sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Intimní hygiena,vložky, tampony atd...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Thu 5.7.2007 22:39    Post subject: Reply with quote

Holím se pěnou, ale v případě nouze používám i sprcháč ..
Jinak mám ty vlhčený kapesníčky Lactacyd a přijdou mi fajn. Hodí se kdykoliv - po sexu, když nemám možnost sprchy, v horku, ..prostě když se chci cítit "čistá"
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Thu 5.7.2007 23:44    Post subject: Reply with quote

Používám tampóny O.b. a ty micro intimky od Libress. Na mytí mám teď ten intim gel od Nivey s heřmánkem a taky byl moc dobrej od Dr. Müllera s tea tree olejem - takovej chladivej a osvěžující Laughing . Lactacyd jsem taky měla - gel i tu pěnu, ale nějak mi pak přestal vyhovovat (možná ta silná parfemace Confused ). Ale ty jejich vlhčené kapesníčky jsou fajn hlavně při cestování a super je, že je dělají i jednotlivě balené, což jsem u jiných firem neviděla.

Jinak na holení používám neparfemovaný gel pro citlivou pokožku od Gillete.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
indulona
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7319
Location: Malé velké město

PostPosted: Fri 6.7.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Od 14 používám intimní gely. Ve 14 jsem na doporučení gynekoložky používala ještě nějaký z lékárny pro děti a od 15 používám společně s mamkou ten od Avonu. Holím se také tímto gelem, příjde mi to nejméně nebezpěčné. Dřívě, když jsem si holila jen oblasti bikin normální pěnou na holení a náhodou se mi "tam" dostala, tak to pak pálilo jako čert.
A používám zásadně vložky, ted jsem si oblíbila ty s heřmánkem Naturella, jsou opravdu nejvíc tenké, co znám a příjemně voní a hoooodně vydrží. Z tampónů mám panickou hrůzu a ani gynokoložka mi je moc nedoporučovala. A navíc nedávno prodělala známá u moře ten syndorm toxického šoku, takže tampon se u mě hooodně dlouho neobjeví Bojik
Back to top
View user's profile Send private message  
katule dee
kytky 2, meta: 400
kytky 2, meta: 400


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 399

PostPosted: Fri 6.7.2007 17:20    Post subject: Reply with quote

*Theuska* wrote:
Používám tampóny O.b. a ty micro intimky od Libress. Na mytí mám teď ten intim gel od Nivey s heřmánkem a taky byl moc dobrej od Dr. Müllera s tea tree olejem - takovej chladivej a osvěžující Laughing . Lactacyd jsem taky měla - gel i tu pěnu, ale nějak mi pak přestal vyhovovat (možná ta silná parfemace Confused ). Ale ty jejich vlhčené kapesníčky jsou fajn hlavně při cestování a super je, že je dělají i jednotlivě balené, což jsem u jiných firem neviděla.

Jinak na holení používám neparfemovaný gel pro citlivou pokožku od Gillete.


ohledně tech jednotlive balenych - NO ZE JO?! taky nechapu jak je mozne, ze to dela jenom jedna firma, copak v ostatnich rozhoduji chlapi co nevedi "o co jde"? Tahat cebou cely balik a nebo jen tu jednu obalcicku... Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
*Theuska*
Out of order
kytky 4, meta: 2150


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1984

PostPosted: Fri 6.7.2007 23:38    Post subject: Reply with quote

Nejenom, že je blbý tahat všude s sebou to velké balení, ale jde i o to, že je používám jen občas a mezitím by ty zbylé v balení vyschnuly.
_________________
***Člověk nikdy nesmí přestat snít.***
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sat 7.7.2007 0:14    Post subject: Reply with quote

PIGGGY wrote:
Shrew Arrow ze jo Exclamation poslednich par mesicu uz jenom kdyz to vyndavam z obalu, tak se kousek ty vaty uvolni a nekolikrat s emi stalo, ze mi to tam i zustalo a pak jsem to musela tahat Rolling Eyes ale porad mi prijdou jako nelepsi, jinak mi tampony prijdou hrozne nekvalitne umotany Rolling Eyes

no kotex mi přijde asi nejlepší, ale já kupuju ty ob proto, že je jich spousta druhů a mají je všude..kotexky jsemměla zatím jen tenký..moc je nevdám v těchmenších obchodech..tak nevim jak ty tlustý, ale tenký kotex byly v pohodě...

ta vata se z těch ob fakt odlepuje, mám pak strach, ayby mi tam něco nezůstalo a nedělalo infekci Confused
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 7.7.2007 11:58    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 7.7.2007 12:22    Post subject: Reply with quote

Vill-intimní ubrousky používám od carrefre...je to super když osvěžení a získáš pocit čistoty,když nemáš možnost osprchování.... Jinak na holení používám pěnu,s ničím jiným sem to ještě nezkoušela.

Shrew-ale ty nové ob se už nerozmotávají.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenka
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1677

PostPosted: Sat 7.7.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Loth-a co je s tampaxama?
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sat 7.7.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 19:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
courten
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4502

PostPosted: Sat 7.7.2007 19:49    Post subject: Reply with quote

Intimní gel mam od Avonu, ten neparfemovaný, je fajn, ale předtim sem měla několikrát Lactacyd a byl o dost lepší. Až mi dojde Avon, tak se k němu zase vrátim...

Při mensesu používám jenom tampony, vložky nesnášim, beru si je maximálně na noc jako pojistku, ale ani to už sem neudělala hrozně dlouho. Mam to slabý, takže používám OB comfort nebo často normal, větší ne. S vložkou bych jít mezi lidi nemohla, zvyk je prostě železná košile, vložky sem přestala používat snad už tak ve 14 a nemam žádný problémy, o krámech mimo bolest nevim Cool

Holim se většinou bez čehokoli, když se koupu. Někdy gel, co používám na ostatní části...
_________________
Ona je rebel
kouří na zastávce
jí to chutná
v týhle válce
a její vnitřní orgány
tolerují její rebelství.
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18399

PostPosted: Sat 7.7.2007 20:01    Post subject: Reply with quote

pouzivam taky jen tampony, vlozky jsem pouzivala driv, ale ted uz bych si na ne asi znovu nezvykla... Smile a jenom o.b., protoze tampaxy jsem zkousela a na ferovku se mi podelne rozpulil uvnitr... proste jsem vytahla ten provazek a na kazdou stranu od nej byl kus toho tamponu... nic moc. na ty prvni dva dny mam normal, pak na ty dalsi mi staci light flow...

holim se s penou (klasicka gilette satin care, ta neparfemovana s bambuckym maslem) a v pripade nouze pouzivam kondicioner na vlasy...

intimni myci gely nepouzivam... nepouzivam ani sprchace, protoze me to vysusuje, vystacim si s vodou... ted na festak jsem si s sebou vezla ty intimni vlhky ubrousky od jessa a byly prijemny... s jinyma nemam zkusenost, takze nemuzu srovnavat...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sat 7.7.2007 20:05    Post subject: Reply with quote

na mytí gel od avonu, někdy se s nim i holim, používám pouze a zásadně tampony, maximálně slipovou vložku(na noc jako pojistku) tampony kupuju u lidla je jich 32 v krabičce a stojej snad okolo 40kč a o proti ob nebo kotexum nevidim rozdíl.
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Velveta
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9459

PostPosted: Sat 7.7.2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Jo, Tampax, to bych si do sebe NIKDY nedala...to je hroznej výrobek Laughing zlatý o.b., i když z nich opravdu ta vata trochu jde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Sat 7.7.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Já teda používám jedině ob. Tampax jsem zkusila jednou, když nám je rozdávali ve škole zadara. Laughing A jako nikdy více, divím se, že ty tampony ještě vyrábí, vždyť kdo může takové šmejdy kupovat? Shocked
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Zdraví All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40  Next
Page 3 of 40

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms