sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vášeň v dlouhodobých vztazích
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:16    Post subject: Reply with quote

hope: lenze ja som mala ist do Pariza zit... a on povedal ze ak odidem, zabijem ho tym, ze nevie co bude bezo mna robit a ci by chcel dalej zit zivot bezo mna, pretoze nechce byt taky aky bol.. a presvedcil ma zostat (ok, popravde, sama som 100%tne rozhodnuta nebola a on mi to len potvrdil). Tak neviem. Bojim sa Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

sun- to mi znie ako citove vydieranie
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:30    Post subject: Reply with quote

Fantagiro wrote:
sun- to mi znie ako citove vydieranie

nie, to bola len prvotna reakcia. potom to bral realisticky a povedal ze ak chcem mam si ist za tym bez ohladu na neho. aj ked dva krat nadseny z toho nebol. lenze ja nechcem, dobre som blba Rolling Eyes
to je jedno... ja uz kaslem na to, nemozem to stale riesit lebo ma z toho drbne Sad
A do Pariza nejdem. Mozno o rok. Nie som na to pripravena..
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

jo taak, to já nevěděla..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:34    Post subject: Reply with quote

sun Topic Arrow poviem Ti, ako to vidím ja ... Ale je to čisto len môj subjektívny názor, hej? Zdá sa mi, že Ty do toho vzťahu dávaš viac ako Tvoj priateľ. Už dlhšie si všímam, čo píšeš o vašom vzťahu aj o priateľovi a zdá sa mi, že zatiaľ čo Ty bojuješ o vzťah a nechceš sa ho vzdať, on myslí hlavne na seba a svoje pohodlie. Neber mi to prosím za zlé, ale ja mám z toho taký pocit Sad. Ty si (aj keď možno dočasne) zahodila šancu ísť do Paríža kvôli nemu - ale myslíš si, že by to isté urobil aj on pre Teba? Ja viem, môže vám to klapať, môžete sa ľúbiť, ale občas mám pocit, akoby Tvoj priateľ ešte nebol zrelý na vážny vzťah. Písala si, že priateľ sa Ti vyhrážal rozchodom, ak do Paríža pôjdeš. Vôbec pritom nemyslel na Teba, na Tvoje sny, ale len na seba... A potom, keď si sa rozhodla ostať, je zas nespokojný, lebo by chcel byť viac s kamarátmi. Podľa mňa to nie je voči Tebe vôbec fér... Sad
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 17.7.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

já myslim, že tohle je v každým vztahu, vždycky dává hlavně žena do vztahu a chlap je svym způsobem sobeckej a pohodlnej..ale zas je dobrý vědět, že jste na ten vztah dva..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.7.2007 14:32    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:
sun Topic Arrow poviem Ti, ako to vidím ja ... Ale je to čisto len môj subjektívny názor, hej? Zdá sa mi, že Ty do toho vzťahu dávaš viac ako Tvoj priateľ. Už dlhšie si všímam, čo píšeš o vašom vzťahu aj o priateľovi a zdá sa mi, že zatiaľ čo Ty bojuješ o vzťah a nechceš sa ho vzdať, on myslí hlavne na seba a svoje pohodlie. Neber mi to prosím za zlé, ale ja mám z toho taký pocit Sad. Ty si (aj keď možno dočasne) zahodila šancu ísť do Paríža kvôli nemu - ale myslíš si, že by to isté urobil aj on pre Teba? Ja viem, môže vám to klapať, môžete sa ľúbiť, ale občas mám pocit, akoby Tvoj priateľ ešte nebol zrelý na vážny vzťah. Písala si, že priateľ sa Ti vyhrážal rozchodom, ak do Paríža pôjdeš. Vôbec pritom nemyslel na Teba, na Tvoje sny, ale len na seba... A potom, keď si sa rozhodla ostať, je zas nespokojný, lebo by chcel byť viac s kamarátmi. Podľa mňa to nie je voči Tebe vôbec fér... Sad


on sa nevyhrazal tak to vazne neberte, to som asi zle napisala... on fakt chce aby som bola stastna. Ano mozno mas pravdu ze do toho vztahu davam ovela, ovela viac. A ze bol sebecky. A ze by to pre mna nespravil.. a nejde o to ze chcel byt viac s kamaratmi to nechapem odkial mate Rolling Eyes neviem ci je to fer, ale on bol kedysi sebecky a tak.. a potom sa strasne zmenil. casom sa menil a proste je z neho uplne uzasny clovek len obcas akokeby mu v hlave daco preskocilo Rolling Eyes enchapem...
ale inak ako on je pozorny aj vsetko, strasne zlaty, ma ma rad.. len, neviem co s nim teraz je. Sad

a ci to je fer? co ja viem? mam pocit ze nic lepsie si ani nezasluzim.. pochybujem ze by ma niekto mal rad viac.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Sun 29.7.2007 21:50    Post subject: Reply with quote

Mam uz delsi dobu takovy problem s pritelem. Vubec nemam chut na sex, pripada mi takovy hruby, "spinavy", jako takova pudova zalezitost, zkratka se da rict, ze se mi hnusi... Pritom driv to tak nebyvalo. Hodne me to mrzi, protoze to trapi pritele, ktery bez nej proste nemuze byt, neustalne se me pokousi svadet, ale mne je to zkratka neprijemny... Pro nej je ale sex ve vztahu hodne dulezity a casto se kvuli tomu hadame. Treba za cervenec jsme spolu spali jen asi trikrat... A to vzdycky na jeho popud, on byl jediny, kdo se nejak snazil. Mrzi me to, ale ja uz se ani nedokazu prekecat... Co mam delat?
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:40    Post subject: Reply with quote

Guest Arrow A přítel se k tobě v posteli chová hrubě nebo proč máš ze sexu takové pocity? Je málo něžný? Máte nějaké další problému kromě sexu? Nebo nezažila jsi někdy (kdykoli) při sexu něco ošklivého až traumatického, zatlačila to do pozadí a teď to zas ozývá? To všechno může být příčinou. Hlavně to, jestli máte ve vztahu nějaké problémy nebo jestli není dostatečně jemný a něžný v posteli.
Back to top
View user's profile Send private message  
Merykara
point of no return


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 17712
Location: VePř

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:47    Post subject: Reply with quote

muze to taky byt hormonalni antikoncepci.
_________________
Every now and then the stars align, boy and girl meet by the great design.
Could it be that you and me are the lucky ones?
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

Gueste a nebereš delší dobu HA?
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Mon 30.7.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

Tak tohle přesně znám...začala jsem nenávidět jeho dotyky a když si to vymohl i přesto,že já jsem to enchtěla,tak jsem jenom ležele a přetrpěla to dokud on neskončil,jinak to nešlo-počítalat jsem každou mimutu.Hrší je,že tohle je na delší dobu a ani nemám pořádně na to lék...Přítel by tě měl pochopit a dát ti chvíli času,aby se ti pak nestalo,že ti sex tak zhnusí,že s nim pak nebudeš spát vůbec-řekni mu to takhle,myslím,že se téhle varianty zalekne.A zatím můžete zkusit jiné formy uspokojení,vždyť sex není jen o styku,o tom zásunu...můžeš ho uspokojit rukou nebo pusou-orgasmus a uvolnění bude mít i tak,tak proč to hrotit až na vynucený sex? Wink
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Mon 30.7.2007 15:38    Post subject: Reply with quote

Uz rok beru Jeanine. Rok predtim jsem mela Regulon, pak jsem mela stejny problemy, tak jsem presla na Jeanine. Ta ma ale malo hormonu, tak by se to stavat nemelo, ne? Ale ted si jdu predepsat dalsi plato, mam teda zkusit jakou? Jiny vedlejsi ucinky ta Jeanine ale nema...

Jinak pritel nezny je, zadne spatne zkusenosti se sexem nemam Confused
Back to top
 
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Mon 30.7.2007 17:08    Post subject: Reply with quote

Guest Arrow Tak to asi fakt bude tou HA. Nevyznám se v tom, ale já beru Chloe, která má hormonů asi nejvíc (spolu s Minervou a Diane) a nikdy jsem tenhle problém neměla, takže to asi nezáleží na tom kolik je v HA hormonů. Zkus si teda nechat předepsat jinou nebo ji vysadit úplně, jsou i jiné spolehlivé způsoby ochrany.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 30.7.2007 18:17    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:47; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
Page 11 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms