sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vysoké školy
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 203, 204, 205, 206, 207  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivanka
Quo vadis?


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 2927

PostPosted: Wed 19.1.2011 11:17    Post subject: Reply with quote

Nezůstává. A doba se do studia nezapočítává.
_________________
„Můžeš mě odkopávat, křičet na mě a stejně je mi jasné, že ti chybím.“
Back to top
View user's profile Send private message  
Juliette
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 2716

PostPosted: Wed 19.1.2011 11:24    Post subject: Reply with quote

Kačenka wrote:
Juli, to se počítá přesně na dny, takhle zhruba jí to asi došlo taky. Laughing

No vidíš a já myslela, že třeba neví, že u bakaláře je doba studia 3 + 1.
Back to top
View user's profile Send private message  
Geike
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 12596
Location: Ostrava/Brno

PostPosted: Wed 19.1.2011 17:18    Post subject: Reply with quote

díky Ivanko. škoda, no Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.2.2011 9:48    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by waxeipahdeth on Mon 7.2.2011 13:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Mon 7.2.2011 10:28    Post subject: Reply with quote

exi, promin, ale to snad uz nemyslis vazne...jsi snad na zakladni/stredni skole, aby te vodili za rucicku a cpali to do tebe sami? na zaverecny zkousky, absolutorium, statnice se mas pripravit TY sama, ne, ze budete na hodinach probirat, co tam bude...na to jsi mela celou dobu, co tam studujes, aby ses na to pripravila, tak fakt nevidim duvod, proc se nad tim tak rozcilujes...na statnice cloveka taky nikdo nepripravuje, tak nevim, co cekas, fakt to neni povinnost skoly, ale tvoje...a psani prace - nic proti, ale mas na to vic nez dost casu...muzes zacit klidne ted....
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26451

PostPosted: Mon 7.2.2011 10:47    Post subject: Reply with quote

Ach jo, Exi. A představ si, že někteří mají školu po-pá + u toho pracují + píší nějakou práci (bakalářku, diplomku). A s těma závěrečnýma viz green.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35471

PostPosted: Mon 7.2.2011 12:43    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.2.2011 13:23    Post subject: Reply with quote

Jj, to víte, jsem flákač a k ničemu Very Happy Nemá cenu řešit, ale stejný názor jako já tu máme všichni, holt lenoši z VOŠ, no Very Happy Very Happy Very Happy (Nic proti Theres, to myslím jen na naši školu, kde nic neděláme Very Happy ).
Sorry, že jsem si postěžovala jo a na VŠ jsem taky kdysi chodila tak vím, jak to tam chodí Wink A vůbec nevíte, jestli pracuju nebo ne. Mějte se, fakt už mě to tady mezi hvězdama nebeskýma nebaví.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11437

PostPosted: Mon 7.2.2011 16:12    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:
Jj, to víte, jsem flákač a k ničemu Very Happy Nemá cenu řešit, ale stejný názor jako já tu máme všichni, holt lenoši z VOŠ, no Very Happy Very Happy Very Happy (Nic proti Theres, to myslím jen na naši školu, kde nic neděláme Very Happy ).
Sorry, že jsem si postěžovala jo a na VŠ jsem taky kdysi chodila tak vím, jak to tam chodí Wink A vůbec nevíte, jestli pracuju nebo ne. Mějte se, fakt už mě to tady mezi hvězdama nebeskýma nebaví.

protože nám to všechno asi spadlo do klína samo Wink a já si teda upřímně myslím, že flákač jsi. jinak si tvoji situaci a neustálé stěžování fakt vysvětlit nedovedu. jestli máš nově práci, tak dobře pro tebe, třeba si konečně uvědomíš, že studovat a pracovat je celkem náročný a stojí to dost úsilí, které ty odmítáš vidět, ale přitom máš dost energie to u ostatních shazovat. kdyby jsi ji radši použila na něco užitečnýho Wink

sorry, to už fakt muselo ven.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.2.2011 18:47    Post subject: Reply with quote

Anebo nic, nebudu mrhat energií na to, abych se tady ještě pokoušela něco vysvětlit.


Last edited by waxeipahdeth on Mon 7.2.2011 18:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 7.2.2011 18:52    Post subject: Reply with quote

Jo, a koho shazuju za práci? Shocked Říct namyšlená hvězda je to samý jako říct neschopný flákač, ale nevím kdo tady koho furt shazuje.
Jo, postěžovala jsem si (a kde si POŘÁD STĚŽUJU???? Dost jsem se změnila, ale na aortě to není vidět, chápu, jsou tu úplně jiní lidi se kterými si nemám v poslední době co říct) na jednu věc, co se u nás změnila, kdyby to udělal někdo jiný tak to přejdete.
Back to top
View user's profile Send private message  
greenwood
seja feliz, menina


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 28433

PostPosted: Mon 7.2.2011 19:02    Post subject: Reply with quote

exi, nekomu jinymu bych na takovou reakci rekla treba i ze se posral v kine (ale tady se tohle moc nenosi, v beznem zivote se s kamaradama a lidma obecne v techto vecech tak nemazu, jako tady...)
ty to asi nechapes - nejde o to, ze si nemuzes postezovat na skolu, ale o to, na co si stezujes...to je naprosto nerelevantni stiznost

jo a jinak s tou praci, ze vubec nevime, jestli nejakou nemas...nejsem si jista, ze bys to sem nenapsala, kdybys opravdu nejakou mela...z toho usuzuju, ze zadnou nemas...
_________________
"Valeu a pena? Tudo vale a pena se a alma não é pequena" ~ Fernando Pessoa, Mensagem, Mar Português

“It’s dark because you are trying too hard.
Lightly child, lightly. Learn to do everything lightly.
Yes, feel lightly even though you’re feeling deeply.
Just lightly let things happen and lightly cope with them."
Back to top
View user's profile Send private message  
Ester
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 11437

PostPosted: Mon 7.2.2011 19:05    Post subject: Reply with quote

neshazuješ za práci, shazuješ podobnými řečmi jako hvězda nebeská, jak jsou tu všichni poníkové princezny a podobně (citace po mě nechtěj), a vůbec tě nenapadne, že se tady x lidí na svoji pozici vypracovalo a stálo je to hodně.
ohledně stěžování si přečti po sobě předposlední příspěvek, to je zase já ubohá, kdyby to řekl někdo jiný, nikdy byste takhle nereagovali, to jenom ke mně si dovolujete samé škaredé věci. furt dokola. a když se ti na to někdo ozve, tak hned reaguješ, že to přece není pravda, že se do tebe zas někdo naváží, místo abys začala příčinu těch svých stížností řešit. uvědom si, kolik lidí tady na sobě maká a s prominutím drží hubu a krok.
_________________
Jestli chcete něco, co jste nikdy neměli, musíte být ochotni udělat něco, co jste nikdy neudělali.
Back to top
View user's profile Send private message  
Chanteau
kytky 8, meta: 20650
kytky 8, meta: 20650


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 20436

PostPosted: Mon 7.2.2011 19:08    Post subject: Reply with quote

exi jsi moc vztahovacna. Holky ti tu jen napsaly, ze ta konkrétní věc, na kterou si stěžuješ je ve vyšším vzdělávání naprosto běžná a tvoje stížnost je tudíž trapná. Jediné co sis z toho měla vzít bylo něco jako : "nojo ono je to normální, tak to aspoň nemusím tak řešit a rozčilovat se tím"
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17706
Location: VePř

PostPosted: Mon 7.2.2011 19:09    Post subject: Reply with quote

exi, klidne si stezuj, ale pak prosim te zvaz, jestli ma smysl se poustet do sahodlouhych debat o tom, jak je tvoje voska kvalitni a na vysoke urovni a vsechny nafoukany hvezdny netusi, o cem kvokaj, kdyz ocekvas, ze do tebe skola nabusi veci k absolutoriu (nebo te absence toho nase*re); to je fakt smesny.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Škola All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 203, 204, 205, 206, 207  Next
Page 204 of 207

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms