sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pokazila jsem rande...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Tue 3.7.2007 14:19    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:

missE Arrow jj, ale nemáš nějakou radu, jak to brát s nadhledem? Hrozně s tim bojuju. Došlo to tak daleko, že si řikam, že si ho budu muset nějak zprotivit... Laughing abych měla klid v duši.


já se vždycky, když něco pokazím snažím z toho udělat srandu...zasměju se tomu, že sem prostě pako.
Už jsi přeci zažila i horší věci, tohle je přece maličkost Cool . Samozřejmě ti držím palce a myslím, že on to neřeší snad vůbec.
Jestli nad tím přemýšlí, tak v tom smyslu, že jsi byla nepříjemná, ale pak ses mile omluvila a snažila ses to srovnat.
Nestalo se mi sice to co tobě, ale stalo se mi, že se mi druhá strana omlouvala za to, že to na přeháněl. No vzala sem to úplně v pohodě, řekla sem si v te době, ok fakt to přehnal, ale i tak, je šikovný a zajímavý, pokračujeme.
Chápeš, co tím chtěl básnik říci? Smile Wink
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 3.7.2007 15:16    Post subject: Reply with quote

melly Arrow jenže si říkám, že co když to s tim Petřínem řekl jen tak??? Třeba aby se mě "zbavil"... On rozumný je a hlavně podle grafologického profilu ho prý "jen tak něco neodradí" Mr. Green Jj, počkam po dovolené a uvidíme.

Fantagiro Arrow když mně bylo blbý, že za mne platil, ale tak příště (jestli nějaké bude) zaplatim kino, nebo něco. Podle grafologického profilu prý "není lakomý"... Mr. Green Mylim, že jeho neozývání není taktika, ale že prostě takový je...zrovna dneska jedna kolegyně říkala, že jí příjde, že všechno odkládá a čeká, jestli se to samo nevyřeší... Cool Necham ho a uvidíme. On se nakonec stejně ozve.

missE Arrow pako jsem, ale asi se tomu zasměju, až když budu vědět, že to on bere v pohodě. Jinak chápu, co jsi tím chtěla říct. Cool


Mimochodníkem...dneska tady v práci končim...takže už nebudu od zítřka jeho podřízená. Myslik Jinak mu dneska volala kolegyně, kuli nějakému problému a říkal, ať mě pozdravuje... Cool

Stejně mi ještě slíbil odvézt do Ústí tu kytku z kanceláře... Pisknik
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 3.7.2007 15:44    Post subject: Reply with quote

Vsetky okolnosti svedcia, ze ta chce...podla mna.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 3.7.2007 15:45    Post subject: Reply with quote

jo asi tak Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Tue 3.7.2007 17:14    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Stejně mi ještě slíbil odvézt do Ústí tu kytku z kanceláře... Pisknik

..ty si vždycky najdeš důvod proti Laughing ,taky si myslim,že o tebe spíš stojí... Very Happy Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Tue 3.7.2007 18:21    Post subject: Reply with quote

Johanko, já si nemyslím, že bys to až zas tak pokazila, možná si to jen moc bereš .. anebo je to tím, že patří do té kategorie, které hodně moc chceš Wink

Dala bych mu po dovolené chvíli času na rozkoukání a pak bych ho někam pozvala sama. Buď v pohodě, podle mě se to nezhroutí kvůli jedné trošku nepovedené schůzce, když se znáte i z práce Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

Stašně mi zvedá náladu, jak si všichni myslíte, že to bude OK. Cool

No, hlavně teď bojuju s tim, abych mu nezavolala. Příští týden se musíme ještě sejít (pracovně). Budu mít celý týden volno...(protože mi volali z nový práce, jestli bych mohla nastoupit až 16., že si berou všichni dovolenou a byla bych tam týden sama, což pro začátek nebude to nejlepší)... to on neví, takže je mi jedno, jestli se dohodnem na datumu až příští týden, ale mam chuť mu zavolat...jako, že si dělám program na příští týden, tak abych věděla kdy...zaminka je to dobrá...ne, ne, ne! Musim se ovládnout!!! Dohodneme se až po dovolený! Evil or Very Mad

Hodně jsme spolu byli v kontaktu po telefonu...takže si bez problému vybavim a přehraju jeho hlas...úplně z toho mam husí kůži.. Embarassed

Musim se nějak zabavit, už se mi o něm i zdá. Přijde mi, že můj mozek zešílel. Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
ariely
kytky 5, meta: 6650
kytky 5, meta: 6650


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 6360

PostPosted: Wed 4.7.2007 10:46    Post subject: Reply with quote

Zešílel? Jo, taky bych tak občas zamilovanost definovala Confused Mně se o něm zdá už 2 týdny v kuse Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Wed 4.7.2007 21:40    Post subject: Reply with quote

Zvládla jsem mu dnes nezavolat! Viteznik Asi to bude znít ujetě, ale jsem na sebe strašně pyšná!

Docela se začínam bát, jestli mě ještě bude chtít. Rolling Eyes Ale už vymejšlim, až v týdnu pojedu za nim do Phy kuli ještě jedný pracovní záležitosti, co si vezmu na sebe, co budu říkat, jak se budu tvářit. Asi jsem se fakt úplně zbláznila. Laughing
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sat 7.7.2007 9:04    Post subject: Reply with quote

Nevydržela jsem to a nakonec jsem mu zavolala. Samozřejmě čistě pracovně. "Že bych jen potřebovala vědět, který den by se mu hodilo uskutečnit tu naší pracovní schůzku...abych si podle toho mohla zorganizovat čas..."

Takže se uvidíme ve středu...zval mě na oběd, ale to jsem odmítla, protože jdu s kamarádkou (to neví, jen jsem odmítla)...Bylo slyšet, jak se pousmál a řekl, dobře, tak tedy snídaně...

Těšim se!!!
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sat 7.7.2007 9:37    Post subject: Reply with quote

Johanka, drzim palce, aby to dobre dopadlo Wink
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:53    Post subject: Reply with quote

Včera jsem mu musela zavolat, protože jsme se měli sejít dopoledne, ale trochu se to zkomplikovalo, takže můžu až odpoledne.

Když já nevim, mam z něho divnej pocit, asi zítra uvidim...říkal, že se na mě těší, ale mě mrzí, že od toho nepovedenýho rande mi ani jendou nezavolal, ani mi neposlal sám od sebe jedinou smsku...
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
mucka
kytky 5, meta: 4650
kytky 5, meta: 4650


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 4557

PostPosted: Tue 10.7.2007 10:55    Post subject: Reply with quote

Johanko neřeš to tak, to by tě nikam nezval, kdyby neměl zájem Wink Tohle dělá hodně ženských, přiznám že já taky, že rozebíráme každý slovo, každý úsměv/ neúsměv a hledáme skryté významy, které tam ani být nemusejí Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
mexxie
kytky 5, meta: 5250
kytky 5, meta: 5250


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 5143

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:07    Post subject: Reply with quote

Já si myslím, že kdyby neměl zájem, nebude tě zvát na ten oběd Wink Ono to nějak dopadne, uvidíš. Hlavně se snaž kvůli tomu tolik nenervovat. Vymysli si nějakou pomocnou větičku jako "o nic nejde" nebo "dopadne to v pohodě" a když budeš v úzkých, pořád si to opakuj.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Tue 10.7.2007 11:10    Post subject: Reply with quote

Holky, já nevim. Zítra se uvidí, ale moc si od toho neslibuju. A může za to to počasí! Mr. Green Kdyby svítilo sluníčko, tak by byl svět hned růžovější... Evil or Very Mad
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Page 3 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms