sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vášeň v dlouhodobých vztazích
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Sun 8.7.2007 18:03    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:
Já bych řekla, že vztahy jsou složitý, protože si je takový děláme. Někdy zbytečně moc přebíráme a říkáme si, jestli někde nečeká někdo lepší a na druhou stranu někdy nedokážeme ukončit evidentně nefunkční vztah.

Svatá pravda. Asi si prostě uvědomujeme, že "o něco" opravdu jde. Zpočátku možná ne, ale v určitém věku člověk začne hledat "toho pravého" do života. Toužíme po lásce navždy, někdy si možná hodně věcí idealizujeme a pak jsme zklamané, že to tak není. Navíc je na světě tolik chlapů, že vybrat toho jednoho na celý život je fuška. A i když to klape, tak si říkáme, nebyl by tenhle lepší? Asi to chce smířit se s tím, že těch chlapů, se kterými by nám bylo dobře je víc a že se nemá smysl honit za dokonalostí, která neexistuje.
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Sun 8.7.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

Lenore wrote:


Myslím, že když se lidi neshodnou v zásadních věcech nebo jsou hodně odlišné povahy, tak jim ten vztah nevydrží, i kdyby si vyznávali lásku 10x denně. Jenže kolikrát si to nechceme přiznat.


JA si zase myslim,ze to procento je daleko nizsi,nez kdyz spolu chodi pary se stejnou povahou..Kdyz si predstavim,a mluvim bohuzel z vlastni zkusenosti,opet vztah,kde se budu hadat a budu tvrdohlava a naproti mne budu stat "opet ja",tak si myslim,ze je daleko lepsi,kdyz to bude pravy opak.

JE to jeden z prikladu.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Sun 8.7.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

mexxie wrote:
A s tou dovolenou to taky znám Rolling Eyes Loni jsem ho k jedné horko těžko dokopala, měla jsem z toho úplně blbý pocit, že ho nutím (taky to bylo naše 3. léto Very Happy ). A letos jsem jela s Rokkan a měla jsem pocit, že mu to snad i vadilo, že jsem nejela s ním, a furt mě popichoval, jak chce taky jet a jak pojede sám. To je těžko. Furt mi říká, ať si dělám věci podle svého, a když si je podle svého dělám, tak je uražený (a nejhorší je, že to ani nedá pořádně najevo, že mu to vadí. to taky čtu jenom mezi řádky Rolling Eyes )


Tohleto přesně znám taky Shocked Sad
On nikdy nic neřekne přímo, jako "vadí mi to apod.", ale tak nějak se zatváří...člověk by se mohl rozčílit, ale já jsem nad to povznesená, dokud se nevyjádří přímo, dělám, jako že je vše ok, což vlastně je! Smile Číst mezi řádky není nikdo povinen!
Back to top
View user's profile Send private message  
lucuska
kytky 4, meta: 2750
kytky 4, meta: 2750


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 2735

PostPosted: Thu 12.7.2007 17:12    Post subject: Reply with quote

mucka Arrow takže už tě to přešlo?
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Thu 12.7.2007 17:15    Post subject: Reply with quote

lucuska wrote:
mucka Arrow takže už tě to přešlo?

Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Sun 15.7.2007 14:04    Post subject: Reply with quote

Ahojky holky, tak jsem zpět...doufám,že vám tu moc nepřetrhnu nitku Embarassed
dovča byla fajn a přítel...v jednu chvíli jsem mylsela, že už ho nikdy nechci vidět jak mi třeba něco provedl a v za dva dny zase na něj koukám a říkám si, co bych bez něj dělala...jsem normální? Crying or Very sad Zdá se,že se trošku polepšil,ale jak zařídit,aby to trvalo i po dovče?-aby dál pro mě udělal téměř vše, co mina čích vidí a byl milje a ne vzteklej?

trošku k tématu...Mexxie,Grape-tak to s tím čtením mezi řádky taky znám-řekla bych,že už jsem vycvičená přebornice Sad něco řeknu,udělám a on hodí kyselý ksicht a ptám se co je?-a on zavrčí že nic a třeba pětkrát za sebou a pak se rozčílí co by prej furt bylo,no...a pak když se uklidní,tak za pár hodin to z něj vypadne.
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Mon 16.7.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

Korunko, jsem ráda, že se to s přítelem takhle vyřešilo...tak ti moc přeju a držím palce, aby to tak bylo i nadále Very Happy Wink
Btw. já jsem taky teď řešila dost velkou krizi a chtěla jsem se rozcházet...a přesně jako ty jsem na to rezignovala, neboť jsem si uvědomila "co bych bez něj dělala?"
Tak ať nám to klape, no Razz
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Mon 16.7.2007 21:23    Post subject: Reply with quote

Grape,děkuju moc-tobě taky přeju štěstíčko Wink snad to obě zvládneme...Mě ten týden hodně pomohl si udělat ve věcech jasno a vím, že to s tím klukem,co mě okouzlil je definitivně pryč a že s přítelem je to prostě...já nevim jak to říct....prostě by mi to chybělo Embarassed
Ale hrozně mi pomáhá,že jsme to tu řešili-člověk si nepřipadá tak sám... Embarassed
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 16.7.2007 21:28    Post subject: Reply with quote

no nám teda dost pomohl ten týden odloučení.. dokonce jsem i zjistila k čemu se daj zneužívat jeho zhulenecký stavy. no my ale spolu nejsme tak dlouho že jo..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Askari
Geronimo


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 5862

PostPosted: Tue 17.7.2007 8:18    Post subject: Reply with quote

To neva, pokud mas paru k cemu to neprijemny vyuzit, myslim ze je fuk jak dlouho spolu jste nebo vubec cosi.. Je dobry ze vis.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nikky
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6390

PostPosted: Tue 17.7.2007 10:22    Post subject: Reply with quote

..


Last edited by Nikky on Wed 21.5.2008 10:38; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 17.7.2007 10:30    Post subject: Reply with quote

No tak se smskama byl Ondra naprosto roztomilej už první večer... psal něco o tom, že je to zvláštní pocit, že jsem takhle daleko..pořád mi psal jak se mu stíská a jak by mě mazlil a podobně..poslední večer mi napsal neco, že už se jenom jednou vyspinkám a budeme spolu.. a pravda hrozně jsem se na něj těšila.. asi ted mín než on na mě, protože já si užívala a on tu zažíval muka..no taky to bylo tim, že nám v podstatě vyšlo to co jsme si naplánovali, i když ne uplně..
A s tim jeho hulením..fantasticky se s nim kecá.. položim mu vždycky nějakou zákeřnou otázku a on jí rozebere..nejlepší jsou otázky o vztahu a budoucnosti Laughing
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 17.7.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

presne ako pisete, ja to pocitujem ked som tri dni v skole, on je doma, sice mi chyba, ale mam tam kopu povinnosti okolo skoly, takze na to nemyslim pocas dna, isteze vecer ma die obcas porazit, ale on mi ked som prec pise na dobru noc, alebo dobre rano, volame si vela, a vravi mi krasne veci..teraz ked som doma, tri mesiace tak mi to veru aj chyba, ptz smsky sa od neho nedockam - teda mozno tak 2-3 mesacne mi posle ked som doma Rolling Eyes
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
sun Topic
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 13939

PostPosted: Tue 17.7.2007 11:34    Post subject: Reply with quote

ok, moja blbost uz nema hranic Rolling Eyes
Neviem co mu zas je ale zostava mi cakat -.-
Ako som povedala ze do Fr nejdem (mozno buduci rok) zacal byt ku mne odmeranejsi. neviem cim to je, neviem preco je taky..siel sa s kamaratmi nahulit, potom sa mi ospravedlnovat a prosil kamarata nech mi zavola aby tomu pomohol.. jeden cas mi povie ze som clovek ktory pre neho znamena najviac na svete a v momente mam pocit akoby mu vadilo ze som pri nom. Nenapise mi, ide radsje s kamratmi von ako so mnou a celkovo vidim, ze s nimm neico je. Sakra som ja ale blba, co robim zle? Dogeyes
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 17.7.2007 11:55    Post subject: Reply with quote

No jo no, tak se těšil, že si užije samoty, vyrazí s kámošema a bude se věnovat svým věcem a tys mu to svym rozhodnutim zkazila..samozřejmě nemá právo bejt k tobě hnusnej..
Já jsem si taky myslela, jak se tu přítel vyřádí, zhulí aspon dva gramy a pujde s klukama na "lov" a ono nic, místo toho tady měl peklo, za celý týden se ani pořádně nevyspal a staral se o rodinku..brečel mi do telefonu at se vrátim, že to nedá..

Když řeknu pravdu, taky by mě rozhodilo, kdyby přítel měl odjet a pak neodjel..ne že bych plánovala něco za jeho zády, ale taky mám svý známý a koníčky a uchylky..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
Page 10 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms