sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Spolecne souziti s chlapem - a jak to prezit :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 28.7.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 28.7.2007 23:04    Post subject: Reply with quote

tak ja bych potrebovala spis opacne tema Embarassed nekdy se bojim, ze to neprezije on. Laughing
nedavno jsem mu rozsypala granko po cele posteli(ale co mam delat, kdyz mi nosi dobrutky do postele Nevinnik ), porad mi neco pada na zem...
on mi na nervy neleze vubec, s nicim, mozna je to tim, ze pomalu ani nevim, ze je v byte, idealni spolubydlici Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 29.7.2007 19:22    Post subject: Reply with quote

jo oblečení, nesnášim jeho hadry Vzteklik všechno sepraný, sražený a 5 let starý..džíny si nepere třeba měsíc, jeho matku to nenapadne..ona vlastně nepere vubec nic a pak když jsem u něj.. tak je to zlatíčko.. mohl bych tě poprosit vyprala bys mi to?..
hele ale asi jsem na něj vyzrála.. byli jsme centru chodau, a že mi koupí nějakej dárek, žralo ho svědomí, že si koupil volant..
a ve všech těch krámech jako je HM, NY, a pod, maj příšerný hadry,no na mě nic ani na muj vkus, natož tělo..ale pánský věci tam mají fajnový..v HM si koupil košili černou, v NY si koupil tričko s nápisem rock on a je z něj uplně nadšenej..a super trenky normálně s vyobrazenejma polohama, až je uvidí jeho matka, tak jí trefí..
no ale jak jsme přišli domu, tak si to vzal na sebe a říká, hele zlato, to nakupování mě začalo bavit, to musíme podnikat častěji..Takže mu obnovim šatník a ješte si ho sám zaplatí..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 29.7.2007 19:25    Post subject: Reply with quote

no jo jenze si nejsem ji´sta kolik chlapu vydrzi v obchode s hadrama vic nez 5 minut Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 29.7.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

to musíš umět, hele zlato já si zkusim tenhle korzítek s podvazkama a ty si zkusíš tohle jo? Laughing jo jenže mě to taky nebaví, takže to proběhnem a jdem..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
ephelides
*louloute*


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 15244

PostPosted: Sun 29.7.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

hm to je fakt Laughing na zkouseni pradla se asi chytnou vsichni Laughing a pak uz staci jen nenapadne a ciste nahodne propasovat normalni hadry Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 29.7.2007 19:46    Post subject: Reply with quote

nevim, fakt to jako nebyl problém.. taky jsem se ho ptala jestli netrpí moc.. říkal že ne..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sun 29.7.2007 20:28    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no jo jenze si nejsem ji´sta kolik chlapu vydrzi v obchode s hadrama vic nez 5 minut Myslik

a proto ja to delam tak, ze obehnu sama par obchodu, zjistim, kde by se mu teoreticky mohlo neco i libit a dobrovolne by si to oblekl a pak ho tam jen zatahnu aby si vyzkousel velikost a tech 5 minut nam bohate staci Laughing

jo a na pradlo se ten muj nechyta vubec. Confused Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 29.7.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

no kdybyste viděli, co mě donutil si vyzkoušet..ale jako musim říct, že mi to fakt seklo..ale vyhazovat prachy za něco co si vezmu jednou před sexem.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9462

PostPosted: Mon 30.7.2007 6:21    Post subject: Reply with quote

ephelides wrote:
no jo jenze si nejsem ji´sta kolik chlapu vydrzi v obchode s hadrama vic nez 5 minut Myslik


Ten můj je vycvičenej od sestry a vydrží to...no rekord je 3 hodiny Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 30.7.2007 6:58    Post subject: Reply with quote

Tak to ten můj je trpělivý, chodí semnou po obchodech a ještě mi ochotně nese tašky abych měla volné ruce a mohla se hrabat v těch věšácích Laughing. Ale nejradši má když je v obchodě televize a sedačka, tak si tam sedne a je klid, potom přijdu, řeknu hotovo a jdem. V tomhle je zlatíčko, ale stejně raději chodím sama, protože vím, že tak můžu chodit dlouho jak chci a nikdo na mě nečeká.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Mon 30.7.2007 7:19    Post subject: Reply with quote

Very Happy Zábavný téma Laughing
Ten můj mě štve:
Arrow když vycídim kuchyn, linku a prostě všechno, on přijde, rozdělá si sejra, salám apod. a rozmístí to po tý umytý lince, třeba i prázdný kelímky od smetany, co vypije, nedokáže to vyhodit do koše, kterej je půl metru od něj Evil or Very Mad A můžu cídit znova! On má vůbec mánii všechno všude pohazovat, a to i věci, který patřej do koše Mad
Arrow vynese koš, ale pravidelně tam zapomíná dát novej pytel a já pak odpadek automaticky hodim do koše, ale musim ho zase vyndat a dát tam ten pytel Evil or Very Mad
Arrow posmrkaný papírový kapesníky všude po posteli mě už připadaj jako malichernost a na neustále zvednutý prkýnko už jsem si zvykla Confused
Arrow jo a taky mě štve, že když už umeje nádobí, což je pro něj nadlidskej úkon, nechá to schnout na lince a neuklidí to.
Arrow no a nakonec taky tim, že když někam jdem, tzn. k mejm příbuznejm či známejm, když ho to už nebaví, furt mě otravuje, jestli už půjdem Rolling Eyes

Ale těší mě tim, že ochotně uklízí, když je potřeba, je celkem pořádkumilovnej, uvaří (ale já mu to většinou nedovolim Cool ), vypere (to mu taky nedovolim Very Happy ) a vysává - to dělá výhradně on. Se psem taky dojde a nakupování ho baví Shocked

No a já ho štvu zase tim, že jim v posteli (a v autě) a občas (spíš často) mi tam upadne nějakej ten drobek Very Happy No a celkově jsem pěkný čuně, protože neumim jíst, aniž by mi něco neukáplo nebo neupadlo bud na oblečení nebo na vybavení bytu Laughing No ale to je proti němu maličkost Mr. Green
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:00    Post subject: Reply with quote

Dellores wrote:
Tak to ten můj je trpělivý, chodí semnou po obchodech a ještě mi ochotně nese tašky abych měla volné ruce a mohla se hrabat v těch věšácích Laughing. .

to pritel taky dela, kupodivu uz si asi zvykl, ale jednou jsem po nem chtela aby mi donesl tricko v jine velikosti(s kratkym rukavem a veckem) a on mi donesl nejake uplne jine Laughing

a nejlepsi je, ze treba v Promodu dela jeho byvala spoluzacka, tak s ni vzdycky keca a ja se v klidu podivam Smile
jo a taky mi vzdycky vsechno docela popravde zhodnoti, to je vyhoda Cool

ale obleceni pro sebe povazuje vetsinou za ztratu casu, vzdycky si to oblekne, rekne "dobry" a hlavne honem pryc, a jak se u toho vzdycky sklebi a dela srandicky... Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:12    Post subject: Reply with quote

tak ja viem ze na spoluzitie by urcite strokotavalo na mojej neporiadnosti, skor nez ja jeho
on je hrozne poriadkumilovny, v skrini nemal nikdy bordel, pricom ja mam vzdy hrozny binec, u neho ma vsetko svoje miesto, svoj dovod preco je to odlozene tam a tam, ked varim, umyva hned po pouziti riad co hodim do umyvadla, chodi okolo mna a pyta sa zlatko odlozim ten olej, budes ho este poterbovat? postel ma postalnu furt, ja si neposteliem aj tyzden... Wink nezijeme spolu,. ale teda stane sa ze sme spolu trebars tyzden v kuse, a jeho dokazu vytocit take veci ze necham otvorene dvere na kupelke, ked z nej vyjdem, alebo chystam jedlo na obruse, a nedam ho prec/pritom na nom mam dosticku/---no proste, u nas som ten bordelar ja , i ked zas lenivy je trochu aj on
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:37    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:35; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 6 of 10

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms