile Něco...aby jste se mohli sejít, poznat a třeba sblížit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms