sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ztloustnutí po alkoholu?je to možné?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ypsilonka
Guest





PostPosted: Tue 10.7.2007 10:17    Post subject: ztloustnutí po alkoholu?je to možné? Reply with quote

měla jsem blbé období tak jsem asi měsíc v kuse neustále chlastala.nejčastěji pivo a rumy s colou a zpozorovala jsem že jsem přibrala o 6 kg. přitom jsem jedla jako vždycky, moc jsem nezpozorovala že bych jedla víc než obvykle.

je možné že jsem právě ty kila nabrala nekonečným chlastáním?co myslíte?
Back to top
 
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:20    Post subject: Reply with quote

Nevím, jestli celých 6 kg je jen z chlastu, ale pravdou je, že po alhokolu se tloustne. Tuším, že právě pivo není zrovna ideální. A cola už vůbec ne, byť míchaná s něčím. Nevím, kolik jsi toho vypila, ale určitě to může mít svůj podíl.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 10.7.2007 10:21    Post subject: Reply with quote

violetka wrote:
Nevím, jestli celých 6 kg je jen z chlastu, ale pravdou je, že po alhokolu se tloustne. Tuším, že právě pivo není zrovna ideální. A cola už vůbec ne, byť míchaná s něčím. Nevím, kolik jsi toho vypila, ale určitě to může mít svůj podíl.


právě že dost, denně tak dvoulitrovku rumu s colou a pár piváků Sad
Back to top
 
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35485

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Fri 24.8.2007 19:26; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

Po pivu se tloustne jako blázen, protože je 1) samo o sobě dost kalorické, 2) zvyšuje chuť k jídlu (to dělá alkohol obecně), 3) většinou se ho vypije celkem dost, takže se roztáhne žaludek a o to větší má pak člověk hlad.

Tvrdý chlast je jeden velký cukr Laughing A ta cola do toho... Vůbec se nedivím, žes z toho přibrala.
Back to top
View user's profile Send private message  
NIKO--
Guest





PostPosted: Tue 10.7.2007 10:59    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
violetka wrote:
Nevím, jestli celých 6 kg je jen z chlastu, ale pravdou je, že po alhokolu se tloustne. Tuším, že právě pivo není zrovna ideální. A cola už vůbec ne, byť míchaná s něčím. Nevím, kolik jsi toho vypila, ale určitě to může mít svůj podíl.


právě že dost, denně tak dvoulitrovku rumu s colou a pár piváků Sad

to chceš povedať, že si denne vypila 2litre rumu a pár pív Shocked Shocked Shocked to nie je možné veď to by ťa zabilo
Back to top
 
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

to je jasne ze sa tloustne a ako... ja pijem aktivne asi 6 rokov, prve roky som dokonca chudla, ptz som furt niekde lietala, na druhy den mi bolo zle, takze som nic jedla, lenze casom som presla na pitie k jedlu, po jedle, pitie doma, co som potom nikde nevytancovala a proste to vidim ze trebars si dam po jedle pivo a este mam na nieco chut
pivo zvysuje chut do jedla maximalne, takisto ako iny akolhol nie nadarmo sa alkohol podava ako aperitiv- prave aby ti podporil chut do jedla..
takze myslim ze to s tym suvisi urcite, ze si pribrala.. je to taky kolotoc, das ai alkohol, po nom noeco zjes ...tvrdy alkohol su prazdne kalorie jak dabel a v kombinacii sso sladkymi vodami ani nevravim
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

Já myslím že spíš 2 litry koly s rumem Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

NIKO-- wrote:
Anonymous wrote:
violetka wrote:
Nevím, jestli celých 6 kg je jen z chlastu, ale pravdou je, že po alhokolu se tloustne. Tuším, že právě pivo není zrovna ideální. A cola už vůbec ne, byť míchaná s něčím. Nevím, kolik jsi toho vypila, ale určitě to může mít svůj podíl.


právě že dost, denně tak dvoulitrovku rumu s colou a pár piváků Sad

to chceš povedať, že si denne vypila 2litre rumu a pár pív Shocked Shocked Shocked to nie je možné veď to by ťa zabilo


já bych to spíš viděla, že to myslela - flaška rumu a zbytek cola, vzdyt psala, že rum s colou Wink
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:01    Post subject: Reply with quote

zkus se podivat do nejakych tabulek, kolik ma alkohol kalorii..Wink a to nejsou zadne bilkoviny, ani tuky, ale jednoduche cukry, ktere se ti pekne ulozi..Wink

nedavno byl v yellow clanek o tom, jak nejaka redaktorka zkousela vubecnepit alkohol a sledovala u toho svou vahu.. zhubla 5 kilo a to se v jinem smeru vubec neomezovala..
Back to top
View user's profile Send private message  
Corey
@ng3


Joined: 03 Feb 2007
Posts: 2348

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:02    Post subject: Reply with quote

NIKO-- vic než zákon Laughing ....ja sice ypsilonka nejsu,...ale ver že tohle možný je:-..jako vypit to...jak po tom nekdo muže ztlousstnout ale nechapu...páč já mám krom te koly skoro stejnje režim a spiš to šlo dolů..
_________________
lepší shořet než vyhasnout..
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Já netloustnu, protože je mi pak druhý den špatně a nic nejím Laughing Ale ne, to víš že tloustne, navíc ta cola, to ty calorie naskáčou.... schválně zkus projet nějaké tabulky na netu, kolik který alkohol má a budeš se divit, jako nedávno my Laughing Říká se že nejmenším zlem je slabý střik.
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:04    Post subject: Reply with quote

annysek wrote:
zkus se podivat do nejakych tabulek, kolik ma alkohol kalorii..Wink a to nejsou zadne bilkoviny, ani tuky, ale jednoduche cukry, ktere se ti pekne ulozi..Wink

nedavno byl v yellow clanek o tom, jak nejaka redaktorka zkousela vubecnepit alkohol a sledovala u toho svou vahu.. zhubla 5 kilo a to se v jinem smeru vubec neomezovala..
ty vole tak ja neschudnem nikdy Laughing
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikolaos
Agent Provocateur


Joined: 26 Jan 2007
Posts: 2820
Location: Circus of damned

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:08    Post subject: Reply with quote

courten wrote:
NIKO-- wrote:
Anonymous wrote:
violetka wrote:
Nevím, jestli celých 6 kg je jen z chlastu, ale pravdou je, že po alhokolu se tloustne. Tuším, že právě pivo není zrovna ideální. A cola už vůbec ne, byť míchaná s něčím. Nevím, kolik jsi toho vypila, ale určitě to může mít svůj podíl.


právě že dost, denně tak dvoulitrovku rumu s colou a pár piváků Sad

to chceš povedať, že si denne vypila 2litre rumu a pár pív Shocked Shocked Shocked to nie je možné veď to by ťa zabilo


já bych to spíš viděla, že to myslela - flaška rumu a zbytek cola, vzdyt psala, že rum s colou Wink

ale napísala to tak ako by vypila dva litre rumu. No to by ma zabilo teda Laughing a rum milujem Smile
_________________
Vykašli se na to zlato, Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je, nejsi to Ty, je to jen chemie.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:13    Post subject: Reply with quote

Staci se mrknou sem -
Napoje, alkoholicke..
http://www.flora.cz/ekalkulacka/e_index.html
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms