sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Chiromantie
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Tue 24.7.2007 21:59    Post subject: Chiromantie Reply with quote

anebo výklad z rukou...

věříte,že z čar a linií na rukou lze vyčíst lidskou povahu? Jaký je? Jak se chová? A co třeba osud? Například délka jeho života, množství radostí a starostí?

Nechali jste si někdy číst z rukou? Sedí to?
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

nenechala a nikdy nenechám, protože nechci vědět, co mě čeká.
A jestli na to věřím? No, tomuhle zrovna asi trochu ano.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:34    Post subject: Reply with quote

no..ja mam s tym taky divny zazitok v ktory neviem ci verit alebo nie nestalo sa to davno mozno cca mesic dozaadu do obchodu kde pracuje prisla ciganka, ale normlane oblecena, upravena a opytala sa ci nechem vylozit z ruky a zacala mi vraviet veci..ze ziarlim..ze mam problemy s pateri a krcnou chrbticou... ze som minuly rok mala moc rozlietany...ze sa chystam k moru a vyda mi to..ze som s clovekom ktory ma v minulosti velmi sklamal a dnes ma velmi miluje..a ze sa dozijem 97 rokov..ze mam kamosku ktora ma ma rada le zavidi mi moje stastie a lasku,,

v podstateúaz na tych 97 rokov teda/ tam vsetko sedi i ked neviem co je na tom pravdy ta zena za to na moj udiv nic nechcela ...nemala som o tom tyden nikomu hovorit...ine skusneosti s tym nemam a sama od seba by som takeho cloveka nehladala ptz by som sa bala ze mi povie aj negativne veci trebars o chorobe, smrti
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Suga
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 08 Jan 2007
Posts: 4897
Location: Kde mám ty fialový kytky?!

PostPosted: Tue 24.7.2007 22:51    Post subject: Reply with quote

Tak díky mamky zkušenostem na to věřím. Jelikož jí cizí chlap řek že nemá už nemá žádný rodiče, že má dítě (i když potratila, prej je mi jedno co ste s nim udělala, tady ho máte) a další věci.

Ovšem když si koupíte nějakou příručku o tom, tak těžko něco přečtete, je to asi dost těžký. Odborník je odborník, příručky jsou k ničemu.
Back to top
View user's profile Send private message  
nereide*
Guest





PostPosted: Tue 24.7.2007 23:07    Post subject: Reply with quote

Já pravě nevím,co si o tom myslet...ale asi každá takováhle "věda" má něco do sebe...jenže mě to teď děsí...ani nevím proč,ale nějak jsem si začla pozorovat ruce,vše o.K. až na to, že mám krátkou čátu života a pokud znamená délku života Crying or Very sad tak jsem se o to začala tam trochu zajímat, ale nikde na netu není vyloženě napsaný,že krátká čára=krátký život.Jenže už jsem z toho celá divá, nemyslím na nic jinýho a tak si prohlížím ruce ostatních lidí (třeba,když jedu městskou) a všimla jsem si, že všichni starý lidi mají dlouhý čáry života...vážně mě to děsí...
Back to top
 
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 25.7.2007 8:34    Post subject: Reply with quote

Mne by zajimalo, meni se vam nekomu linie v ruce podle momentalniho rozpolozeni? Docela by me zajimalo jak moc je to bezny jev....
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 25.7.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

Ja som si minule prehliadala svoju dlaň a zistila som, že mám čiaru života dlhú a výraznú, ale pri konci ju pretína iná malá čiarka.. a od toho bodu je moja čiara života (či osudu, či ako sa to volá) prerušovaná, takže som si z toho vyvodila záver: v starobe ma postihne úraz (alebo infarkt) a od toho momentu budem na prístrojoch, takže už nebudem žiť, ale iba prežívať Laughing Laughing ...

Ale teraz vážne.. Podľa mňa čítanie z ruky má niečo do seba. Aj keď som to osobne ešte nikdy neskúšala. Trochu sa týchto vecí bojím, aj výkladu z kariet alebo numerológie. Ale na druhej strane ma láka vyskúšať to... Bojím sa však tých negatívnych vecí, o ktorých by som sa mohla dozvedieť. Myslím si, že každý človek má svoj osud niekde napísaný a to čo sa má stať, sa stane a neovplyvníme to. Takže asi nechcem dopredu vedieť, čo ma v budúcnosti čaká... Ak tam bude niečo negatívneho, nechcem to vedieť dopredu...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Wed 25.7.2007 8:36    Post subject: Reply with quote

Nereide, ono je to spis o kvalite zivota, resp. jak moc si ho uzivas, pry. Ne ani tak o delce... ale stari lide se pravdepodobne dozili sveho stari, krome genetickych dispozic, i kvuli urcitemu rekneme pristupu k zivotu, ktery nejspis bude jiny od lidi, ktere ten zivot nebavi/nevazi si ho, takze bych spojeni videla spis v tom....
Back to top
View user's profile Send private message  
Nereide
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 16 Jan 2007
Posts: 463
Location: ve světě fantazie

PostPosted: Wed 25.7.2007 9:09    Post subject: Reply with quote

AS Arrow jo to jsem taky četla, že jde spíš o kvalitu než délku, že i člověk s krátkou čarou může klidně žít dlouhý a kvalitní život.(Jinak u nás geneticky se všichni dožili tak v průměru 85ti let, prababička 95ti).A já ty čáry života mám na levý je taková roztřepená, na konci taky a připadá mi, že ústí do čáry osudu, ale nevím, jestli tam fakt ústí nebo ji křižuje a na pravý ruce je taková ucelená a konec roztřepený na tři díly z toho jeden, kdyby se dál prodloužila, tak ukazuje k zápěstí a zbylý dva zasahují do čáry osudu...

Jinak ty čáry a linie se prý během života fakt mění, můžou zmizet, zdelšit se a zkrátit...ale nevím tak nějak jsem to nezpozorovala...

A jsem fakt magor už, hledám fotky lidí, který buď žijou nebo ne a zkoumam jejich ruce
_________________
Tak ty chceš umřít? A co já, lásko, a co já? Mám trčet na tomhle světě, který bez tebe je zpustlejší než chlív?
Back to top
View user's profile Send private message  
mamba
Alexithymia


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14844

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:34    Post subject: ed Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:36    Post subject: Reply with quote

Nikdy bych si nenechala předpovědět budoucnost, nechci to vědět.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:51    Post subject: Reply with quote

Já tomu celkem věřím (samozřejmě od odorníka), a právě proto bych si nechtěla nechat vyložit osud. Bála bych se, že se dozvím něco špatného a pak tomu tak uvěřím, že se to fakt stane. Ale celkově prostě nechci vědět co mě čeká...

btw. já teď spíš přemýšlím o návštěvě astrologa, pardon za OT, ale byly jste u něj někdy? jde tam spíš o budoucnost nebo o výklad vaší osobnosti?
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:52    Post subject: Reply with quote

Tak já ani envim jestli věřím na výklad z ruky,ale možná na tom něco bude. Znám člověka,který když se s někým setká poprvý,podá si s ním ruku a pak se naní podívá,tak mu řekne co si prožil...ale co ho čeká,to ne.
Moje babička dřív četla z ruky,ale to si nepamatuju,byla jsem malá.Pak četla z logru a poslední léta už jen z karet.Plní se to tak na 70% takže těžko říct...ale je to zvláštní pocit...asi byhc nechtěla vědět co mne čeká a nemine...to pak není pro co žít.
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Ruth A.
sort of mental masturbation


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18448

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

Nevěřím.
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 25.7.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

Nevěřím, i když kamarádky mamce se prý většina z toho plní. Minulost, i budoucnost. Mě to přijde spíš jako souhra náhod, budoucnost už si může podle předpovědi nějak vnitřně vsugerovat..nevím..ale podle mě je to blbost.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms