sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Alkohol
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Mon 28.4.2008 18:26    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
Bylo mi řečeno, že nic. Je to na předpis u psychiatra, takže ale možná záleží, kterou tu kolonku na receptu zaškrtne.

vážně?tak to mu v pátek řeknu až k němu půjdu Smiledíky moc
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 28.4.2008 21:00    Post subject: Reply with quote

Já myslela, že antabus je pro ty nejsilnější případy a dává se lidem v protialkoholických léčebnách. Každopádně to musí být dryják, co? Agnes, já bych si fakt od toho alkoholu dala pauzu a ne do sebe něco cpát. Kor když bereš AD, takhle si akorát zničíš játra-AD, antabus, alkohol...To vážně nevydržíš? Embarassed Já jsem taky hodně pila a teď v poho vydržím i bez toho, to zvládneš. Nebo si dej tak, abys byla akorát v náladce a pak už ne.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26561

PostPosted: Tue 29.4.2008 7:30    Post subject: Reply with quote

Agnes neblbni Shocked To je fakt pro ALKOHOLIKY Exclamation (brala ho máma, když měla problémy.....
A psychiatr ví, že s tím máš problémy?To přece nejde, aby tam člověk jen tak přišel s tím,že moc pije, že chce antabus Embarassed Shocked Hlavně mi přijed zvláštní, že je pro tebe tak důležitá cena, možná bys měla trochu myslet spíš na zdraví....
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 29.4.2008 10:59    Post subject: Reply with quote

Terinas:
já to psychiatrovi ještě neřekla, že mám problémy se ovládat s alkoholem, hodlám mu to říct v pátek... určitě si sama od sebe nic kupovat nebudu, budu se řídit jeho radami.

jde o to, že mám kamarády co fakt neustále kalí a já jsem zvyklá kalit s nimi. piju tak 2x do týdne a vždycky to dopadá zle.a kord ted když beru 1mg neurol 2x denně tak mi to udělá strašně moc...ale nedokážu se ovládat a nepít. vím že mi odsoudíte že jsem blbá, ale fakt prostě to nedokážu zlomit. když vidim jak všichni okolo sebe kalí a pijou, baví se... a já nesmím.

a když se napiju, tak mi to s těmi antidepresivy vyvolává neuvěřitelný stavy..kluk mi poslal do háje po sobotě, protože jsem na prášky vyžrala dvě flašky šampaňského na narozeninové oslavě jednoho klubu. no prostě jsem kráva.... já vím Sad

asi mi už fakt není pomoci
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 29.4.2008 11:09    Post subject: Reply with quote

Mně teda připadá zábavnější když si s kamarádama (spolužákama) dáme tak, že jsme v náladičce a uvolní se atmosféra...jako zábavu jsem pravidelné kalení brala když jsem byla mladší : )
Myslím to dobře. Akorát si koleduješ o zničení zdraví. Já si sice na AD taky dávám alkohol, ale neberu Neurol ani podobný dryják.
To se nedokážeš bavit když nejsi opilá? Embarassed
Abys pak jednou nelitovala, že máš zničený játra popř.psychiku, ptž jsi zamlada pila na Neurol popř. do sebe házela jiné dryjáky, aby tě to pít odradilo Confused
(Asi zním jak povýšený moralista, ale myslím to dobře.)
Back to top
View user's profile Send private message  
Agnes
a Krocan :D


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 3464
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Tue 29.4.2008 11:17    Post subject: Reply with quote

Exi já to chápu,v pohodě. taky vim že sis prošla dost věcma.

já ani nevím, myslím že se bez toho bavit dokážu, ale u mně spíš jde už o ten zvyk že prostě chlastam... Sad

nebo nejlepší bude spíš nikam nechodit...na chvíli omezit ty pátky a soboty. prostě místo toho jít spát.

díky moc za podporu
_________________

BŮH JE MÝM DRUHÝM PILOTEM
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sat 3.5.2008 11:37    Post subject: Reply with quote

Agnes, já tě chápu, já bych se alkoholu nedovedla vzdát a pociťuju to čím dál víc Embarassed
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Sat 3.5.2008 11:44    Post subject: Reply with quote

Agnes wrote:


nebo nejlepší bude spíš nikam nechodit...na chvíli omezit ty pátky a soboty. prostě místo toho jít spát.

to je myslim jedine reseni...zkusit si misto toho od vseho odpocinout a treba se nalozit do vany s nejakou knizkou(zni to sice asi naivne, ale treba bys to tak mohla nekdy zkusit Embarassed )
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Fri 16.5.2008 17:09    Post subject: Reply with quote

Dneska byla v MF Dnes příloha o alkoholu a je tam i jakýsi test závislosti, podle kterýho jsem nejspíš závislá Cvoknik .. Což je blbost. Smile Vím, že to není objektivní, těch pár otázek, ale i tak mě to překvapilo..
Back to top
View user's profile Send private message  
mord
Guest





PostPosted: Sun 18.5.2008 12:32    Post subject: Reply with quote

já bych o alkoholu mohla napsat snad knihu

můj šéf ví, že chlastám, moji rodiče vědí, že chlastám, můj spolubydlící ví, že chlastám, mí nejlepší přátelé vědí, že chlastám....a všichni dělají že to nevědí...ale já vím že to ví, i váš křeček pozná že chlastáte Confused

chodím na AAAčka a vůbec mi to nepomáhá, Antabus je akorát chemická sračka, pokud nejste v pořádku psychcicky, tak je to úplně na nic, odzkoušeno
Back to top
 
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Sat 21.6.2008 15:57    Post subject: Reply with quote

moje kamarádka psala seminárku na téma alkoholismus...a měla tam jednu zajímavou část, kde bylo uvedeno několik (asi 50) příznaků, které značí o závislosti na alkoholu...a pokud jste se našli aspon ve dvou ,tak to bylo docela špatný....nepamatuji si to všechno,ale pamatuju si to,v čem jsem se našla já.

Arrow že mi někdy splývají dny...(měla jsem jeden týden kdy jsem se takhle probudila ve čtvrtek ráno a celý den jsem myslela že je úterý)
Arrow nestíháte povinnosti (tak např.mi trvalo 2 měsíce než jsem byla schopná si zařídit knihovnu, přitom čas mám celý den a je to otázka 10 minut)
Arrow hledáme si důvody proč jdeme pít (jj, oslava každé maličkosti, na žal, pro radost, pro odreagování, potkat nový lidi...)
Arrow našimi nejbližšími jsou lidi co dost pijou..


víc si nevzpomenu, pak tam byly nějaký fyzický příznaky...ale je fakt že mi nějak tohle nedochází, asi před 3 týdny když jsem udělala zkoušku (bylo asi 10 ráno) jsem šla hned na víno, koukali na mě jak na blázna...ale byly to přece jen dvě dvojky bílýho Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13144

PostPosted: Sat 21.6.2008 16:17    Post subject: Reply with quote

E.x.i.l.i.a wrote:

To se nedokážeš bavit když nejsi opilá? Embarassed


exi, já vím že to myslíš dobře, ale zrovna od tebe tahle věta s tímhle smajlem fakt sedí Smile nevím jak to máš s pitím ted, ale tvoje dřívější příspěvky si pamatuju

ennnie, no tak to jsem alkoholik taky=)
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sat 21.6.2008 16:19    Post subject: Reply with quote

Lauro, jenže to jsem jí psala kvůli tomu, že brala silné AD a to bych fakt nepila, rozhodně ne každý víkend Wink
Jinak já už nepiju...zase Laughing Ne, tentokrát to chci vydržet, naštěstí mám velkou motivaci Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
angie.hill
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 20 Jun 2008
Posts: 1070

PostPosted: Sat 21.6.2008 16:22    Post subject: Reply with quote

Laura wrote:
E.x.i.l.i.a wrote:

To se nedokážeš bavit když nejsi opilá? Embarassed


exi, já vím že to myslíš dobře, ale zrovna od tebe tahle věta s tímhle smajlem fakt sedí Smile nevím jak to máš s pitím ted, ale tvoje dřívější příspěvky si pamatuju

ennnie, no tak to jsem alkoholik taky=)
taky se ti pletou dny?? Laughing já kolikrát fakt nevím jestli je úterý,středa nebo čtvrtek Laughing Laughing ted už se mi to naštěstí nestává,ale bylo to peklo...to jsem se nad sebou fakt zamyslela
Back to top
View user's profile Send private message  
shuki
Open Your Eyes


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 23826

PostPosted: Sat 12.7.2008 10:20    Post subject: Reply with quote

Ty joo ja mam v posledni dobe desivy stavy.. Bud chci sex a chovam se jak kurva, nebo brecim a chovam se jak krava a nebo si furt myslim jak nejsem opila pritom tamhle nemuzu ani chodit a chci pit dal.

Sakra ja ten chlast musim omezit nebo nebudu moc nikam chodit. Embarassed Laughing
_________________
I don't care what you think about me, James Blunt thinks I'm beautiful ^^
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Next
Page 32 of 34

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms