sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Zábava s kamarátom - do akej miery je to o.k.?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Wed 11.7.2007 7:57    Post subject: Reply with quote

A co byste delali, kdyby to z te kamaradovy strany nebylo ciste kamaradske, ale vedeli byste, ze on respektuje, ze jste zadane a bylo by vam s nim dobre?
Back to top
 
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Wed 11.7.2007 8:13    Post subject: Reply with quote

Horsi je, kdyz rika, ze vas vztah respektuje, ale ve skutecnosti si neco zacit chce.. a zacne Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 11.7.2007 8:26    Post subject: Reply with quote

Nebo kdyz sama nevis, jestli je kamarad pro tebe opravdu jen kamarad a pritom vis, ze se mu libis a vidis, jak na tebe hezky kouka..
Achjo..
Back to top
 
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 11.7.2007 8:32    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Horsi je, kdyz rika, ze vas vztah respektuje, ale ve skutecnosti si neco zacit chce.. a zacne Evil or Very Mad


Právě proto si držím ty své 3 kamarády, u nichž stopro vím, že nic takového nehrozí...dva jsou zadaní a znám je léta a třetí je ještě takové "dítě" Smile ... no prostě vím, že by si nic nezačal.
Nerada se ale seznamuju s dalšími chlapy, ráda bych měla víc kamarádů, ale vím, že málokterý chlap stojí o to se s holkou "jen" kamarádit. Jednomu jsem tohle vysvětlila a vzápětí po mě brutálně vyjel Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad To byl sice opravdu idiot, ale nedělám si iluze, že by jiní byli lepší. Proto se od nich držím dál... Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 11.7.2007 9:03    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:40; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 11.7.2007 9:12    Post subject: Reply with quote

Lothórien, potom bych ale nemela skoro zadne kamarady Sad
Je s nim legrace a citim se s nim dobre. Na to mi je.
Back to top
 
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 11.7.2007 9:21    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:41; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 11.7.2007 9:24    Post subject: Reply with quote

O lichoceni nejde, ale to bych taky mohla byt cely volny cas doma, tak radeji spoleham na to, ze jsou slusni a vedi, ze jsem zadana.
Omlouvam se little_B, ze jsem se ji takhle navezla do tematu.
Back to top
 
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 11.7.2007 11:26    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 11.7.2007 12:04    Post subject: Reply with quote

litlle - ja by som to asi povedala... chapem, ja by som tiez ziarlila keby chodil do kina, na disku s babami ktore nepoznam a bezo mna, preto by som ho s tym kamosom zoznamila aby mal pocit ze hras cistu hru a ze nic nehrozi, pricom by som zdoraznila je zenaty Wink
ja mam jedneho naj. kamosa, ktory mi je ako brat, s nim som bola aj v Uk, spavali sme v manzelskej posteli a priatel bol uplne v pohode, dokonca bol rad ze som tam s chlapom, ze som v bezpeci, a s tym kamosom chodim bezne bavit, na pivo aj bez frajera Wink pravda ale je ze sa poznaju a ze sme absolvovali aj akcie v trojici alebo s viacerymi ludmi kde bol aj kamos aj priatel..ked sa stretnem s niekym koho nepozna/trebars ked som bola v BA a mam tam spoluziaka zo strednej co robi v holiday inn a pozval ma k nim na drink aby sme pokecali/tak mal trochu ustipacne poznamky priatel na adresu spoluziaka, ale myslim ze to najma pretoze ho nepozna, nevie ze z jeho strany by tiez nic nehrozilo..
takze ja by som sa snazila ich asi zoznamit, alebo vziat na nejaku spolocnu akciu...
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 11.7.2007 15:21    Post subject: Reply with quote

No, tak to asi nebudem zatajovať... Mám rada úprimnosť a prišlo by mi asi hlúpe niečo pred priateľom tajiť. Ono asi to bude preňho dosť nezvyklé, lebo za celých 2,5 roka som mu o tomto kamarátovi vlastne nehovorila, takže asi z toho bude možno mimo, ale čo už... Chcela som ho už viackrát zoznámiť s mojimi kamarátmi, ale nikdy neprejavil záujem. Dokonca boli dobré príležitosti, tí kamaráti ma volali na akcie a vraj aby som prišla aj s priateľom - ale on nechcel. Vraj "načo tam bude chodiť" Rolling Eyes . Ja neviem, on je v tomto dosť divný. Ku všetkým mojim kamarátom (aj kamarátkam) sa správa, akoby boli z iného sveta.. Proste nevie byť pri nich odviazaný, vidím na ňom, že sa v ich prítomnosti necíti dobre.. a NEVIEM prečo Sad. A iróniou je, že ON mi hovorí, že JA nemám rada jeho kamarátov (???? Rolling Eyes ????).. No, ale to je už iná téma. Tak uvidím, ako dopadnem... či z toho drahý spraví drámu alebo bude v pohode... (a keby nebol, tak mu pošlem link na aortu, nech si tu prečíta názory iných Mr. Green .. ale nie, srandujem...)

A guest Arrow vôbec mi nevadí, že si sem "vliezla", práve naopak, sem môže napísať každý aj o svojich problémoch Wink
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Wed 11.7.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
A co byste delali, kdyby to z te kamaradovy strany nebylo ciste kamaradske, ale vedeli byste, ze on respektuje, ze jste zadane a bylo by vam s nim dobre?

No, tak z vlastní zkušenosti můžu říct, že dlouho u toho respektování nezůstane. Resp. že to bude možná nadále říkat, ale fakticky to na tebe bude zkoušet.

Little_B, já bych s ním normálně šla ven. Nevím, jak to máte mezi sebou, ale přítel ti říká všechno, co dělá? Jestli jo, tak bych mu to řekla, jestli ne, tak bych mu to řekla, jenom když by se zeptal. A s kamarádem bych ho neseznamovala na silu, jenom když by sám projevil zájem, nebo když by se pro to naskytla vhodná situace.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 11.7.2007 18:52    Post subject: Reply with quote

Tak na nějaký respektování bych moc nevěřila... i když se třeba snaží, tak se to asi nedá vydržet. A navíc by mě to hrozně znervózňovalo, takový ty psí oči, to je hrůza Bojik

Sice je hnusný se na kamaráda "vykašlat", ale v takovýhle situaci je asi nejlepší se stáhnout, omezit kontakt (ne nutně úplně přerušit) a počkat... on si časem najde jiný objekt Laughing
Teda pokud to není tak, že si ho necháváš "v záloze", pro všechny případy. To je pak jiná.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 11.7.2007 19:10    Post subject: Reply with quote

já myslela, že ho bere jako kamaráda, že ho má přátelsky ráda a nechce ho ztratit, protože má kamarádské (!) kvality...pokud to tak je, tak bychse dobrého kamaráda, kde není nic postranního nevzdávala, pokud je to ale jinak a něco v tom je víc, tak samozřejmě bych ten kontakt omezila
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29925

PostPosted: Wed 11.7.2007 19:15    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
Nebo kdyz sama nevis, jestli je kamarad pro tebe opravdu jen kamarad a pritom vis, ze se mu libis a vidis, jak na tebe hezky kouka..

No tohle zní dost jako výstražný signál.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms