sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Filmy & seriály
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 129, 130, 131  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17709
Location: VePř

PostPosted: Thu 21.5.2020 20:59    Post subject: Reply with quote

jako ja ted koukam na selling sunset, takze ja narocnej divak fakt nejsem Laughing tak super, jeste to teda zkusim. a blown away si davam do seznamu!
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 28.7.2020 16:58    Post subject: Reply with quote

13 reasons why - mam z toho velmi zmiesane pocity, pride mi to tak prehnane americke,vsetko co ti teenageri povedia ci urobia je brane ako sikana a strasne vsetko kazdy preziva, ako keby tam mala 80% studentov depresiu...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 29.7.2020 12:27    Post subject: Reply with quote

Fantagiro, mne pride, ze ak to pozeras bez kontextu tak je to presne take ako pises. Hlavne je to teenage serial - tie veci tam musia byt zvyrazene do takej miery, aby to bolo abstrahovatelne pre cielovu skupinu. Ja som z toho bola casto vytocena - ale ked som si pozrela na Netflixe tie dodatky k tomu - z natacania, Beyond 13 reasons why - tak tam velmi pekne popisuju psychologiu toho, preco niektore sceny / postavy vykreslili take ake su. Odporucam si to k tomu pozriet Smile

Inak my teraz dopozeravame DARK Laughing skvely vyber postav, hudba, spracovanie, mega. Je to brutalny chaos, ale paci sa mi spracovanie.

Geike: nieco ako Working moms / Atypical by som veru prijala. Z podobneho oddychoveho sudku odporucam este: Good Place, Jane the Virgin (uzasny serial, telenovela style Laughing )
Dobre su aj Community, Brooklyn 99, Mr.Iglesias to je totalna oddychovka Laughing alebo One day at a time (tie dve posledne su USA z pohladu Latinas) , film Tall Girl je mila oddychovka,
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11959

PostPosted: Wed 29.7.2020 12:47    Post subject: Reply with quote

Ja ted treti serii DARK. Prvni jsem videla pred delsi dobou, nekoukala jsme hned na druhou, jak vysla a teda mam v tom dobry bordel jeste ted..
Obcas mi to nedava absolutne smysl, koukam na predposledni dil a dobra matlanina je to, ale bavi me to...
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9458

PostPosted: Wed 29.7.2020 13:03    Post subject: Reply with quote

ali, viděla jsem 1. a 2. sérii a bylo to super, ale hodně jsem ty souvislosti pozapomněla. Je to dost složité a zamotané, takže si to asi celé budu muset dát znovu Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
culotes
kytky 5, meta: 4950
kytky 5, meta: 4950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4774

PostPosted: Wed 29.7.2020 15:18    Post subject: Reply with quote

taky jsem začala Dark a nejvíc mě na tom baví výprava, casting dětí (ty jsou podle mě geniální) a jak je to zpracovaný. Ten příběh mě zatim tedy úplně nepohltil, ale jsem zvědavá jak to skončí Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Wed 29.7.2020 15:30    Post subject: Reply with quote

Dark mám ráda, ale teď už třetí série jsem si od toho musela dát pauzu. Laughing

A včera jsem začala koukat na třetí sérii The Sinner a zase je to skvělý Love
Back to top
View user's profile Send private message  
alishka
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11959

PostPosted: Wed 29.7.2020 17:14    Post subject: Reply with quote

Tak jsem dneska dokoukala Dark 3. serii a no.... Nebudu tu nic psat, jen asi takhle Rolling Eyes Laughing
_________________
Albert Einstein:
Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13903

PostPosted: Wed 29.7.2020 17:23    Post subject: Reply with quote

Já jsem si Dark musela první dvě série zopakovat, než jsem začala třetí, ale po pár dílech mě ta třetí nějak přestala bavit a zatím jsem to nedokoukala Embarassed
_________________
Za práva holubů.


Last edited by Mykéna on Thu 30.7.2020 10:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
celita
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11222

PostPosted: Wed 29.7.2020 21:26    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
Tak jsem dneska dokoukala Dark 3. serii a no.... Nebudu tu nic psat, jen asi takhle Rolling Eyes Laughing

S vyberem smajliku souhlasim. Laughing
_________________
Jakmile jednou letíš, je pozdě přemýšlet, jestli to byl dobrý nápad, nebo ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 30.7.2020 16:13    Post subject: Reply with quote

alishka wrote:
Ja ted treti serii DARK. Prvni jsem videla pred delsi dobou, nekoukala jsme hned na druhou, jak vysla a teda mam v tom dobry bordel jeste ted..
Obcas mi to nedava absolutne smysl, koukam na predposledni dil a dobra matlanina je to, ale bavi me to...

Hej DARK je dost zlozity na tie casove linie v 3. serii
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 30.7.2020 16:15    Post subject: Reply with quote

sun Topic wrote:
Fantagiro, mne pride, ze ak to pozeras bez kontextu tak je to presne take ako pises. Hlavne je to teenage serial - tie veci tam musia byt zvyrazene do takej miery, aby to bolo abstrahovatelne pre cielovu skupinu. Ja som z toho bola casto vytocena - ale ked som si pozrela na Netflixe tie dodatky k tomu - z natacania, Beyond 13 reasons why - tak tam velmi pekne popisuju psychologiu toho, preco niektore sceny / postavy vykreslili take ake su. Odporucam si to k tomu pozriet Smile

Inak my teraz dopozeravame DARK Laughing skvely vyber postav, hudba, spracovanie, mega. Je to brutalny chaos, ale paci sa mi spracovanie.

Geike: nieco ako Working moms / Atypical by som veru prijala. Z podobneho oddychoveho sudku odporucam este: Good Place, Jane the Virgin (uzasny serial, telenovela style Laughing )
Dobre su aj Community, Brooklyn 99, Mr.Iglesias to je totalna oddychovka Laughing alebo One day at a time (tie dve posledne su USA z pohladu Latinas) , film Tall Girl je mila oddychovka,

Jo ceknem to, este co mi prislo mimo bolo, ze rodicia nepoznali vlastne deti a stale ocakavali ze vsetky shity za ne vyriesi skola, ako keby sa zbavovali zodpovednosti, ale to som si hovorila ok americka mentalita...
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Wed 5.8.2020 17:31    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29873

PostPosted: Mon 10.8.2020 20:19    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Nefertite
kytky 6, meta: 10250
kytky 6, meta: 10250


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 10074

PostPosted: Tue 11.8.2020 19:04    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 129, 130, 131  Next
Page 125 of 131

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms