sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zábava s kamarátom - do akej miery je to o.k.?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

Lothórien, ten tvuj smajlik se na mou situaci sice vyborne hodi, ale zrovna mi nepomuze Wink
Nevim, jaka je definice kamaradstvi a jake jeste existuji jine nazvy vztahu. Je mi jedno "co" je mezi nami, chci to proste nejak vyresit.
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 12.7.2007 22:27    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 12.7.2007 22:33    Post subject: Reply with quote

Gueste, jak bys to chtěla vyřešit? Protože dokud nevíš, čeho chceš dosáhnout, těžko přijmout nějaká opatření.


Last edited by mexxie on Fri 13.7.2007 7:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 22:45    Post subject: Reply with quote

Lothórien, kez by existoval vzorec..

mexxie, ja s nim taky vztah nechci. Nejradeji bych byla, kdyby se ted uklidnila situace s mym nynejsim pritelem a tohohle kamarada bych mela opravdu jen jako kamarada. Ale hodne me pritahuje a je tak strasne mily..
Urcite by mi nevadilo, kdyby si nasel nekoho jineho, prala bych mu to. Uz dlouho se takhle spolu bavime o nasich vztazich.
Nevim, jestli on je zamilovany, urcite se mu libim, ale jsou tu i jiste jien sympatie. Na zamilovanost se ale nejspis zname moc kratce. Nejdriv jsme si totiz psali jen na icq a znam ho tak nejak od slyseni uz dlouho od kamaradu.
Back to top
 
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Thu 12.7.2007 22:59    Post subject: Reply with quote

Gueste, tak radši energii, kterou investuješ do snění o tom kamarádovi, dej radši do oživení vztahu s přítelem Wink Ono se totiž tím přemýšlením o druhém chlapovi dost vzdaluješ tomu svému. Tahle situace zcela automaticky svádí k tomu, že na příteli vidíš jenom málo dobrého a sníš si o dokonalém vztahu s novým chlapem, který by ve skutečnosti vůbec tak ideální být nemusel.
Pokud víš, že o přítele opravdu stojíš, máš půlku problému vyřešeného Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 13.7.2007 7:25    Post subject: Reply with quote

mexxie, on je spis problem, jestli stoji on o me.
To je ironie, nemuzu poradne mit kamarady, protoze se vsem libim a vsichni se do me zamilovavaji, ale clovek, ktereho chci ja, se se mnou mozna rozejde..
Back to top
 
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 13.7.2007 7:31    Post subject: Reply with quote

A co máte za problémy, že je to tak vážné? Myslíš, že by s tím nešlo ještě něco udělat?
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 13.7.2007 7:32    Post subject: Reply with quote

mexxie, to je v podstate na nem. Nechci to sem ted psat kvuli anonymite, i kdyz je asi jasne, kdo jsem.
Back to top
 
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 13.7.2007 7:42    Post subject: Reply with quote

Já to jenom tuším Embarassed
Pokud je to vyloženě jenom na příteli, tak je to teda nic Confused Čekat, až se vzpamatuje. Sice je to cynické, ale kdybyste se rozešli, tak aspoň víš, že nebudeš na ocet. Ono to dost pomáhá překonat rozchod Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Fri 13.7.2007 7:46    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Teda pokud to není tak, že si ho necháváš "v záloze", pro všechny případy. To je pak jiná.


Takovej "záložník", kamarád - nekamarád je dobrej v případě, že se ti opravdu líbí, umíš si představit, že bys s ním měla něco společného a vztah s ním by nebyl jen "náplastí" na nepovedený vztah s přítelem. Confused

V opačném případě by to bylo jen trápení jak toho "kamaráda", tak hlavně sebe samé.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 13.7.2007 7:46    Post subject: Reply with quote

mexxie, toho, ze bych byla na ocet se opravdu nebojim (ted znim asi hodne nafoukane, ale proste vim, jaky vztah ke mne muzi maji). Ale o nej prijit nechci. A bojim se, ze nepotkam nikoho, s kym mi to tak bude klapat.
Kdyz jsem s tim kamaradem, strasne me to k nemu tahne, je uplne jiny, nez pritel. Ale kdyz pak jsem bez nej, rikam si, ze ne, ze vztah s pritelem je dulezitejsi.
Back to top
 
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29904

PostPosted: Fri 13.7.2007 8:24    Post subject: Reply with quote

Já teda tuším, kdo jsi. A být tebou, tak budu hodně opatrná, jestli nechceš o přítele úplně přijít. Jasně, kamarád láká, ale nemůžeš prostě mít všechno. Takže jestli to s přítelem myslíš vážně, tak kamaráda hodně omez, ono nic jinýho nepomůže.
No a jestli si nejsi jistá, tak snad bude lepší prostě to jednou provždy ukončit, vyzkoušet kamaráda (třeba to bude "to pravé ořechové") a netrápit už jeho ani sebe.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Fri 13.7.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

Gueste, já tě úplně chápu Sad Jenomže tohle je tak debilní situace, prakticky se z toho nedá vybruslit bez ztráty kytičky Confused Zraňuje (nebo to může zranit) city všech zúčastněných a nejvíc ty tvoje.
Lenore má v tomhle naprostou pravdu... Definitivně se ale rozhodnout, to je zatracená fuška Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Fri 13.7.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

Za rozchod mi kamarad myslim nestoji. Mozna ale nebudu mit na vyber.
No uvidime. Confused
Back to top
 
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Fri 13.7.2007 8:45    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Johanka wrote:
Mylim si, že pokud do kamarádství vleze zamilovanost (i jednostranná) je s kamarádstvim konec.


A co kdyz z obou stran?
To je tak tezke Sad


Přesně, jak napsala Loth, pak už to neni kamarádství. Pokud bych měla funkční vztah, bojovala bych o jeho záchranu. Pokud ne, dala bych šanci kamarádovi...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 4 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms