sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vášeň v dlouhodobých vztazích
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 2.7.2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Jsem s přítelem skoro 4 roky a ta opravdová fáze zamilovanosti se vytratila..Když jsem si to uvědomila poprvé, nechtěla jsem se s tím jen tak smířit a snažila se všemi možnými způsoby, abych prožívala ty samé pocity jako na začátku vztahu..a nejen já, ale hlavně můj přítel. Teď už jsem smířená s tím, že už to nevrátím, že náš vztah je o něčem trošku jiným..
Občas mě přepadne období, kdy mi náš vztah přijde strašně stereotypní, popadne mě touha po nových, třeba i zakázaných zážitcích Embarassed Za pár dní se z toho ale proberu a uvědomuju si, že bych byla blbá zahodit pro trošku vzrušení fungující vztah.Bojik
Náš vztah se snažím oživovat, přítel to sice oceňuje, ale málokdy je v tomto směru aktivní on. Sad Z jeho strany mi chybí různý maličkosti, romantický gesta, atd.... Já provádím klasiku - večeře při svíčkách, vana, snídaně do postele,.. sice to má efekt jen chvilkový, pak to upadne zase do obvyklýho "stereotypu", ale alespoň něco Smile Co s přítelem hodně dokáže hnout, je, když se fakt vyfiknu, jdeme třeba někam na diskotéku a já se bavím, jeho si moc nevšímám, třeba jen kamarádek... To mu vždycky dá impuls jakoby mě znovu dobývat a je to paráda Cool
Jinak nás oba občas přepadne vášeň, která končí sexem, ale to je tak všechno. Přála bych si vztah oživit nějak víc, na delší dobu, ale jak, to netuším Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 2.7.2007 21:31    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Sun 25.5.2008 13:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Mon 2.7.2007 21:45    Post subject: Reply with quote

Zas na druhou stranu to vypadá, že on je spokojený..nic mu nechybí, nestěžuje si, tak ho asi těžko napadne nějaký oživování. V tomhle asi bude mezi náma a chlapama rozdíl Myslik
Několikrát jsem mu i říkala co by mě potěšilo, naznačila že by mohl někdy připravit nějaký překvapení.. ale efekt to nemělo
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Mon 2.7.2007 21:53    Post subject: Reply with quote

Ach jo, Grape, jako bys mi mluvila z duše Sad jsme splu s přítelem 5 a půl roku...vášeň vymizela, růžové brýle jsou dole a veškeré krásné chvilky nenávratně v tahu. Ze začátku to bylo super, ale po jeho menším kiksu to šlo z kopce.Ale pohoda-vždy jednou nahoru a jednou dolu. Ale před třičtvrtě rokem jsem poznala někoho...Líbil se mi,přitahoval mě,vzrušoval mě...chemie fungovala jako nikdy předtím...každodenní snění jako u tebe oa krásných chvílích...ty chvíle pak nastaly Embarassed bylo to to nekrásnější...ale vztah k mýmu příteli ochladl na bod mrazu...Dál asi radši nebudu psát-nebylo by to přílis k tématu...Jen jsem chtěl aříct, že sjem se snažila to zlepšit a dát tomu zpět vášeň a zatratit nudu,ale ovládl nás stereotip či co a nejde to-ale i přesto jsme stále spolu.
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Mon 2.7.2007 21:58    Post subject: Reply with quote

grape Arrow myslím, že takové pocity jaké máš ty, si každý jednou zažije ... Ano já je občas mívám taky. Ale vem si to tak, chceš zažít zase motýlky v břiše, ale rozejdeš se s ním, znovu se zamiluješ, budeš zase zažívat motýlky v břiše atd., ale časem to stejně zase přejde a stojí ti to za to, aby jsi zahodila fungující vztah pro pár motýlků v břiše? Pokud bys chtěla stále zažívat motýlky v břiše, tak bys musela střídat chlapy celý život. Asi opravdu nezbývá nic jiného než zkusit ten vztah nějak oživit a jak píše Loth, zážitky to je to pravé .... Není nic hezčího než když spolu máte spoustu zážitků a máte na co vzpomínat Smile. Nebo ho zkus občas něčím překvapit, prostě udělat něco, co by nikdy nečekal.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 2.7.2007 23:01    Post subject: Reply with quote

já s ex byla 4 roky, vášen zmizela po 3 týdnech
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 3.7.2007 8:56    Post subject: Reply with quote

Díky všem za názory, to co psala Dellores je velká pravda - aby člověk pořád zažíval "motýlky v břiše", tak by musel střídat chlapy po celý život Confused A to já opravdu nechci. Vím, že chci jen jeho, bez něho by mi bylo hrozně, vím, že by následovalo velké trápení - a nedalo by se to vrátit Sad
Proto se pokusím náš vztah nějak oživit, ale pořádně, je příšerné, že spolu pořád jen sedíme na koleji a občas si "vyjedeme" šalinou někam na jídlo nebo do kina Embarassed Laughing Přemýšlela jsem třeba o té ZOO, nebo ho vzít na přehradu, zahrát si spolu bowling, prostě dělat něco, co jsme během těch 2,5 let nikdy neudělali Embarassed Ale iniciativa musí vyjít hlavně ode mě, on je bohužel takový typ, že mu to takhle asi vyhovuje a nikdy si nestěžoval Confused Já neříkám, že bych ho kvůli tomuhle podvedla, ale pořád bych prostě měla pocit, že mi něco chybí, a s tím pocitem se dá jen těžko žít (a byla bych vzteklejší a vzteklejší).
Loth - 5 let vztahu na dálku jste vydrželi? Shocked Tak to je hustý, dá se říct, že teď už zvládnete snad všechno Smile My už máme vztah na dálku druhým rokem a za chvíli to bude třetí. Dá se říct, že jsem ho ukecala, aby po tomto roce zkusil přestup do Prahy, jinak už mě to vážně dost unavuje a nevidím v tom našem vztahu žádný posun. Neříkám, že bych se na něj vykašlala, ale štvalo by mě to a to dost. Souhlasil...tak uvidíme. Snad i to nám pomůže Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Tue 3.7.2007 9:03    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
all i wanna do is have some fun....)


Last edited by bublinka111 on Mon 2.2.2009 0:36; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Tue 3.7.2007 9:07    Post subject: Reply with quote

bublinka111 wrote:
...nakoniec kazdy vztah podla mna pride raz do tej fazy...nie? Wink


Praise
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 3.7.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 3.7.2007 9:30    Post subject: Reply with quote

Korunko a jak to dopadlo? Confused Já tím procházím zrovna teď Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Tue 3.7.2007 10:28    Post subject: Reply with quote

mucka Arrow to vážne? Sad

Inak čo sa toho stereotypu týka, už aj v našom vzťahu sa pomaly ale isto začína udomácňovať Confused . Ja viem, po 2,5 roku je to niekde normálne, ale mrzí ma to, hlavne preto, lebo máme s priateľom len víkendový vzťah. Chýbajú mi tie pekné sms-ky zo začiatku nášho vzťahu (niektoré mám uložené a občas si ich zvyknem čítať a spomínať na tie pekné vzrušujúce chvíle... Embarassed ).. Teraz je to občas také ... rovnaké... hlavne tie sms-ky, stále o tom istom.. A keď sa aj snažím nejako ich okoreniť, tak ten môj sa na to moc nechytá.. Rolling Eyes

Jediná vec, ktorá náš vzťah v poslednom čase dosť "oživila", bola tá priateľova story s jeho ex.. Rolling Eyes Po tom, čo sme si to vysvetlili, boli nasledujúce 2 týždne skvelé.. fakt sa snažil, akoby sme si boli bližší... Ale už zas mám ten pocit, že kríza je síce zažehnaná, ale všetko sa vrátilo do starých stereotypných koľají...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Korunka
kytky 2, meta: 700
kytky 2, meta: 700


Joined: 15 Jun 2007
Posts: 658
Location: Plzeňsko

PostPosted: Tue 3.7.2007 10:43    Post subject: Reply with quote

mucka wrote:
Korunko a jak to dopadlo? Confused Já tím procházím zrovna teď Confused

Dopadlo to tak, že jsem to udržovala současně obojí. Což mělo za následek hádky s přítelem a nedorozumnění i s oním klukem...Vyřešil to čas. Stýkáme se občas dál, ale jen jako přátelé. Chemie funguje dál, ale zamilovanost a motýlci v břiše jsou fuč... S přítelem jsme spolu, ale budoucnost nevím... teď se snaží,protože pochopil že mě mohl ztratit, ale nuda a stereotip je tu pořád a je to tak ubíjející Crying or Very sad Popravdě si neumím představit, že bych s ním měla mít rodinu... Takže pokud máš přítele, který není takový lenoch a je ochoten udělat něco proti nudě, tak vydrž, protože to krásné okouzlení někým jiným brzo pomine...bohužel....
_________________
Fotečky z dovolené...Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 3.7.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 3.7.2007 10:48    Post subject: Reply with quote

To já vím, že pomine. Jen si to nedokážu vtlouct do hlavy Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
Page 2 of 12

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms