sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Opálení
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Mon 23.7.2007 22:23    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Nechci byt opalena moc, ale...hm...priznejme si, byt opakovane nejsejrovatejsi z celeho autobusu je nic moc Confused
Nebo kdyz se svleces u vody a svym bledym telem hazes na ostatni prasatka Laughing

Z toho pak jdu nakupovat do mesta, je pod mrakem, prijdu domu a mam spalenej ksicht Mad
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Mon 23.7.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

já jsem asi mínus jedna, pokud to jde Laughing
ne to ne, vlasy mam tmavý, jako dítě jsem je měla černý, obočí a chlupy taktéž, ale mám totálně světlou pleť, jako malá jsem se i opálila, ale nikdy jsem nebyla černá, to ne.
Ted se neopálím ani kdybych se přetrhla a nesnáším kecy typu "jsi uplně bílá, běž se opalovat" ... občas mi přijde, že nějaký lidi vůbec nechápou, že se někdo prostě neopálí.
Já se opálím fakt minimálně, myslím, že to nejde ani poznat Laughing
Ale naštěstí mě to ani nebaví a teď už ani nevadí...ale byl to boj k tomu vnitřně dojít Smile
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Mon 23.7.2007 23:02    Post subject: Reply with quote

Mam tmavy vlasy, jako mala jsem byla behem chvile jako cikanka hneda. Ted se mi rychle opali maximalne oblicej, ramena, zada, vystrih jde do cervena a bricho a nohy mam bily jak sejra. Me se kamaradka vzdycky hrozne smala, ze mam bily nohy, ze bych radsi nemela nosit ani sukni Rolling Eyes
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 23.7.2007 23:02    Post subject: Reply with quote

opaluju se dost mizerně, ale už se aspoň tak snadno nespálím jako dřív. Mám dost nízkou hranici opálení, přes kterou se nedostanu, i kdybych se zbláznila. Ani po 14 dnech v Egyptě nic moc Rolling Eyes

Vždycky se o víkend opaluju, přes týden stihnu zblednout a zase dokolečka Laughing
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 23.7.2007 23:06    Post subject: Reply with quote

tak ja se opaluju v pohode,nikdy sem snad nebyla spalena,ale do cerna to nejde Confused a jeste se me malo opali nohy,bricho mam cerne a zbytek tak napul,takze to vypada strasne Confused Laughing za cca 4 dny u vody (max kazdy den 5h) tak su sneda no,ale mohlo by to byt vic Twisted Evil bila si pripadam taka vybluta no Confused
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 23.7.2007 23:07    Post subject: Reply with quote

já jsem taky pěkně bílá, a to jsem byla u moře, každý poslední teplý víkend jsem se opalovala a mezitím jsem dala aspoň 4x solárko Evil or Very Mad
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Tue 24.7.2007 5:05    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
já jsem asi mínus jedna, pokud to jde Laughing
ne to ne, vlasy mam tmavý, jako dítě jsem je měla černý, obočí a chlupy taktéž, ale mám totálně světlou pleť, jako malá jsem se i opálila, ale nikdy jsem nebyla černá, to ne.
Ted se neopálím ani kdybych se přetrhla a nesnáším kecy typu "jsi uplně bílá, běž se opalovat" ... občas mi přijde, že nějaký lidi vůbec nechápou, že se někdo prostě neopálí. Já se opálím fakt minimálně, myslím, že to nejde ani poznat Laughing
Ale naštěstí mě to ani nebaví a teď už ani nevadí...ale byl to boj k tomu vnitřně dojít Smile


jo přesně... a taky nechápu co je jim do toho, jsem bílá no a? zaprvé za to nemůžu a za druhé si můžu vypadat jak chci... někteří lidi z okolí berou málem jako nemoc že nejsem opálená a prý si za to můžu sama Rolling Eyes
na slunci se neopálím (max. pak vypadám tak, jako ostatní v zimě Laughing ) a nechci a nemůžu chodit do solárka
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35483

PostPosted: Tue 24.7.2007 10:24    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 30.7.2007 10:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 24.7.2007 12:03    Post subject: Reply with quote

holky vždycky přijedu z dovolené uplně černá a za týden to mám pryč.
nevíte jaké prostředky bych měla používat, aby mi to opálení vydrželo co nejdéle?
v nějaké rozumné cenové relaci. díky moc
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lily Water
....................


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 1324

PostPosted: Tue 24.7.2007 12:11    Post subject: Reply with quote

lady, třeba betakaroten? ten by na to měl být
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 24.7.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Lily Water wrote:
lady, třeba betakaroten? ten by na to měl být

takže nějaké tělové mléko s beta karotenem?
Back to top
 
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 24.7.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Lady zkus spíš betakaroten v tabletkách
Back to top
View user's profile Send private message  
Snowy
pocketful of sunshine


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 23092

PostPosted: Tue 24.7.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

Já jsem teď docela černá Very Happy ale bojim se, že mi to za chvilku sleze.
Akorát jsem si spálila hlavu(pěšinku a tak)...to mě hroně svědí Confused
_________________
▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲
Back to top
View user's profile Send private message  
Eva
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 670

PostPosted: Tue 24.7.2007 13:22    Post subject: Reply with quote

Opaluju se dobře a rychle, jako tmavooká tmavovláska jsem fototyp IV. Ale neopaluju se nějak cíleně.
Dobrá dvojka jsem s přítelem, který je asi nějaký fototyp II. a po dovolené u moře jsem já jak černoch a on jak ředitel vápenky Laughing
_________________
4 Felicity: Love
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 24.7.2007 14:02    Post subject: Reply with quote

Lily Water wrote:
Suny wrote:
já jsem asi mínus jedna, pokud to jde Laughing
ne to ne, vlasy mam tmavý, jako dítě jsem je měla černý, obočí a chlupy taktéž, ale mám totálně světlou pleť, jako malá jsem se i opálila, ale nikdy jsem nebyla černá, to ne.
Ted se neopálím ani kdybych se přetrhla a nesnáším kecy typu "jsi uplně bílá, běž se opalovat" ... občas mi přijde, že nějaký lidi vůbec nechápou, že se někdo prostě neopálí. Já se opálím fakt minimálně, myslím, že to nejde ani poznat Laughing
Ale naštěstí mě to ani nebaví a teď už ani nevadí...ale byl to boj k tomu vnitřně dojít Smile


jo přesně... a taky nechápu co je jim do toho, jsem bílá no a? zaprvé za to nemůžu a za druhé si můžu vypadat jak chci... někteří lidi z okolí berou málem jako nemoc že nejsem opálená a prý si za to můžu sama Rolling Eyes
na slunci se neopálím (max. pak vypadám tak, jako ostatní v zimě Laughing ) a nechci a nemůžu chodit do solárka

Já myslím, že to moc řešíte Wink Každý člověk má nějakou barvu očí, vlasů, a k tomu pasující barvu kůže... S tím prostě nic nenadělá, tak proč se čílit. Není to to jedno? Jestli někoho prudí, že je někdo jiný bílý, tak je to jeho problém. Ať si sám zaleze do solárka a zůstane tam, dokud nezčerná jak uhel Laughing

Já jsem něco mezi fototypem 3-4. Dřív bych automaticky řekla 4, opaluju se hodně dobře, mám tmavé vlasy, tmavé oči, ale čím jsem starší, tím jsem na sluníčko citlivější a už se mi i podařilo spálit. Miluju slunce a teplo, ráda se nahřívám, ale radši používám vysoké faktory. Nechci kvůli takové blbosti dostat rakovinu kůže a ani netoužím po tom, abych měla ve 30 kůži jako šarpej. Přijde mi fakt směšné, jak se někteří lidi hodiny škvaří na slunku nebo v solárku, aby byli co nejčernější. Proč? Aby si dokázali, že na to mají Rolling Eyes? Jasně, když člověk trochu chytne barvu, je to pěkné, vypadá to zdravě, ale všeho s mírou... Stejně to zase brzo sleze.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Next
Page 3 of 15

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms