sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné jaro!
Chirurgické odstranění panenské blány
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Sun 8.7.2007 14:07    Post subject: Chirurgické odstranění panenské blány Reply with quote

Podstoupil tu někdo z vás tento zákrok?
S přítelem jsme se celý týden pokoušeli o pohlavní styk, vystřídali několik poloh a vůbec to nešlo. Jednak kvůli šílené bolesti a když už jsem to jakž takž překousnula, tak asi 6 krát zkoušel vážně prudce narazit a nic...poslední den už jsme to vzdali, i psychicky to bylo pro oba ne moc dvakrát příjemné.
Podmínky (chata), atmosféra (večer, klid kolem) i vybavení (krom mého vlastního vzrušení i lubrikační gel) jsme měli.

Četla jsem o tom něco na netu, tento zákrok se dělá v případě příliš silné panenské blány či pokud jsou pokusy velmi bolestivé.
Prý se provádí v narkóze a samotný zákrok trvá cca 10 min, pak se prý člověk prospí a může odejít. A asi týden se to hojí, ale žádné extrémní bolesti nejsou...

Nevíte někdo kolik to tak může stát? A jestli jste si tím někdo z vás tady prošel, byla bych vděčná za informace a osobní zkušenost s touhle záležitostí.
Back to top
 
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 8.7.2007 14:21    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 17:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Sun 8.7.2007 16:52    Post subject: Reply with quote

souhlasim, po doporučení mudr, že to potřebuješ, to bude zadarmo, ale jak se ona "potřebnost" určuje, to nevím Question
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 8.7.2007 17:20    Post subject: Reply with quote

jeslti to je jako u ty kratky uzdicky tak si to urcujes sam proste tak,ze prides a reknes at ti to odstrani Smile ale tadyto myslim bude slozitejsi.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 8.7.2007 20:53    Post subject: Reply with quote

No složitější...pokusů bylo asi 20, bolelo a pálilo to jak čert a NEŠLO se dostat dál. Takže buď jsem extrémně úzká, nebo mám silnou blánu a nebo panický strach, což je taky možné, ale po 20 pokusech, kdo by strach neměl a psychika už potom ke konci taky sehrála roli.
Nicméně stejně musím projít vyšetřením na gynekologii jak tak, tak i tak. Panna 100% stále jsem, ale nevím, jaká jiná alternativa by tu krom tohohle zákroku byla.
Vím, že další pokusy by byly o tom samém a odstranit blánu sama...prsty například, uvažovala jsem o tom a dokonce i zkoušela, ale víc jak jeden jsem si tam nestrčila, vůbec to nešlo roztáhnout...
Možná to zní hloupě, ale je to jako bych tam měla zeď nebo co Embarassed
Samotnou mě to štve a zároveň mrzí, ale zase to (dle toho co jsem četla) není tak velký zákrok na to, abych prošla x vyšetření.
Back to top
 
kubinka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 1684

PostPosted: Sun 8.7.2007 21:07    Post subject: Reply with quote

a tebe jeste nikdy nevysetroval gynekolog? kazdopadne bych k nemu co nejdriv zasla, treba zakrok opravdu doporuci a budes mit po problemu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 8.7.2007 21:32    Post subject: Reply with quote

ale samozřejmě že mě gynekoložka vyšetřovala, ale musí brát taky ohledy na to, jestli jsem panna či ne, pokud jsem, tak mě nemůže vyšetřit tak důkladně, proto se mě na to vždy taky při každé prohlídce ptá Smile
Dělala mi jen výtěr z kraje a pak z análního otvoru.
Zítra si tam zavolám a objasním ji situaci a celý problém, i když si nedovedu představit, jak mě bude vyšetřovat jak mám tlustou blánu...no mají své metody určitě Smile
Jen jsem právě chtěla vědět hlavně ty věci po finanční stránce a případně nějaké zkušenosti. A o ten zákrok OPRAVDU stojím, další nezdařený pokus už nechci zažít. Přítel je moc ohleduplný a uklidňoval mě, protože jsem pak ke konci už brečela a byla vážně zoufalá...takhle po tomto zákroku by se ulevilo oběma Smile
I když taky nepočítám, že to tam bude jak na běžícím pásu, takže si určitě budu muset na ten zákrok pár dní či týdnů asi počkat. Sice mám trochu strach z nemocničního prostředí, naposledy jsem byla v nemocnici, když mi trhali mandle a to už je řádku let, ale neměla bych si tam poležet dlouho, pár hodin až 2 dny, podle toho, jak se pak budu cítit.

Ale všem děkuji za reakce Smile
Back to top
 
plostice
kytky 1, meta: 50
kytky 1, meta: 50


Joined: 10 Sep 2007
Posts: 28

PostPosted: Mon 10.9.2007 21:29    Post subject: Reply with quote

TAK TOTO NASE FIRMA NEPOSKYTUJE
Back to top
View user's profile Send private message  
Baby
Guest





PostPosted: Wed 2.1.2008 13:41    Post subject: Reply with quote

A kolik ti vlastně je Guest?
Back to top
 
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Wed 2.1.2008 20:00    Post subject: Reply with quote

Tak já sem si tam když jsem byla panna nestrčila skoro ani malíček, víc prostů strašně bolelo a ten malíček taky. Taky nám to ze začátku nešlo, tak jsme toho nechali a zkusili to pak cca za 2 týdny a teprve se to povedlo.A myslím,že to bylo hlavně psychikou. Tak nevím, ale ještě bych to přece jen zkusila a když to ani pak nepůjde tak bych teprve zašla za doktorem. Přece jenom mi to přijde škoda to odstranit takhle....I když třeba jsi opravdu ten případ, kdy to nikdo jiný než doktor nevyřeší.
Hodně štěstí!
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Wed 2.1.2008 21:54    Post subject: Reply with quote

Baby wrote:
A kolik ti vlastně je Guest?

a jak to souvisí s otázkou? Rolling Eyes

Guest: zákrok je úplně zdarma, stačí o tom říct gynekoložce
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29839

PostPosted: Wed 2.1.2008 21:57    Post subject: Reply with quote

Vzhledem k tomu, že dotaz je z července, předpokládám, že už je to vyřešeno
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Aquamarin
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 05 Nov 2007
Posts: 362

PostPosted: Thu 3.1.2008 12:42    Post subject: Reply with quote

Lenore--to máš pravdu Laughing
_________________
Tohle přežiješ, musíš!
Back to top
View user's profile Send private message  
Mort
kytky 8, konec


Joined: 13 Oct 2007
Posts: 448

PostPosted: Fri 4.1.2008 19:29    Post subject: Reply with quote

Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
guest 1
Guest





PostPosted: Wed 23.2.2011 0:06    Post subject: Reply with quote

Nevím zda to slečna vyřešila, ale i tak bych chtěla vědět jak to dopadlo, prz já mám stejný problém. Měla jsem pár pohl. Styku a už asi 2 roky jsem si myslela _že už nejsem panna . Jenže sex je pro mě dost bolestivý i celkové tampy a podobně. Tak mě to přestalo bavit a žáčka jsem to řešit. Dva gynekologie mi řekli že jsem v pořádku že to mám hlavě. Až 3.gynekolog se na mě podíval pořádně a zjistil, že mám příliš tlustou plánu a že jsem vlastně pořád panna, objednal mě tedy na zákrok, který je zdarma a neboli. Mám týden po operací, trošku to bolelo a teď cekam až se to plně zahoji. Pak uvidíme co dál. Ale i teď je to bolestivé, když méně, ale pořád.. dám tomu čas, snad se to zlepší. Kdyby měl kdokoliv nějakou takovou nebo podobnou zkušenost budu řada za příspěvek
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms