sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zábava s kamarátom - do akej miery je to o.k.?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nobodyknows
born to be wild :-)
kytky 2, meta: 750


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 735
Location: nikdy nikdo

PostPosted: Wed 11.7.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

Grapefruita:
bohužel já to musela vzdát Confused tenkrát jsem ho ještě Love a teď neřeším stejně jak ti kluci,.... Confused protože bych zmagořila Embarassed a on to dělá stejně tak, takže to tak nějak vyhovuje Confused
_________________

.....když se budu učit Smile.....nikdo nikdy neví Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 7:34    Post subject: Reply with quote

Upresnim to. Je to kamarad, ktery se mi libi a je fajn, skvele se s nim bavim. Kdybych byla volna, asi bychom u pratelstvi nezustali.
Zaroven mam pritele, ktereho miluji, ale se kterym to ted neni zrovna ruzove.
Samozrejme se nechci vzdat ani jednoho, ale nejsem naivni a vim, ze to asi uplne bezproblemove nebude. Jen nevim, co s tim..
Back to top
 
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 12.7.2007 7:44    Post subject: Reply with quote

Je to tezke, no.. ale kdyby byl ten kamarad taky zadany, treba vam to oboum zabrani v necem. Mela bych ti poradit, at se ho vzdas, ale .. Embarassed
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Thu 12.7.2007 8:28    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Upresnim to. Je to kamarad, ktery se mi libi a je fajn, skvele se s nim bavim. Kdybych byla volna, asi bychom u pratelstvi nezustali.
Zaroven mam pritele, ktereho miluji, ale se kterym to ted neni zrovna ruzove.


Toto sa stalo aj mne.. Ale s iným kamarátom. A vtedy neostalo len pri kamarátstve Embarassed . Najväčšie riziko tam je, keď máš práve nejaké problémy s priateľom a pritom sa stretávaš s kamarátom, s ktorým ti je fajn. V takýchto prípadoch sú ľudia oveľa viac náchylnejší urobiť niečo, čo by neskôr mohli oľutovať Embarassed ...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 12.7.2007 8:43    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 8:49    Post subject: Reply with quote

Lothórien, ano, proto se snazim ty vyhody vyrovnavat a stale si rikam, ze toho kamarada tolik neznam a ze pro vztah by urcite nebyl tak dobry, jako pritel. Ze s pritelem jsem toho hodne zazila a mame se radi.
Ale zase, neco noveho me taky dost laka, i kdyby to treba nebylo vazne. Tohle je nevyhoda vztahu, ktere zacaly brzy..
Back to top
 
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Thu 12.7.2007 13:58    Post subject: Re: Zábava s kamarátom - do akej miery je to o.k.? Reply with quote

little_B wrote:
Mám taký malý problém.. Vlastne by som skôr chcela vedieť váš názor na jednu vec. Asi väčšina z vás vie o mojom víkendovom vzťahu s priateľom. Momentálne je všetko o.k. (klop-klop), kríza pominula... našťastie...

Ide o to, že mám jedného veľmi dobrého kamaráta, je odo mňa o 7 rokov starší, ženatý. Veľmi si rozumieme, je to chalan na úrovni, vieme sa baviť o všetkom možnom aj nemožnom, máme rovnaký vkus (hlavne čo sa hudby týka) - je pre mňa niečo ako taká malá spriaznená duša. A čo je najdôležitejšie - ani jeden z nás nechce od toho druhého viac, proste len kamarátstvo. Občas si spolu zájdeme na obed alebo kávu, porozprávame sa.. Proste ho mám veľmi rada. Ako kamaráta.

Môj priateľ o ňom nevie, nepozná ho (ako skoro nikoho z môjho okruhu známych.. Confused ). Teraz mi ten kamarát navrhol, že by sme mohli ísť do kina a ja som za. Celý týždeň som totižto sama, priateľ je ďaleko, vídame sa len cez víkendy. A občas má tento môj kamarát čas, tak by sme vraj mohli ísť do kina (fakt ako kamaráti). A na budúci týždeň by sme vraj mohli ísť na jednu fajn disku a rozmýšľam, či ísť alebo nie. Hrajú tam totižto music, ktorú môj priateľ vôbec nemusí a viem, že ho na tú disku nikdy v živote nedotiahnem. Teraz mám šancu tam s niekým ísť, ale neviem, či by to bolo o.k.. Myslik Priateľ bude akurát na služobke, a teda by mi to aj časovo vyhovovalo. Nechcem vážne nič viac, len sa dobre zabaviť... Myslíte si, že je to o.k.? Ako ja osobne na tom nevidím nič zlé, ale... Ďalšia vec je, že som si nie celkom istá, či o tom mám priateľovi povedať alebo nie (aj o tom kine). Chcem byť voči nemu úprimná (veď na tom nevidím nič zlé), len neviem, ako zareaguje, keď mu poviem, že som bola s kamarátom v kine.. alebo na diske... Rolling Eyes Ako ísť na kafe alebo obed s kamarátom je normálna vec, ale čo to kino.. a diska... Proste len my dvaja bez našich partnerov.. Príde mi to trochu zvláštne.. Ale láka ma to..

ja osobne v tom problém nevidím ale tak asi preto lebo ja mám 90percent kamarátov chalanov
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Thu 12.7.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

Zamilovaný kamarád? Tak to je problém. Mam taky jednoho a toho to drží už pět let. Radši se s nim moc nestýkam. Mylim si, že pokud do kamarádství vleze zamilovanost (i jednostranná) je s kamarádstvim konec.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 12.7.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Thu 12.7.2007 21:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 12.7.2007 20:49    Post subject: Reply with quote

Já mám něco podobného jako tady Rose ..... s tím rozdílem, že jsem do toho kamaráda byla kdysi hrozně zamilovaná, on do mně a tak něco málo proběhlo. (to bylo asi před dvěmi lety) ... pak dlouho nic, byla jsem čerstvě zamilovana do přítele, měla jsem v hlavě jen jeho, až v posledním (půl)roce nás k sobě zase něco poutá (cítim to tak). Proto se mu vyhýbám jako čert kříži ..... ale někdy mám pocit, že stejně spolu jednou budeme ... je to takový zvláštní "vztah"

nequotovat
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Thu 12.7.2007 20:51    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...


Last edited by Rose Madder on Thu 12.7.2007 21:00; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Thu 12.7.2007 20:57    Post subject: Reply with quote

Rose, ale upřímně - fyzické vyhýbání ještě neznamená, že to půjde stejně i s psychickým .... Ono je to hlavně způsobeno tím, že ten náš vztah nebyl víceménně nikdy ukončený, je to vlastně pořád taková divně otevřená kapitola.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Thu 12.7.2007 21:42    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Mylim si, že pokud do kamarádství vleze zamilovanost (i jednostranná) je s kamarádstvim konec.


A co kdyz z obou stran?
To je tak tezke Sad
Back to top
 
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Thu 12.7.2007 21:43    Post subject: Reply with quote

hoste tak neco podobneho ted zazivam Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Thu 12.7.2007 21:51    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms