sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Koncert

 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Apolenka
Guest





PostPosted: Thu 12.7.2007 9:49    Post subject: Koncert Reply with quote

Potřebuji radu Smile
Jedu na koncert, bude v divadle, místa ke stání. Jak mám udělat, abych stála úplně vepředu? Kolik hodin před začátkem mám asi tak čekat před vchodem? Děkuji Smile
Back to top
 
Morgane
Ne m´appelez pas Char...


Joined: 09 Jul 2007
Posts: 139
Location: pays rêveur

PostPosted: Sat 14.7.2007 14:23    Post subject: Reply with quote

Když se tam postavíš od rána, místo máš jisté.
Když se tam postavíš v poledne, místo taky ještě seženeš, ale už ti budou konkurovat ti, co se tam postavili ráno.
Když se tam postavíš tak dvě hodiny před koncertem, tak místo bys mohla teoreticky taky sehnat vepředu, ačkoliv už můžeš být předejíta těmi, co jsou tam od rána a od oběda.
Hodina před koncertem, to je se všemi těmi lidmi tak na prostředek sálu. A to je nepříjemné, protože jak praví Murphy, ti , co stojí před tebou, budou zákonitě o hlavu větší nebo budou mít vysoký účes. V ojedinělém případě mohou mít jen vysokou pokrývku hlavy (to ale moc nehrozí, naštěstí čas cylindrů odvála již secese).
Místo vepředu se ovšem dá zajistit i 5 minut po začátku koncertu - stačí k tomu již nějaká šikovná malorážka. Wink
_________________
Morgane de vie
Back to top
View user's profile Send private message  
Apolenka
Guest





PostPosted: Sun 15.7.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

Ha, díky, byla jsem tam dvě hoďky předem a stála jsem přilepená k pódiu Smile Jsem holt šikovná.
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Hudba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms