sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pokazila jsem rande...
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 1.7.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

Já za sebe skoro vždycky platim,mam blbej pocit,když to za mě někdo zatáhne...Ale pravda,v restauraci,kde stojí soda šest pětek sem ještě nebyla Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 1.7.2007 21:16    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:

Kyo Arrow Jako chlap víš asi nejlíp, co se mu honí hlavou. Když on tak polehoučku, pomaloučku projevoval svůj zájem. Bylo to tak nenápadný, až jsem si toho málem nevšimla. Trvalo to měsíc, možná i dýl, než mě někam pozval a já pak tohle.


no dyt rikam, pokavad mu ses sympaticka tak to prejde Smile kdyz se mu navic omluvis a reknes ze takova normalne nejsi tak se ulevi i jemu urcite Smile

a nesvadel bych to na prepracovani, co takhle rict mu ze si byla nervozni a ze pak kecas blbosti? proc si vymejslet uz od zacatku, s pravdou nejdal dojdes Razz a lez stejne casem vyplave na povrch - projevi se treba i jinak. proste vztah kterej by mel zacit uz na tom ze si od zacatku vymejslis.. Smile bud uprimna , ne?

i kdyz si to doopravdy trosku prepiskla jak sem cet ten odstavec o tom cos rikala, to je fakt Cool

a rozhodne ho necha at za tebe zaplati a rozhodne mu nevnucuj penize pred nebo pri placeni. jen mu to treba nejak pochval nebo se tak usmej a rekni no kdyz jste tak hodnej nebo nejaky tyhle fraze.. ale chlapi radi platej, pak si tim tu holku jakoby predplacej jak sem se tady na boardu jednou docet Laughing ne.. myslim ze vetsina chlapu je rada kdyz muze zaplatit. takze kdyz bude chtit , nedelej problemy.kdyz mu ty penize nasilim vnutis tak je to asi o urazeni Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 1.7.2007 21:55    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Řekla jsem mu, že jsem rozchod chtěla nechat až po zkouškách (což je pravda). Trochu se bojim, aby ho to neodradilo. Rolling Eyes


No kdyby ho odradilo, že máš přítele, se kterým se chceš rozejít, tak za nic nestojí. Musí o tebe trochu zabojovat, ne? Neříkám, kdybys mu vyprávěla celý večer, jak super chlapa doma máš a jak ho miluješ, ale takhle? Wink

A k tomu placení - pokud je na tom finančně tak, jak píšeš a navíc tě pozval on, tak se s tím vůbec nezabývej. Můžeš ale třeba koupit vstupenky do kina, až ho budeš zvát na rande Wink
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 2.7.2007 11:52    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:23; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 2.7.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

Sluníčko Arrow já nevim, jsem za sebe zvyklá platit sama. Jo, občas za mne někdo zaplatil, ale nevim jak to dělat takhle v začátcích. Prostě, když řekne zaplatim, tak mi přijde divný, abych se ho pak ptala "a kolik Vám mam dát?" Navíc, když mě pozval.

Kyo Arrow Doufám, že to přkousne. Omluvila jsem se mu a řekla, že jsem z něj nervozní, a že se takhle normálně nechovam ještě ten den po telefonu. Řekla jsem mu, že mě to moc mrzí. Nemam si s tím prý lámat hlavu. Takže to, proč jsem se tak chovala ví, ale otázka je, jak se k tomu postaví... S tim placenim... A fakt myslíš, že to není blbý, aby za mne platil? Aby si pak nemyslel, že z něj "taham peníze" Rolling Eyes

Lilith Arrow Když já si právě říkám, jestli bysme se k sobě vůbec hodili...on je zvyklej na svůj "snobskej" Cool život a já jsem úplně normální obyčejná holka. Tak zabojovat by měl... Twisted Evil

Loth Arrow No vidiš, takhle jsem nad tím nepřemýšlela. Díky! To je fakt, že by neřekl příště Petřín... Razz Úplně jsi mi zvedla náladu. (Jen aby si to ještě nerozmyslel Rolling Eyes ) S tim placenim pořád nevim. Každej na to má jinej názor, ale jak odhadnout, co je vhodný.

Jsem z toho na rozpacích. Teď jsem v práci a tady nikdo ani nemá potuchy, že mezi námi prolétly jiskérky... Confused Najednou se cejtim divně. Vim něco, co tady nikdo neví...

Pořád čekam, jeslti mi dneska zavolá, nebo jestli ne. Určitě vám dam hned vědět.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Mon 2.7.2007 13:58    Post subject: Reply with quote

Co se placeni tyce...no, je to slozity, taky jsem to obcas resila. Ja to mam treba tak, ze radsi platim za sebe, ale i tak si pripadam divne, kdyz jedem na pul (ze na me vsichni koukaji jako na zoufalou chudinku, ktera si za sebe musi platit, i kdyz by to mel delat chlap Laughing ). Kdyz ale plati chlap, tak si taky pripadam trapne, ptz mam zase pocit, ze na me vsichni koukaji jako na zoufalou chudinku, ktera se o sebe neumi postarat Laughing Z cehoz vyplyva, ze si nevyberes Wink

Drzela bych se zasady, ze kdo zve, ten plati. Takze pokud ho priste nekam pozves, chapej to od zacatku tak, ze to i zatahnes. Pokud by presto nalehal, hlavne se nezacni prdd cisnikem hadat, ze prece jen budes platit ty. Pokud se budete schazet i nadale, financni otazky si jiste postupne vyjasnite Wink

S pritelem bych se rozesla co nejdrive. A hned byste meli dali tema k hovoru Laughing
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 2.7.2007 18:16    Post subject: Reply with quote

Rose Arrow s tim placenim to mam jako Ty. Když platim já, je to trapný, když chlap, tak je to taky trapný.

Jinak je to asi fakt zlý! Sliboval, že mě bude každej den kontrolovat, jesli jsem v 17:59 v práci a nic. Jasně, je na dovolený, ale kdyby měl fakt zájem, tak zavolá. No jo, tak teď si to můžu akorát vyčítat, ale jinak nic. Na druhou stranu, zase vim, že on se bojí, aby nebyl "vlezlej", takže je i možný, že je mu to blbý. Pravdu nezjistim.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Mon 2.7.2007 18:43    Post subject: Reply with quote

mi se zdá, že ty to bereš moc vážně už teď, co budeš dělat později?....Není třeba ho brát úplně vážně ve všem Smile ...
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Mon 2.7.2007 20:16    Post subject: Reply with quote

Johanko, jestli tě dneska nezkontroloval, tak bych se tím teď moc netrápila, je na dovolené první den Wink

A i kdyby se neozval, tak ty ho po návratu určitě někam pozvi, kdybys to neudělala, tak si budeš vyčítat promarněnou šanci.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Mon 2.7.2007 20:25    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:23; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zuza
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8195

PostPosted: Mon 2.7.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

a me zas prijde celkem normalni, ze se neozval, spis bzch to videla tak, ze se neozve cely tyden, uz jen proto,ze te cely predesli mesic balil tak, ze sis toho "skoro" nevsimla - proc by se mel najednou chovat jinak? zvlast po tom randeti mohl znejistet a ted vubec nevi, zda o nej stojis
a dalsi vec je ta, ze by ti mel vlat do prace - co kdyby to slysel nekdo z kolegu? - narozdil od tebe on tam zustava
takze pro nej asi neni vubec lehke zavolat, navic kdybych byla na jeho miste, tak bych si na ten telefn musela nastavit budka, protoze bych urcite zapomnela - to ostatne delam i dnes, kdyz slibim priteli ze zavolam v tolik a v tolik - a uz vidim chlapa jak nastavuje budika Laughing

ten to bue resit az prijede, ted si uziva dovolenou Cool

(pokud to nebudes brat aspon trochu s nadhledem, tak hrozi, ze dalsi rande budes ve stejne kreci...)
Back to top
View user's profile Send private message  
Nicky...
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6943
Location: FUČ

PostPosted: Mon 2.7.2007 20:46    Post subject: Reply with quote

Johanka wrote:
Na druhou stranu, zase vim, že on se bojí, aby nebyl "vlezlej", takže je i možný, že je mu to blbý. Pravdu nezjistim.

To právě nejhorší, když ani jeden nechce být vlezlý a oba čekají, až se ozve ten druhý. Neutral Já bych si tím taky moc nelámala hlavu, jestli má fakt zájem, tak ti dřív nebo později napíše. Ale kdyby se náhodou stalo, že by se neozval ani po návratu z dovolené, tak mu klidně napiš jako první. Možná čeká že další impuls vyjde od tebe a když se nebudeš ozývat, tak by si mohl myslet, že jsi ztratila zájem. A opravdu nemáš co ztratit. Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Mon 2.7.2007 22:11    Post subject: Reply with quote

Děkuju moc za podporu!

Tak nakonec jsem mu napsala...mamča mu dělala grafologickej posudek a už ho má hotovej, tak jsem mu napsala, že už to je. (Vim, asi jsem neměla, ale každá záminka dobrá). Napsali jsme si pár velmi neutrálních vět... Máte pravdu, že to moc hrotim, jenže to je můj problém vždycky...buď chlapa nechci vůbec a nebo ho chci moc. Rolling Eyes Jen se bojím, že se brzy zařadí do skupiny "chvilkové pobláznění - zkazila jsem to - nevyšlo to".

missE Arrow jj, ale nemáš nějakou radu, jak to brát s nadhledem? Hrozně s tim bojuju. Došlo to tak daleko, že si řikam, že si ho budu muset nějak zprotivit... Laughing abych měla klid v duši.

Lilith Arrow já vim, že je tam první den...ale říkám si KDYBY o mě stál, tak by napsal, zavolal, já nevim...ale je fakt, že během toho nenápadného balení měl taky období, kdy ještě ubral plyn a pak najednou zavolal, a že mne chtěl jen slyšet. Confused Na druhou stranu, kdyby se neozval on (ale on se ozve, protože musíme ještě něco pracovně dořešit), teda spíš, kdyby z toho nekoukalo další "rande", já nevim. Bude to znít blbě, ale nechci se vnucovat. Rolling Eyes

Loth Arrow tak jsem rádá, že nejsem sama, kdo plácá. Cool Laughing Ale netrap se, to se řekne... Tolik dnů volna... Confused To je totiž ono, řeknu si...ne, tohle téma ne a ne a pak se k tomu pořád stáčíme a stáčíme, až je to venku. Evil or Very Mad

zuza Arrow OK, tak já budu počítat s tim, že se neozve, konec konců je to lepší, alespoň nebudu zklamaná, maximálně mě to může potěšit. Jj, to je pravda, proč by najednou měnil "taktiku", to je fakt. Přeci nemůžu čekat po tak děsnym randeti, že mi bude volat pětkrát denně. Wink Ale myslim, že ví, že se mi líbí. Řekla jsem mu, že jsem z něj nervozní a taky, že doufam, že to tou procházkou napravíme. Tak z toho by to poznat mohl. S tou prací je to fakt (sakra, ale proč to teda říkal???). Vypadal by asi dost blbě, když by vyšlo najevo, že balí svou zaměstnankyni - studentku Laughing Ale zase je dobrý, že to nikdo neví, pže dneska tam jedna kolegyně vyprávěla, že je krátce po brutálnim rozchodu... Upřímně, taky tipuju, že zapomněl, no jo, bylo toho na něj poslední dobou moc a dovolenou potřeboval jako sůl! Chci to brát s nadhledem a moc, ale nejde mi to. Embarassed

Nicky Arrow Já vim, že namam co ztratit, ale asi by mě dost srazilo, protože bych zjistila, že o mne stál chlap, kterýho jsem odradila JÁ SAMA. To bych asi hodně dlouho přemýšlela o svém chování. Já si myslim, že zájem má, ale asi jsem to dost zkazila. A s tím nebýt vlezlý...byl jeden, kterýho jsem chtěla a on vypadal, že chce taky (sice žádný oficiální rande, pže jsme byli kamarádi, ale byli jsme spolu hodně), to je dlouhá historie...a říkala jsem si, on je chudáček nesmělej a tak jsem byla iniciativní a teď mě pomalu ani nepozdraví...sice dodnes nikdo nechápe, co se stalo, protože všichni, co nás znali, si mysleli, že mě chce, ale dopadlo to, jak to dopadlo.

Navrhuju... Arrow co takhle, abych mu dala prostor, aby se vzpamatoval a až se vrátí z dovolený, tak počkam, co on a když po určitou dobu (dejme tomu týden) nic, tak do toho půjdu.

Samozřejmě budu podávat veškeré žhavé info... Twisted Evil
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 2.7.2007 22:32    Post subject: Reply with quote

Johanka, ja suhlasims tym, ze keby to povazoval za katastrofu, tak by ta na ten Petrin nevolal Smile Kazdy moze mat zly den a byt nervozny, z toho sa nestriela a on vyzera rozumne, nebude z toho vyvodzovat zavery, najma ked si sa mu vlastne ospravedlnila. A ze nepise z dovolenky je podla mna ok. Dalej by som nevyvijala aktivitu a pockala s cim po tej dovolenke pride on. Bude to v pohode, neboj. Smile
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Tue 3.7.2007 6:58    Post subject: Reply with quote

Johanka, neboj sa, nervozita na 1. rande je normalna. Co sa tyka toho, ze je snob-nemusi byt, len chcel urobit dojem, ako vacsina chlapov, ktori si to mozu dovolit a kedze ta pozval a este do draheho podniku, podla mna je vhodne, aby aj platil. Ty mu to mozes potomnejak oplatit, napr. kino, ako spominali baby. Sama som bola prekvapena, ze aj chlapi maju taktiky tipu, neozvem sa 2 dni, nech je baba v neistote. Netlac na pilu, ked ta chce, ozve sa, nechaj ho, nech sa sam posnaz "lovit".
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms