sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vášeň v dlouhodobých vztazích
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Tue 3.7.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

little_B wrote:

Jediná vec, ktorá náš vzťah v poslednom čase dosť "oživila", bola tá priateľova story s jeho ex.. Rolling Eyes Po tom, čo sme si to vysvetlili, boli nasledujúce 2 týždne skvelé.. fakt sa snažil, akoby sme si boli bližší... Ale už zas mám ten pocit, že kríza je síce zažehnaná, ale všetko sa vrátilo do starých stereotypných koľají...


To znám, celkem nedávno jsem přišla na to, že mi přítel lže do očí a přitom ví, jak mi záleží na důvěře. No, byla menší krize, ustáli jsme to a asi tak měsíc na to se choval jako vyměněný, bohužel už to opadlo Sad
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Tue 3.7.2007 22:05    Post subject: Reply with quote

mucka Arrow já jsem to taky tušila a nedokázala jsem to...prostě jsem na to musela přijít sama....asi si tím musíš také projít,abys to pochopila...

Loth, stereotyp je v tom, že každý den přijde večer v osm,nají se a jde spát. Nuda je pokaždé když jsme spolu-co budeme dělat-nevim.Tak jdeme koupit svačinu a domů.Nebo ke střelnici a tam čumíme do blba.Za poslední rok,dva si nepamatuju co jsme prožili,kde jsme byli.V kině za 5,5 roku 1x,na večeři tak 10x a to ne vždy sami,večer sami dva prákrát první rok.Ví to,říkám mu to,ale je příliš líný.Přijde z práce a ani se nepřevlékne-celý týden chodí v jedněch špivaných věcech jako v práci Crying or Very sad
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothorien**
Guest





PostPosted: Wed 4.7.2007 6:22    Post subject: Reply with quote

Teda Shocked Pockej a to se neprevlika ani kdyz jde spat? Protoze ja se treba taky casto neprevliknu dokud nejdu do postele...ale je fakt, ze netaham to samy Confused No tady je presne videt, ja zensky usiluji o to, aby vypadaly porad dobre a obracene to neplati Rolling Eyes
A proc neco nevymyslis taky ty? Myslis ze by se nechytil? A to si nemate o cem povidat? Confused
Back to top
 
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 4.7.2007 8:31    Post subject: Reply with quote

Lothorien** wrote:
Teda Shocked Pockej a to se neprevlika ani kdyz jde spat? Protoze ja se treba taky casto neprevliknu dokud nejdu do postele...ale je fakt, ze netaham to samy Confused No tady je presne videt, ja zensky usiluji o to, aby vypadaly porad dobre a obracene to neplati Rolling Eyes
A proc neco nevymyslis taky ty? Myslis ze by se nechytil? A to si nemate o cem povidat? Confused


No neviem. V mojom blizkom okoli je niekolko chlapov a vsetci sa po robote prezliekaju, sprchuju a su cistotni. Asi by mi prislo dost zvlastne keby to nerobili, najma ked pridu v lete spoteni. Shocked A do postele na spinkanie sa zas nosia veci na to urcene, nie? Embarassed

Korunka Arrow A keby si ho niekam skusila vytiahnut, tak by nesiel? Napriklad ze by si kupila listky do kina alebo na nejaku akciu? A nechodite sa aspon prechadzat alebo niekam von? To sa nedivim ze nie si moc spokojna... Confused
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 4.7.2007 8:49    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 4.7.2007 8:53    Post subject: Reply with quote

Loth Arrow jasne chapem.
Len mne sa to nejak vylucuje s tym, ze ked Korunkin priatel dojde domov, tak sa ani neprezlecie - teda sa asi ani neosprchuje...
No nic, to je jedno Cool ... uz to nejak motam Embarassed
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Wed 4.7.2007 8:56    Post subject: Reply with quote

Loth,do postele se svlíkne,ale jinak chodí ve špinavých a spocených věcech a když něco řeknu, tak mi na to odpoví, že je pracující člověk.

Melly,já toho vymýšlela dost,dokud jsem to nevzdala.Půjdem do bazénu?-jsem unavený.Půjdem na procházku?-bolí mě nohy.Tak si jen sednem v parku-je zima.Co do kina?-na co vyhazovat peníze,za dva roky to máš v TV....atd...
Povídáme si stylem-ten čůr...k šéf mi dal zase tohle navíc...rozbilo se mi auto....musim si koupit nový gumy....naleštíš mi auto? Sad Ani se mě nezeptá jak bylo Crying or Very sad jak ho můžu k něčemu vybičovat?-já už nevím,poraďte prosím Crying or Very sad

edit:Melly,on se neosprchuje ani když jde spát natož odpoeldne po práci...
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 4.7.2007 9:20    Post subject: Reply with quote

Tak u nás už to asi taky pominulo, došlo mi to včera večer a myslim si, že bohužel z mý strany Mad fakt jsem měla včera v noci divnej pocit.. dokonce mě napadlo jestli to má dál smysl, jestli bych ho neměla opustit. Embarassed Confused jsem debil
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 4.7.2007 9:41    Post subject: Reply with quote

Korunka Arrow no tu je ťažké radiť, hlavne keď je ty sa snažíš a z jeho strany je aj tak nezáujem Sad . A neskúšala si sa s ním o tom porozprávať? Jemu to takto vyhovuje? Sad

Ako sa tu tak bavíme o tom stereotype, už aj mne z toho začína solídne hrabať Sad .. Žiadne vzrušo, včera som sa dokonca prichytila pri tom, že mi je jedno, či k nám zajtra drahý príde alebo nie... Ach Sad
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:00    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Thu 11.10.2007 15:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

Korunka Arrow A kedy sa teda osprchuje? Shocked To mas tazke, ked sa na nic co navrhnes nechyta, vsak to potom ani nie je vztah, ale nieco... neviem. Je to zvlastne.
Mozno by som mu dala najavo, ze ta nema taku istu a viac chodila von sama alebo s kamaratkou. A na zaciatku sa snazil viac?

Little_B Arrow no presne Shocked ale na druhej strane, lepsie nez "vzruso" s expriatelkami Dementnik
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:32    Post subject: Reply with quote

Korunka Arrow já myslím, že ty se snažíš dost..Co třeba být trošku odtažitá, tolik si ho nevšímat - třeba mu mozek zapne víc a začne se snažit.. Já vím, je to asi rada na nic, ale samotnou mě nic nenapadá.... K chlapům by měli dávat návody Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:35    Post subject: Reply with quote

korunka.. proste mu musíš říct na rovinu běž se umejt bude sex..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Rhiannon
Mrs. Bunny


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 10336
Location: Somewhere over the rainbow

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:57    Post subject: Reply with quote

lucyynka wrote:
Co třeba být trošku odtažitá, tolik si ho nevšímat - třeba mu mozek zapne víc a začne se snažit..

Tak tohle podle me na chlapy vubec nefunguje, stejne jako nefunguje nejake naznacovani. Moje zkusenost je takova ze cokoliv se mi nelibi je potreba rict na rovinu. Odtazitost zpusobi ze se mozna jednou zepta a pak dojde k zaveru ze je to asi ok a vykasle se na to tuplem.
_________________
I don't want to be your other half, I believe that 1 and 1 make 2
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Wed 4.7.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

oni odtažitost hlavně vítaj.. podle mě..prostě na chlapy se musí přímo a v jednoduchých větách..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Page 3 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms