sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Pokazila jsem rande...
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:02    Post subject: Pokazila jsem rande... Reply with quote

Zkusím to zestručnit. Teď budu končit v práci, protože jdu jinam. Měla jsem už delší dobu pocit, že se líbim svýmu šéfovi a co jsem mu řekla, že končim, tak mi přišlo, že jeho zájem zesílil. Nebyla jsem si jistá...pořád jen náznaky a pak už to začalo do sebe zapadat. Nakonec mě pozval na skleničku. Samotnou a v pátek večer. Šla jsem.

Shrnu to: Líbí se mi, mam zájem. Líbim se mu, má zájem. Stále si vykáme. Rozumíne si, hodně se spolu nasmějem. On je advokát, já studuju práva. Je hodnej, milej. Je mu 31, mě bude 24.

Šli jsme do takový "lepší" restaurace. Pro mě nezvyklé prostředí a necítila jsem se tam dobře a hlavně jsem z něj byla strašně nervozní.

A chovala jsem se jak ***, prostě jsem byla jedovatá, jízlivá a chytala jsem ho za slovo... Rolling Eyes mluvila jsem pořád o tom, jak nemam ráda lidi, jak jsem nejraději sama. Rolling Eyes A on se pořád ptal a ptal a já na sebe vysypala i věci, co jsem nechtěla. I to, že mam "přítele" se kterym to neklape, a že to chci skončit.

Po třech hodinách jsem už musela jet domu. A ve vlaku mi došlo, jaká jsem byla slepice. Tak jsem mu zavolala, že mu děkuju za pozvání a že se omlouvám, pokud jsem se chovala nevhodně, že tohle neni vhodný prostředí pro mne...on, že to taky analyzuje a jestli je to jeho vina a já že určitě ne, že jsem z něj strašně nervozní a pak bylo ticho a pak řekl a co je vhodný prostředí? A já jsem řekla, třeba se jít projít a tak... A on, že příště můžeme jít na Petřín. Tak jsme se rozloučili.

Protože v sobotu jel na dovolenou, tak jsem mu ráno napsala, ať se tam má krásně a blabla...a on, že děkuje, ať si taky užiju volna a "tim včerejškem si nelamte hlavu."

A já mam strach, že jsem to úplně zazdila. Nějakej ten pátek mě zná, tak ví, že se takhle normálně nechovam, ale stejně si to vyčítam!

Teď buď to zabalí a skončili jsme. Ale doufam, že mi ještě jednu šanci dá...

Jsem tak pitomá!!! Prosím poraďte mi. Dogeyes Jak to napravit???
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21243
Location: in my own time

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:07    Post subject: Reply with quote

a přítele teda máš nebo ne?
a z tý práce nakonec odcházíš?

jestli o něj máš opravdu zájem, zkus se mu ozvat až se vrátí z dovolený a někam ho pozvat - třeba na ten Petřín...
ale každopádně bych si nejdřív vyřešila vztah s přítelem (i když já jsem ta pravá, co by měla někomu radit Rolling Eyes )
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Sluníčko:-)
hu


Joined: 28 Jan 2007
Posts: 5386

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:25    Post subject: Reply with quote

Tyhle nepříjemný pocity z nějakýho setkání znám Rolling Eyes No ale tak když tě zná z práce a ví,že jsi jiná...tak tomu podle mě takovou váhu nepřikládá.Navíc ještě když sám řek,že jsi byla nervózní a pak napsal,že si tim nemáš lámat hlavu Smile ...A jestli spolu jdete na Petřín,to by mohlo bejt fajn Wink ...Někdy je příjemná procházka za hezkýho počasí 1000x lepší,než křečovitý sezení v restauraci...Hlavně se na tý procházce snaž bejt taková,jaká jsi...Je to lepší,než se snažit udělat ze sebe někoho jinýho..

A ty bys kvůli němu skončila nynější vztah??
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:27    Post subject: Reply with quote

Ja bych spis potrebovala obcas radu, jak nebyt z toho druheho nervozni a neplacat kraviny.. Myslik
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21243
Location: in my own time

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:29    Post subject: Reply with quote

kenzie - to ti neporadim, ale jestli te to uklidni, jsem na tom stejne Laughing
bud placam kraviny nebo mlcim a napadaj me jen temata o pocasi Laughing
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Johanko já bych to tak neřešila, teď už to stejně nevrátíš, spíš bych se snažila příště chovat přirozeně, přeci už se znáte. A taky bych mu přestala vykat ... pokud ti nenabídne tykání on, tak bych ho nabídla já, asi by mi nevyhovovalo oslovovat ho "VY".
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 1.7.2007 10:40    Post subject: Reply with quote

Jedovata a jizliva jsi byla proto, zes byla nervozni? Vzdyt clovek se spis v takovy situaci blbe chichota a placa paty pres devaty, ale ze by byl jedovatej Smile No dobre, kazdej reaguje jinak.
Az se vrati z dovoleny, zkusila bych ho nekam pozvat a dala bych si obzvlast zalezet, abych se chovala tak jako vzdycky. Otazkou je, do jaky miry to jde ovlivnit.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 1.7.2007 11:05    Post subject: Reply with quote

tak protentokrat zarid "rande" podle tveho gusta- at se citis ty sama co nejlepe. pak snad ta nervozita pujde lepe regulovat. myslim, ze zatim jsi svoji sanci nepromrhala, tak se nesmis vzdat

a vubec, vykani mi prijde sexy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message  
Dellores
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 21 Mar 2007
Posts: 8193

PostPosted: Sun 1.7.2007 13:04    Post subject: Reply with quote

Ano jak píše Kostra, příště bych ho pozvala na rande já, tam kde se budu cítit dobře. A navíc sama píšeš, že on ví, že takhle se normálně nechováš, takže ho to určitě pro jednou neodradí Wink.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 1.7.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Mari Arrow Přítele mam, ale nefunguje nám to (viz čím vás naštval). Chci se s nim rozejít, ale odkládala jsem to až po zkouškách. Z práce odcházím, tenhle týden tam jsem naposledy.

Sluníčko Arrow vztah ukončim, ale rozhodně ne kuli šéfovi. Ukončit to musim, prostě to s přítelem nefunguje.

Kenzie Arrow Přesně! Jak to udělat, abych nebyla tak vyklepaná??? Nebo si alespoň připravit nějaké smysluplné témata...

Suny Arrow strašně bych se chtěla chovat přirozeně, ale nevim, jak to udělat. Když se na mě podívá, tak jsem úplně v koncích. Chjo. Už budu v práci jen tenhle týden, tak pak to můžu rozbalit. Cool Přeci jen pořád je to šéf a platí mě. Rolling Eyes

Rose Arrow Těžko se to vysvětluje, ale já se tím jakoby schovávám za drsňačku. Dodává mi to pocit sebejistoty. Njn, jsem pitomá. Právě je problém, jak to ovlivnit.

Kostra Arrow jj, s to vykání se mi taky líbí. Embarassed

Dellores Arrow on ví, že taková nejsem, ale otázka je, do jeké míry jsem ho odradila.

Myslíte, že ho mam tedy někam pozvat sama? Minimálně se musíme ještě jednou pracovně sejít, ale to už budu oficiálně pracovat jinde.

Nevim, jestli ho mam kontaktovat a nebo počkat až se ozve sám. Ozve se určitě, když ne kuli mně, tak kuli práci.

Hrozně se bojim, že jsem svou šanci promarnila. Ale když jsem mu říkala, že jsem z něj strašně nervozní, tak bylo vidět, že mu to lichotí.

Poradíte mi nějaký tip na rande a na témata konverzace... Dogeyes

Jo a myslim, že zítřek asi bude rozhodující. Protože jsem si dělala legraci, že když bude na dovolený, budou mít myši pré...a on se ptal do kolika budu v práci...a já, že asi jen do šesti a on se usmál a pak řekl, tak já Vám budu každý den volat v 17:59, abych si Vás ohlídal...a pak mluvil o tom, jak se těší, že si vypne telefon a bude relaxovat...a já jsem mu řekla, že to mě teda nebude moc "kontrolovat"...a on, kuli Vám si ho v 17:58 každý den zapnu.

Když zavolá, tak je to OK, když ne...tak co mam dělat?
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Rose Madder
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 2773

PostPosted: Sun 1.7.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

To budeme resit, az kdyz pripadne nezavola Wink

Tezko rict, nakolik jsi ho odradila. Ale v tom se nema cenu hnipat, ptz to stejne nevyresime. Kazdopadne klidne bych ho nekam pozvala. Kde by ses citila prirozene? Pro me je idealnim mistem na prvni (teda ted uz druhy) rande treba takova kavarna nebo cajovna. Ale kazdej to ma jinak.

Co se tyce temat konverzace, tak v tomhle se strasne tezko radi. To proste musi vyplynout ze situace. Kazdopadne v tomhle pripade se nabizi nalezite probrat dovolenou...potom treba plany na leto, cestovani (muzete probrat svy cestovatelsky zazitky, zeme, ktery vas uchvatili nebo ktery byste chteli poznat,...).

Drsnou pozu nech tentokrat doma. Vubec nepremyslej nad tim, jak na nej chces zapusobit...proste to ber jako fajn setkani, nic vic.

edit - K tem mistum vhodnym k randeni....coz takhle se mrknout na nejakej hrad, zamek,...coz by mohlo byt spojeno i s prochazkou. A hned byste meli nejaka temata konverzace.
_________________
Jakmile začne člověk přemýšlet, přestává žít...
Back to top
View user's profile Send private message  
Lilith
:faitilhiér:


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 11317

PostPosted: Sun 1.7.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

Johanko, já nemyslím, že bys ho nějak moc odradila, to by neříkal, že tě bude denně kontrolovat v 17:59 a nepsal by ti, ať si s tím nelámeš hlavu.

Zkus se tím teď moc netrápit, stejně s tím nic neuděláš. Pokud se ozve, tak fajn, udržujte kontakt a po návratu ho koukej někam pozvat Twisted Evil , pokud se neozve, tak bych využila toho, že budete pracovně v kontaktu a pozvala bych ho stejně. Opravdu nemáš co ztratit (naopak!) a pokud se ti líbí, nemáš na co čekat.

Jo a to že ví o tvém příteli není podle mě překážka.
_________________
Proč on? Protože se nám chtělo...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 1.7.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

pokavad te chce tak to resit urcite nijak nebude.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 1.7.2007 20:37    Post subject: Reply with quote

Johanka.. mne pomaha alkohol. ale to je blba rada, vid. Laughing protoze se to muze obratit i proti tobe. mohla bys zacit mluvit z cesty, kdybys to prehnala. takze vysledek nulovy. Razz
Tak co s tim? Myslik pripravit si temata neni asi na skodu, ale tohle ja nikdy nedelam, vzdycky placnu co me napadne. a asi to neni lepsi. kdyz ja nemam rada strojeny rozhovory.

a skutecne si s tim nedelej takovou hlavu. urcite to neni chyba, ktera by se nedala vratit.
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 1.7.2007 21:08    Post subject: Reply with quote

Holky a Kyo Cool díky!

Rose Arrow určitě ho někam pozvu, ale chce to někam, kde bude buď přítmí a nebo budeme chodit, abych se mu nemusela moc koukat do očí, protože to se celá rozklepu... Rolling Eyes S tou dovolenou je to super nápad! Pokud někam půjdem, určitě to porberem, hlavně si myslim, že se uvidíme až budu mít novou práci, tak to by mohlo být taky fajn téma. On chtěl jít na Petřín, ale obávám se toho kopce, abych pak nefuněla jako lokomotiva. Cool

Lilith Arrow to s tim kontrolovánim říkal ještě před tim randetem, ale je fakt, že pokud by to bylo tak děsný, tak by mi nepsal, ať si s tim nelámu hlavu, to by asi nenapsal nic. Pozvu ho, ale štve mě, že jsem to takhle zkazila. Pokud už nebude chtít, tak si to budu vyčítat. No a s tim přítelem, právě toho se děsim nejvíc. Vysvětlovala jsem mu, že jsem s přítelem hodně dlouho - pět let, že jsme byli od sebe skoro půl roku, ale že mě přemlouval, ať se vrátim, že to bude lepší. No, ale že jsem zpátky 2 měsíce a je to snad ještě horší. Řekla jsem mu, že jsem rozchod chtěla nechat až po zkouškách (což je pravda). Trochu se bojim, aby ho to neodradilo. Rolling Eyes

Kyo Arrow Jako chlap víš asi nejlíp, co se mu honí hlavou. Když on tak polehoučku, pomaloučku projevoval svůj zájem. Bylo to tak nenápadný, až jsem si toho málem nevšimla. Trvalo to měsíc, možná i dýl, než mě někam pozval a já pak tohle.

Kenzie Arrow alkohol raději ne. Já když piju, tak sice hezky povídam, ale pravděpodobně bych mu začala říkat, jak se nej nej nej (což by bylo asi OK) a pak bych se domáhala tělesného kontaktu a nevim, jestli by to ustál. A navíc on moc nepije. Max. 2 skleničky a dost a já hodně vydržim a kdybych do sebe nalila celou flašku, tak by si asi myslel, že jsem notor... Laughing Taky nemam ráda strojený hovory, ale docela bych si připravila pár témat pro případ, že bych zase začala být nervní...

Jen pro info, abyste věděli, co se dělo: Prostě jsem mluvila o tom, že nemam ráda lidi, jak jsem ráda sama, v rámci tématu o tom, jaký je šéf, jsem mu říkala, co nám v práci vadí a co ne, což si vzal dost osobně, pak jsem mu řekla, že se divim, že nechce dělat trestní právo, protože výslech mu jde fakt skvěle a jestli by nebylo snažší, kdyby si připravil dotazník a poslal mi ho mailem Rolling Eyes (když on se pořád ptal a ptal), pak mluvil o psovi a řekl "čokl", tak jsem se smála a řekla: Vy teda máte vyjadřování. No prostě to bylo ujetý.

Jediný, co mě drží nad vodou je to, že i v práci jsme mockrát spolu mluvili soukromě a byla jsem milá, veselá a v pohodě...svedu to na přepracování... Evil or Very Mad

Jo a mam otázečku? Nerandila jsem ani nepamatuju,...tak jak to máte s placenim? Platil za mne, ale cítila jsem se divně. Ale na druhou stranu mě vytáhl do restaurace, kde sodovka stojí šedesát korun Shocked Je to chlap, jehož největší starostí je to, jestli si má koupit Bavoráka nebo Mercedesa...moje výplata s kapesnym a se stýpkem je proti tomu, co bere on drobnym pro číšníka... Rolling Eyes Ale nechci se pořád nechávat zvát.
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Page 1 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms