sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Uvažuju o rozchodu
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 12:30    Post subject: Uvažuju o rozchodu Reply with quote

Cool


Last edited by Grapefruita on Fri 13.7.2007 21:32; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Fri 13.7.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

Dle toho co jsi tu napsala bych to ukončila hned, pochybuju, že se ten vztah změní, nevím v kolikátém je ročníku, ale i tak, to, že nemá čas není hlavní problém.
Chápu tvoje obavy ze samoty, já tím prošla jako ještě "malá" ... byla jsem 2 roky s klukem, on mě nechal a mně bylo 17 a měla dojem, že TAKOVÝHO už nikdy nepoznám. Omyl. Teď nechápu, jak jsem s ním mohla být.
Jasně, že nějaký čas si budeš připadat úplně sama, nebude to lehký, ale přebolí to a dáš sama sobě šanci začít s někým, s kým budeš opravdu šťastná.
A na věk nekoukej, 25 je krásný věk a nemá cenu být s někým jen proto, že máš strach, že jsi už "stará" a že bys třeba za 5 let mohla mít děti. To je blbost. Toho pravýho můžeš klidně potkat za 10let ... ale musíš tomů dát šanci, což jako zadaná asi nebudeš moct.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Grapefruita on Mon 16.7.2007 9:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Fri 13.7.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Grape, rozchod bude pro tebe lepší. A už jen proto, že ti je těch 24 a zvýšíš si tim šanci najít si někoho lepšího, kdo si víc bude vážit chvil s tebou a bude jich s tebou chtít trávit co nejvíc. A kdo toho s tebou bude mít víc společnýho. Samoty se neboj, je to blbost Exclamation A žádnýmu budoucímu příteli nemusíš řikat, co bylo před nim. Je to tvoje věc, stejně jako je jeho věc jeho minulost.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 13.7.2007 12:57    Post subject: Reply with quote

Grape vždyť jste spolu stejně minimálně Confused A pokud už o tom uvažuješ takhle, že ti víceméně jde spíš o to překonat samotu, tak už to fakt asi nemá moc smysl. Uvidíš, že si najdeš nějakého skvělého přítele, který si na tebe udělá víc času Wink jedna věc je, že studuje v Brně a nemá tolik času, ale když ho má a jde radši s kamarády ... nebo když je ti zle, tak ti naznačí, abys ho laskavě nerušila... Rolling Eyes Sama už cítíš, že to k tomu spěje, chce to se jen pevně rozhodnout a udělat ten krok, lehké to není nikdy, ale přejde to, uvidíš.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 13:03    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Grapefruita on Mon 16.7.2007 9:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 13.7.2007 13:09    Post subject: Reply with quote

To je jasný, že hledáš pořádného chlapa, přeci jen ti není 16 a nepotřebuješ nějakého "víkendového přítele" co s tebou bude chodit jen občas ven. Já ti rozumím jak to myslíš, člověk potřebuje někoho, o koho se může opřít, věřit mu, plánovat s ním budoucnost... Líbí se mi jak to bereš, snad ti to vydrží a když na tebe padne depka, tak se můžeš vždycky minimálně vypsat a postěžovat si, smutek pádá občas na všechny Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 13:17    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Grapefruita on Mon 16.7.2007 9:04; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Fri 13.7.2007 13:21    Post subject: Reply with quote

No jo, ale na vztahu musí chtít pracovat oba Confused Nemůžeš brát pořád ohledy jen na něj, když je nebere on na tebe Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 13:25    Post subject: Reply with quote

Hm, tak jemu to jaksi nedochází, on žádný problém nepociťuje. Ale já ano a už dlouho Confused Už jsem se s ním skoro rozešla minulé léto, ale nechala jsem se překecat Sad Teď už jsem mohla být skoro rok s tím úžasným přítelem Rolling Eyes Podruhý stejnou chybu neudělám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Fri 13.7.2007 14:22    Post subject: Reply with quote

Grap-být tebou tak se sním rozejdu,protože to není žádný život. A co se týče tvých ,,debilních " Rolling Eyes problémů,tak partner je tu od toho aby tě vyslechl,poradil a podržel tě v nejhorších chvílích.
A myslím že si najdeš kluka lepšího...trápit se budeš jen chvíli,ale to přejde a zjistíš že si udělala dobře!!!
A my sme se s manželem (jak sme spolu začali chodit a pak asi 3 roky) taky vídali jen o víkendu a teda,nikdy sme nedopustili abychom se jeden víkend neviděli....tak mě napadá jestli mu vůbec chybíš.
A tak mimo téma...kterého Února? Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 13.7.2007 14:36    Post subject: Reply with quote

Grape Arrow naprosto Tě chápu! Ono to asi bolet chvíli bude, ale pevně věřim, že ten pan "dokonalý" čeká na každou z nás! Twisted Evil Při nejhoršim tady budeme depkovat spolu... Cool
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Fri 13.7.2007 14:37    Post subject: Reply with quote

Grape Arrow súhlasím s názormi ostatných babeniek, ten vzťah by si asi mala ukončiť Sad . Ja viem, nebude to ľahké a viem presne, aké myšlienky ti behajú v hlave. Mám takmer 26 a keď sme minule mali krízu s priateľom a už som to videla na rozchod, tak som zrazu mala pocit, že som stará a že už všetci chalani naokolo sú zadaní a že by som si nikoho nevedela nájsť a podobne. Ale to tak nie je. Rozchádzajú sa aj ľudia oveľa starší ako sme my. Keď to proste s niekým nefunguje, nemá význam umelo to predlžovať, len aby si nebola sama.. To je tá najväčšia hlúposť, ktorú by si mohla urobiť. Tiež hovorím z vlastnej skúsenosti Rolling Eyes . Ak máš pocit, že ten vzťah ťa neuspokojuje, radšej ho ukonči.. O to skôr sa ti naskytne príležitosť spoznať niekoho, kto za to bude stáť a kto to bude s tebou myslieť vážne ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 17:54    Post subject: Reply with quote

Cool


Last edited by Grapefruita on Mon 16.7.2007 9:05; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Fri 13.7.2007 18:14    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:51; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms