sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spolecne souziti s chlapem - a jak to prezit :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

jo, ještě nenávidim, že mi musí hlásit jeho fekální záležitosti.. zlato jdu položit kabel..čůrá s otevřenýma dveřma a ještě si u toho chce povídat..no nechtějte vědět další prasárny co mi sděluje..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:39    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:43    Post subject: Reply with quote

Já taky čůrám s otevřenýma dveřma, to mám asi po mamce Laughing.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Mon 30.7.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

Tak to on když čůrá a já jsem v koupelně,tak spolu mluvíme přes zeď a hulákáme na celej byt:-)
My spolu nebydlíme, ale trávíme spolu víkendy a když to vyjde, tak u něj jsem někdy i v tejdnu.
Taky jí v posteli. Ono samo to jedení v posteli by mi nevadilo, protože to taky dělám, ale když se třeba uchylujem k milování a já tam objevím sáček od brambůrků, obal od tyčinek a kdoví co ještě, tak mě chuť přejde a radší se ani neptám, jak dlouho to tam je...
Je naprosto neorganizační typ a všechno si radši zařídím sama. Teď v srpnu chceme jet na pár dní do Vídně, ubytování a pokud byla nutná rezervace na nějaký památky, jsem zařídila já, protože kdybych to nechala na něm, tak tam spíme někde pod širákem a nikam se nepodíváme.Jednou jsem ale potřebovala vyřídit novej pas a kvůli práci jsem nemohla jít na úřad, tak mi to vyřídil on, ale pak jsem ještě dlouho poslouchala, jak je hodnej:-)
V poslední době mě dorazilo, že jsem u něj v tejdnu spala a ráno, než jsem šla do práce (on měl dovolenou), jsem mu řekla ať koupí něco na večeři, že tam není nic k jídlu. V osm večer přijdu domů, podívám se do lednice, do špajzu, nikde nic. Tak se ho ptám:"Zlatí, ty si nekoupil nic na tu večeři, jak jsem ti říkala?" a on: "ale koupil" a vytáhl brambůrky a kofolu... Rolling Eyes
Jinak můj zas nakupuje rád. Musí se ale nakupovat jemu a musí na to mít náladu. Vždycky když jedem někam nakupovat doveze si domů daleko víc oblečení než já. Ale to možná bude tím, že pokud si něco vybírá on, tak já musím stát u něj a radit mu, co jo a co ne, ale když si něco vybírám já, tak on stojí u mě stylem "Tak už si něco vyber"...
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?


Last edited by Nereide on Mon 30.7.2007 14:12; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Nayeli
kytky 3, meta: 1250
kytky 3, meta: 1250


Joined: 30 Apr 2007
Posts: 1152

PostPosted: Mon 30.7.2007 14:03    Post subject: Reply with quote

vsechno co tu pisete je mi dost povedomy
jak to curani s otrevrenyma dverma (vubec mu to neprijde divny), tak plesnivy jidlo v lednicce (pry nema cas to uklizet - se divim ze se jeste nicim neotravil Rolling Eyes ), kdybych nezarizovala dovolenou k mori, tak zase cely leto prosedime u nich doma na zadku, a dneska rano mu rikam at koupi neco svoji babicce k svatku, kdyz tam pojedem, ze jsem v praci cely dena a asi to nestihnu a on kdyz je dnes doma, tak by si mohl najit tu chvilku, ale pry jako zenska vim urcite lip, co by se babicce libilo.... Rolling Eyes Evil or Very Mad ho nekdy fakt zabiju Vzteklik Vrazdik
o nakupovani uz radsi ani nemluvim, sam si nekoupi ani triko, musim vzdycky stat u nej a rikat mu jestli je to triko dobry nebo ne, ale kdyz mam nakoupat ja pro sebe, tak se mnou nikdy nechce jit a po peti minutach zvatala neco o tom, jak jsem vybirava a jak mi to vsecko dlouho trva.... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 30.7.2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Ten můj už došel do takovýho stádia, že stojí u otevřený skříně a já mu musím vybírat oblečení, co si má vzít na sebe - od slipů až po ponožky... A to jsme se tomu společně kdysi smáli, protože přesně tohle byl případ jeho babičky a dědy Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Mon 30.7.2007 15:34    Post subject: Reply with quote

Holky - nemyslím to špatně, ale myslím, že vás to přejde. Sekýrování je únavná věc Laughing

My jsme se potkali dva bordeláři, sem tam mě chytně fakt velký uklid (jinak uklízím tak normálně) a rezignovala jsem. Máme starý byt, do oprav investovat nechcem a nikdy nebude vypadat špígl nígl Smile takže už se nestresuju.

Kosmetiku mi přítel nebere (má svůj šampon proti lupům, kterým se myje celý, protože je chlupatý), svůj kartáček na zuby, gel, kuličku a tím to pro něj hasne. Sem tam si vezme můj sprácháč a je mu jedno, že voní jak ženská Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 30.7.2007 16:38    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:42; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 30.7.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

Teda jak to tady čtu tak jsem z touhy bydlet s chlapem vyléčená Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19604

PostPosted: Mon 30.7.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

Loth - kašly na to, to fakt nemá cenu. Můj přítel teď dělá na večeři bramborový guláš - už je v to v hrnci, ale na kuchyňské lince je hromada ingrediencí. Už se jen směju Smile

Ale zase bych na druhou stranu nechtěla, aby to vypadalo, že on nic nedělá a já mu skáču kolem zadku. On dělá prostě jiné věci - hlavně se teda stará o zahradu a tak a ja fakt, že já narozdíl on něj nemám co na práci Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 31.7.2007 6:24    Post subject: Reply with quote

Jednou jsem chtěla, aby mi podal ze skříně nějaký kalhotky (a v duchu jsem si řikala, že doufám, že mi nepodá zrovna ty nejhorší, který už jsem chtěla vyhodit - vyprala jsem je na blbý stupně a sepral se mi obrázek, takže vypadaly dost drsně) a jaký si myslíte, že mi podal? Laughing
A když jsem reagovala "Né, tyhlé nééé!", tak se tvářil hrozně ukřivděně Laughing Jak se chudáček snažil Very Happy

Včera jsem ho přistihla, jak opět nechal na lince prázdnou krabici od mlíka, který vypil, tak jdu za nim a řikám: Co je tohle?! Evil or Very Mad A on se skrčil do koutka a koukal na mě psíma očima jako malej kluk, kterej čeká vejprask Laughing
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Tue 31.7.2007 9:25    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
Ten můj už došel do takovýho stádia, že stojí u otevřený skříně a já mu musím vybírat oblečení, co si má vzít na sebe - od slipů až po ponožky... A to jsme se tomu společně kdysi smáli, protože přesně tohle byl případ jeho babičky a dědy Rolling Eyes


Shocked tak to bych dělat nemohla
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 31.7.2007 9:48    Post subject: Reply with quote

Neříkám, že je to na denním pořádku, ale když jsem doma, rád toho využívá. Mně to přijde "zatím" docela vtipný Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 31.7.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Tak včera už to fakt přehnal, koukal se jestli má na trenkách hnědou čáru.. podrobně to zkoumal a když jí našel, ještě mi to ukazoval.. to už jsem nevydržela, tak jsem mu řekla, at si laskavě zachovává svoje soukromí.. je to fakt prase Rolling Eyes
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ennnnie
kytky 2, meta: 750
kytky 2, meta: 750


Joined: 30 Jul 2007
Posts: 723

PostPosted: Tue 31.7.2007 10:49    Post subject: Reply with quote

s čůráním to máme naopak, přede mnou se nevyčůrá, musím z koupelny ven...mě tohle nevadí...

hope Arrow to se nedivím, to bych ho něčím praštila Laughing

mě vadí taková běžná věc....nevyhodí po sobě kelímek od jogurtu, krabičku od cigaret...nechá to ležet a myslí si že se to samo uklidí Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 7 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms