sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Za co utrácíte vs. na čem šetříte
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53, 54, 55  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 31.7.2007 14:43    Post subject: Reply with quote

dost utracam za kavicky a podobne posedenia s kamoskami, to musi byt..
co sa tyka kozmetiky, kupujem si taku beznu, len vynimocne kvalitnu z lekarne, podla potreby, parfemy vacsinou dostanem do daru, tak na tom v podstate setrim
oblecenie- mam rada zlavy a pocit, ze som usetrila,aby som si nieco kupila, musi sa mi to teda echt pacit, len tak z nudy urcite nenakupujem
dost dam za pausal...nejdem ani pisat kolko...to sa snazim obmedzit
a kedze byvam este s nasimi, potraviny nenakupujem ja...
toto znie tak setrne
ale pokial sa to nazbiera, ze potrebujem kupit viac veci, mam vycitky, kolko dokazem minut
inak mam vreckove 2000 a popritom si zarabam na brigade
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 31.7.2007 14:44    Post subject: Reply with quote

a este som zabudla, ze dost dam na kadernicku strih +melir 1350, ale zas to aj stoji za to
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
E_w_e
ALLinALL,you´re just another brick in theWALL


Joined: 27 Jan 2007
Posts: 9287

PostPosted: Tue 31.7.2007 14:59    Post subject: Reply with quote

jj... za kadernika utracim taky hodne...
_________________
I smile when I’m angry
I cheat and I lie...
I do what I have to do
To get by...
But I know what is wrong,
And I know what is right...
And I’d die for the truth
In My Secret Life...
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Tue 31.7.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Utrácím za oblečení,kosmetiku a zdravý(dobrý) jídlo a šetřim na...co ještě zbývá? Shocked
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Neahoo
kytky 6, meta: 9450
kytky 6, meta: 9450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9414

PostPosted: Tue 31.7.2007 18:44    Post subject: Reply with quote

Ja utracim za obleceni. Obcas dam nejakou akci, ale spis se na nich snazim setrit, snazim se krotit. Setrim na jidle, i kdyz mam hlad, tak si nic nekoupim, protoze je mi proste tech penez lito Embarassed Laughing Jsem fakt hodne setriva, musim mit vzdycky nejakou zeleznou zasobu, ale dokazu to pak treba vsechno utratit za jednu velkou vec (treba dovolenou).
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 31.7.2007 18:47    Post subject: Reply with quote

Tak mi hrozně utratíme když jsme v cizině, protože nepřepočítáváme, doma bysme tolik peněz za nic nedali. Jenom na posraným parkovným kolik necháme peněz Confused a pak jedeme do supermarketu ono všechno stojí mín než 1 Euro nebo kolem Eura to se to nakupuje... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
JÁjenJÁ
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7327
Location: doma :)

PostPosted: Tue 31.7.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

šetřit neumím. zvlášt ted co vydělávám.
jediný co si kupuju docela levný jsou laky na nehty Laughing
_________________
Sebeláska je jediná láska, která trvá navěky

O. Wilde
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

já vím na čem ušetřím...na alkoholu. dám si tak dva giny s tonicem měsíčně Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 2.8.2007 10:03    Post subject: Reply with quote

Arrow Já nejvíc utrácim za alkohol, cíga a případně hulení, ale to neni moc. Prostě ztracený peníze Rolling Eyes třeba hlavně ted o prázdninách je to dost, přes rok ani ne, to chodim jenom o víkendech nebo si kupuju jen víno za 20-30Kč Laughing cíga teď chci taky omezit, protože 50Kč za Viciny už se dávat tedy nechce!!

Arrow Hodně utrácim za oblečení . Prostě u vietnamců bych si nekoupila nic, jen tak ponožky. Ale zase nenakupuju žádný extra drahý věci, spíš hodně Laughing Taky nešetřim na botech kupuju si vždycky tak za 2000Kč, ale vždycky nosim jenom jedny, takže je to tak dvakrát do roka.

Arrow Taky kosmetika mi toho dost sežere, ale řekla bych, že dřív to bylo horší. Nekupuju si žádnou extra drahou, stačí mi DM nebo Avon.

Arrow Časáky mi taky něco sežerou, ale na druhou stranu si nekupuju žádný knížky třeba.

Arrow Pak bych taky hodně utratila za čočky a mobil, ale to mi naštěstí platí táta Nevinnik

Arrow Půl roku už mě obírá o nějaký ty penízky taky benzín, ale neni to tak šílený. Vejdu se tak do 500Kč měsíčně, protože se snažim jezdit jenom když jede víc lidí a pak se skládáme na benzín.


Asi jediný na čem šetřim sou vlasy, ke kadeřníkovi jdu tak jednou za rok a to se tam musim dokopat, mam nějak fóbii z kadeřnictví Embarassed ještě že moje vlasy vypadaji vcelku kultivovaně i bez toho Laughing
Back to top
 
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:04    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Arrow Já nejvíc utrácim za alkohol, cíga a případně hulení, ale to neni moc. Prostě ztracený peníze Rolling Eyes třeba hlavně ted o prázdninách je to dost, přes rok ani ne, to chodim jenom o víkendech nebo si kupuju jen víno za 20-30Kč Laughing cíga teď chci taky omezit, protože 50Kč za Viciny už se dávat tedy nechce!!

Arrow Hodně utrácim za oblečení . Prostě u vietnamců bych si nekoupila nic, jen tak ponožky. Ale zase nenakupuju žádný extra drahý věci, spíš hodně Laughing Taky nešetřim na botech kupuju si vždycky tak za 2000Kč, ale vždycky nosim jenom jedny, takže je to tak dvakrát do roka.

Arrow Taky kosmetika mi toho dost sežere, ale řekla bych, že dřív to bylo horší. Nekupuju si žádnou extra drahou, stačí mi DM nebo Avon.

Arrow Časáky mi taky něco sežerou, ale na druhou stranu si nekupuju žádný knížky třeba.

Arrow Pak bych taky hodně utratila za čočky a mobil, ale to mi naštěstí platí táta Nevinnik

Arrow Půl roku už mě obírá o nějaký ty penízky taky benzín, ale neni to tak šílený. Vejdu se tak do 500Kč měsíčně, protože se snažim jezdit jenom když jede víc lidí a pak se skládáme na benzín.


Asi jediný na čem šetřim sou vlasy, ke kadeřníkovi jdu tak jednou za rok a to se tam musim dokopat, mam nějak fóbii z kadeřnictví Embarassed ještě že moje vlasy vypadaji vcelku kultivovaně i bez toho Laughing


Embarassed
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:15    Post subject: Reply with quote

Nejvíc utrácím asi za jídlo, oblečení, kosmetiku, knížky a časopisy. Na čem naopak oproti jiným dost ušetřím jsou cigarety a alkohol (prokouřit jako průměrnej kuřák nějakejch 1500 ,-- - 2000,-- měsíčně, to by se mi teda fakt nechtělo) - nekouřím a alkohol piju minimálně, takže to je naprosto směšnej výdaj.

A taky ušetřím za benzín a další náklady na auto, protože momentálně auto už nějakej ten rok nemám. Wink A navíc cestovat MHD je fajn, člověk potká plno zajímavých lidí, může si tam v klidu číst knížku, časopis a nemusí se nervovat v zácpách Wink

Za telefon taky moc neutrácím (proti jinejm) - účty mám kolem 300,-- měsíčně max. Bylo by mi líto za telefon vyhodit tisícovku nebo ještě víc Shocked
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:23    Post subject: Reply with quote

Eva wrote:
Nejvíc utrácím asi za jídlo, oblečení, kosmetiku, knížky a časopisy. Na čem naopak oproti jiným dost ušetřím jsou cigarety a alkohol (prokouřit jako průměrnej kuřák nějakejch 1500 ,-- - 2000,-- měsíčně, to by se mi teda fakt nechtělo) - nekouřím a alkohol piju minimálně, takže to je naprosto směšnej výdaj.

A taky ušetřím za benzín a další náklady na auto, protože momentálně auto už nějakej ten rok nemám. Wink A navíc cestovat MHD je fajn, člověk potká plno zajímavých lidí, může si tam v klidu číst knížku, časopis a nemusí se nervovat v zácpách Wink

Za telefon taky moc neutrácím (proti jinejm) - účty mám kolem 300,-- měsíčně max. Bylo by mi líto za telefon vyhodit tisícovku nebo ještě víc Shocked
300 za telefon Shocked závidím ti to...máš kredit co??
já od tý doby co mám paušál nejdu pod 1500 Embarassed Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

nejvíc utratím za jídlo, kosmetiku, časopisy, chlast. když mi zbyde větší částka, tak oblečení
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:31    Post subject: Reply with quote

ennie - ja mam pausal a taky se vpohode vlezu do tri stovek Embarassed Laughing
akorat o zkouskovem mam dvakrat tolik, protoze knucim do telefonu priteli Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Thu 2.8.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Jo a ušetřím na různých návikových látkách-alkohol,sigarety atd. a na provozu auta,benzínu a pdodobně.Nedělám totiž ani jedno Laughing
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53, 54, 55  Next
Page 5 of 55

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms