sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Jak říct kámošce, že chodím s jejím vysněným klukem?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:05    Post subject: Jak říct kámošce, že chodím s jejím vysněným klukem? Reply with quote

Jak už jste možná postřehli z příspěvků, mám přítele. Znám už ho asi 3 roky a až do nedávna jsme byli kámoši. Jak to tak bývá mezi holkou a klukem kamarádství často znamená něco jiného. Dlouho jsem se snažila tomu odolávat, ale nešlo to. Odolávala jsem kvůli své kámošce, která ho má ráda celou dobu co ho známe (cca ty 3 roky). On ji už několikrát jemně odmít ale ona pořád doufá a doufá. Vyvolává si naděje. Abych pravdu řekla nikdy jsem neuvažovala, že bych s ním chodila. Na začátku prázdnin jsme neměli co dělat a tak jsme se párkrát sešli (jen my dva samy, že dáme skleničku vína nebo taky flašku vína Laughing ). Bylo to super. Najednou se z kamarádské schůzky vytvrořilo rande...

Teď nastává realita. Musím to té kamarádce říct. Je lepší když se to doví ode mne než od někoho jiného.

ALE JAK TO MÁM UDĚLA?? NEVÍM JESTLI TO ZVLÁDNU, BUDU MUSET! Jen se bojím jak na to bude reagovat. Počítám s tím, že bude hodně naštvaná, ale bojím se že si něco udělá...

Vím, že jsou to problémy které by skoro dospělí lidé neměli řešit (my 18, on 19).

Jak byste to udělali vy? (budu ráda když do tohoto tématu přispějí i kluci jak to třeba řekli kamarádovi. Jak znám kluky ty si dají do tlamy a pak je to v pohodě)
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:08    Post subject: Reply with quote

Určitě jí to řekni dřív, než se to dozví odjinud, ale počítej s tim, že to bude nějakou dobu rozdejchávat a asi se k tobě bude chovat dost nevraživě, ale překoná to, chce to čas. Hlavně jí to řekni TY.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:14    Post subject: Reply with quote

Tomuhle se nevyhneš, udělala bych to co nejdřív. Opravdu je lepší, slyšet to od tebe, než od někoho cizího. Pak by to mohla brat za ještě větší zradu. Sdělila bych jí to nějak šetrně a byla připravená na vztek, pláč, obviňování. Pokud to zpočátku moc dobře nevezme, myslím, že to dlouho trvat nebude a rozleží se jí to časem v hlavě - přinejmeším do té doby, než si najde kluka i ona a bude šťastná. Přeju hodně štěstí Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:18    Post subject: Reply with quote

Asi te bude chvili nenavidet, ale kvalitni pratelstvi by tohle snad nemelo ohrozit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:29    Post subject: Reply with quote

No, na místě té kamarádky by mi to asi bylo hodně líto, ale pokud je to hodně dobrá kamarádka, za nějaký čas ti určitě odpustí.
Já osobně bych si asi nezačala s klukem, který se líbí mojí kamarádce (mojí nejlepší kamarádce), protože pro mě má ona větší cenu než všichni kluci na světě a nechtěla bych jí ublížit, ale stalo se a nejlepší je jí říct pravdu, ale nepočítala bych s tím, že ti padne kolem krku a popřeje hodně štěstí, to možná až časem.

Ale jde o to jaká to je kamarádka, já bych tohle neudělala jen tý nejlepší, jiným asi jo Embarassed A od toho se odvíjí i to, jak se zachová.
U nás ve třídě se tohle několikrát stalo - ta moje nej kámoška sbalila kluka naší spolužačky, jenže ten kluk o ni dávno nestál ... no a dodnes ji nenávidí (ta holka tu mou kámošku) přitom to je směšný. Nešlo o žádný podvedení ani nic jinýho, rozdíl by byl ten, kdyby spolu chodili, ale ten kluk o nic léta nejevil zájem, ale i tak to člověka zabolí.

Prostě bych ji narovinu řekla jak se to stalo a že jsi ji ublížit nechtěla a že doufáš, že tě pochopí.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:43    Post subject: Reply with quote

Jednu dobu to byla moje nejlepší kámoška, ale pak na mě udělala hroznej podraz. Minulej rok byla celý prázdniny v čudu a pak se divila, že jsem se hodně seznámila s lidma ze školy a že se s nima hodně bavim. To jinaštvalo, že ona ne a tak se semnou nebavila. Řikala, že jsem se hrozně změnila. Byla jsem z toho uplně v pr.... a nedávno mi jedna holka řekla že to bylo kvůli tomu, že jsem se bavila s o rok staršíma lidma a ona ne. Dost mě to mrzelo. Zvlášť když si ještě zahrávala s mím bývalým který se rozešel se mnou kvůli ní.

Tohle myslím nejlepší kámošky nedělají a tak je to kamarádka ale i pres to ji mam ráda.
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 27.7.2007 9:52    Post subject: Reply with quote

Nemáš si co vyčítat, vůči ní.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13165

PostPosted: Fri 27.7.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't


Last edited by Laura on Sun 19.8.2007 17:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Fri 27.7.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

snoopyys wrote:
Jednu dobu to byla moje nejlepší kámoška, ale pak na mě udělala hroznej podraz. Minulej rok byla celý prázdniny v čudu a pak se divila, že jsem se hodně seznámila s lidma ze školy a že se s nima hodně bavim. To jinaštvalo, že ona ne a tak se semnou nebavila. Řikala, že jsem se hrozně změnila. Byla jsem z toho uplně v pr.... a nedávno mi jedna holka řekla že to bylo kvůli tomu, že jsem se bavila s o rok staršíma lidma a ona ne. Dost mě to mrzelo. Zvlášť když si ještě zahrávala s mím bývalým který se rozešel se mnou kvůli ní.

Confused Tak to úplně mění situaci Wink Hlavně to poslední.
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 27.7.2007 10:26    Post subject: Reply with quote

taky si myslím, že to mění situaci. V tom případě bych ji to řekla a počítala, že se urazí, možná navždycky Confused protože tohle určitě nejlepší kamarádka není.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
terrynka
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13139

PostPosted: Fri 27.7.2007 14:23    Post subject: Reply with quote

Jak rika Suny. Ale pokud Ti na ni zalezi, rekni ji to a dej ji cas, at se s tim srovna. Sama. S timhle se musi srovnat sama...
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 29.7.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

řekla bych jí to. a kdybych naopak na druhé straně byla na místě té kamarádky, co by ho milovala...asi bych tu dotyčnpu nenáviděla a nedokázala s ní navázat přátelství..možná za hodně let ale ani o tom nejsem přesvědčená. Pokud ti ale ona sváděla bývalého, pak nemusíš mít nejmenší výčitky, že jsi udělala něco hnusného, protože ona ti evidentně udělala horší věc, ty za nic dnes nemůžeš, on nechce tebe ale ji tak co Wink
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
snoopyys
kytky 3, meta: 1450
kytky 3, meta: 1450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 1383

PostPosted: Tue 31.7.2007 13:19    Post subject: Reply with quote

Tak jsem jí to včera řekla... Mno nesla to ze začátku statečně ale pak se o tom vubec nechtěla bavit. Nechtěla mluvit o ničem a zbytek večera se se mnou nebavila. Teda spiš se vyhýbala. Sice jsme si několikrát ťukly panákama ale nic si neřekly. Chce se ještě sejít tak uvidim co z toho bude... Dopadlo to lépe než jsem čekala.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 31.7.2007 14:41    Post subject: Reply with quote

snoopy, držím palce..ale stejně se připrav..ono totiž v prvním šoku jí to ani nemuselo dojít, pak se jí to rozleží přes noc v hlavě a... Confused každopádně držím palce aby to dopadlo co možná nejlíp
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
puresound
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1817
Location: Pilsen

PostPosted: Wed 1.8.2007 17:50    Post subject: Reply with quote

Já bych jí to řekla na plno. Protože podobný případ jsme já a můj současný přítel. Má bývalá kamarádka s ním kdysi dávno chodila a pořád doufala, že s ek sobě vrátí (doufala 3 roky) mno a jaksi jsem ho poznala blablablabla... Prostě jí to řekni - akorát si dej poroz - mě se stalo, že se mě stažila rozhádat se společnými přáteli, pomlouvala mě, ale nebo, určitě ji to přejde Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms