sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Intimní hygiena,vložky, tampony atd...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Sun 8.7.2007 22:33    Post subject: Reply with quote

Na intimní hygienu používám Niveu Intimo a taky vlhčený ubrousky po každým sexu.
Používám i vložky i tampony. Vložky jsou mně uplně jedno jaký mám, používám je doma a v noci, takže co nejlevnější, protože jich spotřebuju hodně. Nějaký tenký Allways bych si určitě nekoupila, to bych se musela stydět Very Happy A z tamponů je mně to taky docela jedno, ale nejvíc používám Kotex. O.B. taky docela často a teď sem měla i nějaký neznámý a taky jsou v pohodě.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 8.7.2007 23:59    Post subject: Reply with quote

Flowing_ wrote:
Nějaký tenký Allways bych si určitě nekoupila, to bych se musela stydět Very Happy


Shocked proč stydět?
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Flowing_
kytky 8, meta: 24650
kytky 8, meta: 24650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 24420

PostPosted: Mon 9.7.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Shrew, protože na chození doma stačí obyčejný vložky za 10,-Kč a ne super tenký neprosakující Allways s drážkama Laughing Mně je prostě blbý si kupovat něco co vůbec nepotřebuju a stačilo by mně něco o mnoho levnější a obyčejný.
_________________
.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Mon 9.7.2007 11:17    Post subject: Reply with quote

Na intímnu hygienu používam mydlo Lactacyd. Predtým som mala Chilly Intima (alebo tak nejako sa to volalo), ale Lactacyd mi vyhovuje viac. Mám tiež obrúsky Lactacyd, ale tie používam zriedkavo, väčšinou len pri cestovaní alebo v situáciách, kedy sa neviem normálne umyť...

Intímky používam každý deň, cítim sa s nimi istejšie, väčšinou sú to tie tenké Discreet (ale neparfumované) alebo do tanga nohavičiek Jessa alebo Ria.

Pri menštruácií používam radšej vložky, pretože som zistila, že pri používaní tampónov som náchylnejšia na všelijaké baktérie a zápaly, aj keď sa snažím maximálne dodržiavať hygienu. Väčšinou používam tie tenké s krídelkami Always, na doma občas aj Riu alebo inú značku a na noc Always night - tie sú super, dosť dlhé aj široké, takže sa nemusím báť pretečenia. Tampóny používam v prípadoch, keď mám silnú menštruáciu a som niekde v spoločnosti a bojím sa pretečenia. Ale nikdy nie iné ako o.b.
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Mon 9.7.2007 11:21    Post subject: Reply with quote

Já používám na doma a na noc vložky Always, ty tenký. Jiný vložky bych si už ani nevzala.. a na den používám tampony o.b., tampax nenávidím, jednou jsem ho použila, a za prvý mi nešel vyndat ven a za druhý mi zůstala vata v těle Shocked fakt nikdy víc...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 9.7.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Já teda používám jedině ob. Tampax jsem zkusila jednou, když nám je rozdávali ve škole zadara. Laughing A jako nikdy více, divím se, že ty tampony ještě vyrábí, vždyť kdo může takové šmejdy kupovat? Shocked

no, me prijde ten aplikator super vec(teda prisla, kdyz jsem zacinala s tamponama, ted uz ho nepotrebuju)
a vlastne jsem nikdy s tampax nebyla nespokojena. Nevim, jestli se teda nezhorsila kvalita ted...
Back to top
View user's profile Send private message  
Hanicka
kytky 2, meta: 350
kytky 2, meta: 350


Joined: 16 Apr 2007
Posts: 327
Location: Pitín ;) , Olomouc, Luhačovice

PostPosted: Mon 9.7.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

používám taky lactacyd a teď jsem měla niveu,chtěla bych zkusit ten od carefree,ale ještě jsem ho myslím ani neviděla...jinak používám tampony o.b. a vložky na noc od naturelly a intimky mám nejradši z dm značky jessa
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 9.7.2007 19:51    Post subject: Reply with quote

Lucre, ty byly právě s aplikátorem. Jeden tampon jsem zkusila z toho aplikátoru vyndat, abych se na něj podívala a málem se mi rozpadl v ruce, byla to jen hodně nekvalitně smotaná vata. A ten jeden jediný, co jsem použila se mi málem rozpůlil. Je to tak 2-3 roky zpátky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 9.7.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

Nicky... wrote:
Lucre, ty byly právě s aplikátorem. Jeden tampon jsem zkusila z toho aplikátoru vyndat, abych se na něj podívala a málem se mi rozpadl v ruce, byla to jen hodně nekvalitně smotaná vata. A ten jeden jediný, co jsem použila se mi málem rozpůlil. Je to tak 2-3 roky zpátky.

aha to je zvlastni, protoze ja jsem zezacatku taky mela neduveru, ale pak jsem ten tampon nechala nasaknout vodou a zjistila jsem Embarassed Laughing , ze je prosity tou vytahovaci snurkou pres svou celou delku.
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13650
kytky 7, meta: 13650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13187

PostPosted: Mon 9.7.2007 20:07    Post subject: Reply with quote

asi tak dva roky jsem používala vložky, pak už jen tampony, i na noc..ted se mi stala nepříjemná situace, kdy jsem jela busem, a přestávky byly málo, a pak jsme zastavili když huste pršelo a a šli jen kluci vedle busu..no kluci můžou, ale jít si vedel nich čupnout a vyndat tampon Confused ..takže jsem ten tampon mela v sobe asi 13 hodin..ale nic se nestalo no..občas používá intimky allways,nebo libress..tampony jsou bájo, vložky byly strašný..jediný minus je, že nemuzu dopředu vedet, jak moc budu krvácet, jakou si dat velikost a pořád to hlídat..
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21254
Location: in my own time

PostPosted: Tue 10.7.2007 21:36    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Mari on Wed 16.4.2008 20:03; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10064

PostPosted: Tue 10.7.2007 23:47    Post subject: Reply with quote

Na den používám tampony - vetsinou kotex - a na noc vlozky, je mi celkem jedno jake, kupuje to mamka, vetsinou always, ria, libresse..je mi to celkem jedno.

Tam,pony kupuju jen jednu velikost - normal - mam to hoodne slabe, takze mam nekdy problem ho po 8 hodinach vytahnou(protoze ejste neni nacucany..).
Back to top
View user's profile Send private message  
Mykéna
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14006

PostPosted: Wed 11.7.2007 0:24    Post subject: Reply with quote

Používám gel Intimate od Oriflame nebo nějakej Mionall (nebo jak, je to s tea tree). Vlastně, někdy se s tím myju i celá Laughing Vložky Allways nebo Ria, ale máma v poslední době pořád kupuje ty Bella, no nic moc. Tampóny když už, tak o.b. normal.
Back to top
View user's profile Send private message  
smouki
no fear


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2578

PostPosted: Fri 20.7.2007 10:58    Post subject: Reply with quote

ja koupila nedavno nejaky tampona facelle nebo jak se to jmenuje v rossmannovi, a prijdou mi uplne v pohode,srovnatelny treba s kotexem a maji i stejny otvirani Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Fri 20.7.2007 11:24    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 15:15; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 38, 39, 40  Next
Page 4 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms