sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
pan pravý nebo omyl??
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

ennie Arrow nejste spolu tak dlouho, aby tě až takhle moc omezoval. Rozhodnutí záleží na tobě, zvaž sama pro a proti. Ale myslím, že on ti za to opravdu nestojí. Naskytla se ti skvělá příležitost, která se už nemusí opakovat a já být tebou, jdu za svým snem Wink Třeba to nakonec překousne, pokud tě opravdu miluje, a váš vztah to ustojí. Jestli ne, tak to za to nestálo a nemusí ti to být tolik líto...
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
ennie Arrow nejste spolu tak dlouho, aby tě až takhle moc omezoval. Rozhodnutí záleží na tobě, zvaž sama pro a proti. Ale myslím, že on ti za to opravdu nestojí. Naskytla se ti skvělá příležitost, která se už nemusí opakovat a já být tebou, jdu za svým snem Wink Třeba to nakonec překousne, pokud tě opravdu miluje, a váš vztah to ustojí. Jestli ne, tak to za to nestálo a nemusí ti to být tolik líto...
jasně, já to odvolání taky poslala...jsem rozhodnutá. ale strašně moc mě trápí jeho přístup. chápete, že miluju člověka který je toho schopný?? postavil mě před volbu buď - a nebo.
navíc - když jsem ted v práci, jsem tady po - pá od devíti do šesti.
přednášky nebývají 5 dní v týdnu, času by bylo víc. ale vysvětlit si to nenechá..
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:23    Post subject: Reply with quote

ennnie - Když je to takhle po 3 měsících, tak jak myslíš že to třeba bude za 2 roky. To je špatný, kyž se dva lidi docela rozchází v tom co od toho vztahu čekají, a navíc se to projevuje už po tak krátké době. Jsi mladá na to abys dál ztrácela svůj čas ve vztahu, který ti evidentně nevyhovuje. Ale jak to tak znám, tak s ním stejně zůstaneš, protože jsi zamilovaná.

A na tu školu JDI! Nenech se jím omezovat. Jednou bys toho mohla hodně litovat. Nechápu jak ti to může zakazovat nebo s tím nesouhlasit, to si nenech. Prostě na tu školu jdi. To bych vůbec nepřemýšlela jak se rozhodnout.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:30    Post subject: Reply with quote

A nevyhrožuje ti třeba jen "na oko"? Hodně lidí neví jak na takový situace reagovat a on si zvolil tenhle způsob. Možná neví co na tebe platí, tak zkouší výhružky, ale pokud nakonec po jeho nebude, třeba nakonec svolí Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 11:35    Post subject: Reply with quote

já na ni půjdu. to je bez diskuze...budu ráda když mě v tom podpoří. to by měl, když ne...tak je to blbec. opravdu blbec.

to mi radila jeho sestra včera, prej mu to nemám říkat, až to bude na 100 procent, mám ho postavit před hotovou věc...řikala že je dost chytrej na to aby se se mnou rozcházel, že snad počká jak to bude fungovat a až uvidí, že to náš vztah neničí, bude vše okey...

mě ale strašně vadí ten přístup, že se k tomu takhle postavil, to by neměl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 2.8.2007 12:00    Post subject: Reply with quote

ennnnie wrote:
nejhorší na tom je to, že jsem byla vždycky dost cílevědomá a byla jsem taková nezávislácká. Prostě jsem si prosazovala názor, že nejdůležitější jsem já (sama pro sebe).


kdeze lonske snehy jsou, ze?
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 12:05    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
ennnnie wrote:
nejhorší na tom je to, že jsem byla vždycky dost cílevědomá a byla jsem taková nezávislácká. Prostě jsem si prosazovala názor, že nejdůležitější jsem já (sama pro sebe).


kdeze lonske snehy jsou, ze?
já jsem taková pořád, jenom si moje JÁ vzalo dovolenou! (už je díkybohu zpátky!!! naštěstí včas... za 5 minut 12, ale stihla jsem to poslat...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 2.8.2007 12:07    Post subject: Reply with quote

zpatky bude, az se na toho "vola" vykasles...souhlasim s Velvetou, casem to bude horsi
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 12:20    Post subject: Reply with quote

máte pravdu, já sama to vím. a říká mi to každý...ale není to tak jednoduchý. vůbec to není jednoduchy...už kolikrát jsem měla chut se zabalit a odjet..radši jsem šla na panáka abych nemohla řídit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Thu 2.8.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

ennnie a na jakou školu jsi si posílala to odvolání, jestli to není tajný? Podle mě je blbost aby na tebe řval kvůli tomu, že chceš studovat a něčeho dosáhnout, já ať jsem měla na chlapy občas zatracenou smůlu, tak ale VŠICHNI mě podporovali v tom, co jsem chtěla dělat, a naopak by mě seřvali za to, kdybych nešla za svým snem ...

ten kluk mi přijde opravdu divný, kolik mu prosímtě je a co dělá? Pracuje, studuje?

Přijde mi jako pořádný sobec a typ člověka, který chce mít doma manželku, která ho bude denně čekat s teplou večeří, která nebude mít žádný ambice a on bude mít pocit, že je "pán domu", prostě bude mít navrch, on bude ten vzdělaný, on bude ten živitel rodiny, on bude všechno ... tak na mě působí. A s takovým chlapem bych domácnost sdílet nechtěla.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

je mu 27, pracuje.
jedná se o práva...
asi mu nevyhovuje to, že se budu muset učit, dodržovat nějakou životosprávu...
myslím si, že se mu zamlouvá to, že jsem ted v práci, pak jdu hned za ním a rano zase do práce...zatracený stereotyp. Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 2.8.2007 13:34    Post subject: Reply with quote

No, Ennie, jestli hledáš někoho, komu budeš moct do smrti dělat otroka, tak s tím klukem zůstaň. Jestli ale hledáš rovnocenný vztah, tak z toho vycouvej, dokud je to co nejmíň bolestivé.
Jako aby takhle reagoval, když mu řekneš, že půjdeš na vš Shocked Navíc po 3 měsících vztahu... To je fakt dost přehnané. Zajímá se jenom o sebe. Vlastně nevím, co řešíš, s tímhle člověkem to nemá budoucnost: Pokud teda nemáš sebeubližovací tendence.
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Thu 2.8.2007 13:43    Post subject: Reply with quote

ennnnie wrote:

asi mu nevyhovuje to, dodržovat nějakou životosprávu...



ja myslim, ze ho desi prave ta vysokoskolska "zivotosprava" Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Thu 2.8.2007 13:54    Post subject: Reply with quote

ennnnie wrote:
je mu 27, pracuje.
jedná se o práva...
asi mu nevyhovuje to, že se budu muset učit, dodržovat nějakou životosprávu...
myslím si, že se mu zamlouvá to, že jsem ted v práci, pak jdu hned za ním a rano zase do práce...zatracený stereotyp. Confused


No tak ten stereotyp budeš mít ale i když budeš studovat ne? A to bys studovala prezenčně nebo dálkově při zaměstnání??

Jinak naprosto souhlasím s tím co napsaly holky přede mnou. Pryč od něj, dokud je to ještě co nejmíň bolestivé /po půl roku nebo po roce by už to šlo hůř/
...tedy pokud nezmění svoje názory.
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 14:16    Post subject: Reply with quote

Eva wrote:
ennnnie wrote:
je mu 27, pracuje.
jedná se o práva...
asi mu nevyhovuje to, že se budu muset učit, dodržovat nějakou životosprávu...
myslím si, že se mu zamlouvá to, že jsem ted v práci, pak jdu hned za ním a rano zase do práce...zatracený stereotyp. Confused


No tak ten stereotyp budeš mít ale i když budeš studovat ne? A to bys studovala prezenčně nebo dálkově při zaměstnání??

Jinak naprosto souhlasím s tím co napsaly holky přede mnou. Pryč od něj, dokud je to ještě co nejmíň bolestivé /po půl roku nebo po roce by už to šlo hůř/
...tedy pokud nezmění svoje názory.
nechci moc měnit sebe, docela jsem sama se sebou spokojená a nechci to měnit (kvůli někomu)
studovala bych prezenčně, u práv je to problém, dá se to dálkově až od druháku a to jen s výbornými výsledky.
nebo kdybych byla třeba verešová tak by to dálkově taky šlo (nejsem verešová Laughing Confused )
já na tu školu nastoupím (když mě vezmou), dál je to na něm...

proč mám tak blbej vkus na kluky?? Question Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms