sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
"Hlášení" z cest
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 27.6.2007 18:57    Post subject: "Hlášení" z cest Reply with quote

Mam dotaz - pritel je na turne... od ctvrtka. Za celou tu dobu se jako prvni ozval jen jednou (kdyz potreboval vedet aktualni kurz eura Evil or Very Mad ), jinak reaguje jen na moji smsku, jestli jeste zije... Evil or Very Mad

Kdyz Vasi muzi nekam odjedou, trpi potrebou Vam napsat, ze jsou v poradku a ja nevim, treba nedejboze, ze na Vas mysli a ze se jim styska? Embarassed Ja tim hrozne trpim, tak by me zajimalo, jestli je to normalni... ze dokud se nehlasi, je vsechno v poradku... je pryc na tyden, zitra se vraci... trochu me to mrzi, ale zas chapu, ze chlapi asi tyhle styskaci nalady zvladaj jinak... Embarassed
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:05    Post subject: Reply with quote

Častečně zaleži i na tom, kolik na ten koncert chodi fanynek... Nevinnik Dementnik
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:06    Post subject: Reply with quote

mě se z cest ozývá častěji než z domova Laughing

A semo tamo pošle i pohled, protože ví, že je mám ráda. Jinak mi jako volá, někdy napíše zprávu, jak se má, jak se vede, že dojel ... ale že by se přetrhl - to fakt ne. většinou má spoustu práce, že ani nestíhá (což si myslím, že je to případ Tvého muže)
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:08    Post subject: Reply with quote

Nocturmas wrote:
Častečně zaleži i na tom, kolik na ten koncert chodi fanynek... Nevinnik Dementnik

tohle bylo ale zly! Evil or Very Mad fakt jo, FUJ! ja mu verim, ze vernej mi je... asi je fakt, ze maj s klukama z kapely spoustu prace... kdyz uz odpovida na smsku, pise moc hezky, ale proste sam se neozve. Sad trochu me to mrzi, ale asi se nemusim bat...
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Berus
kytky 3, meta: 1750
kytky 3, meta: 1750


Joined: 06 Jan 2007
Posts: 1650

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:16    Post subject: Reply with quote

Záleží, co tam "na cestách" dělá. Když má nějakou práci, tak třeba napíše až večer pár sms, co dělal a že se mu stýská a že by se chtěl ke mně tulit (nebo něco na ten způsob). Ještě se nestalo, že by nenapsal vůbec. Píšeme si vlastně "pořád". Embarassed Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:17    Post subject: Reply with quote

berus - ja jsem na to taky prave byla zvykla. Sad a tohle me docela prekvapuje. Sad ja chapu, ze jsou tam s klukama z kapely, ze asi ma co delat... ale stejne me to trochu mrzi. Sad

ale naposledy jsem o nem slysela vcera ve tri, kdyz mi gratuloval ke slozene zkousce. Sad
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:41    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
gigli
kytky 7, meta: 14150
kytky 7, meta: 14150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 14088

PostPosted: Wed 27.6.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

my taky furt píšem. když jsme oba v praze, tak je to stejný, jak když jsme někde na dovolený. jenom, když je jeden z nás v zahraničí, tak se krotíme, aby to nestálo majlant.
ale stejně tak ty dvě denně napíšeme - takovýto "ahoj, přežila jsem noc." a "ahoj. přežila jsem den a jdu spát."
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Wed 27.6.2007 20:41    Post subject: Reply with quote

gigli - no, on v zahranici je. Sad byl v rakousku a ted je na slovensku... a ani jeden nevime, jak je to s cenami... takze mozna i to... Sad ale stejne. Sad proste me to mrzi... Sad kdyz uz mi odpovi, tak pise, ze se mu strasne styska... ale kdyz se mu styska, tak proc mi kurna nenapise. Sad

no nic, asi mu po navratu vysvetlim, ze potrebuju aspon informacni zpravy o tom, ze zije... aspon vecer. Sad
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 27.6.2007 21:26    Post subject: Reply with quote

Leňul, já myslím, že je v pohodě, když se aspoň ozve...na tvém místě bych z toho taky "šílela", ptž zvlášť ty večerní smsky potřebuju, abych byla v pohodě a věděla, že se mu nic nestalo. Ale ty ranní vlastně taky... Embarassed Laughing My si píšeme pořád, voláme si přes Skype, ptž tak jako tak máme vztah na dálku a na to, jak jsme spolu dlouho, tak už nemůže uplynout jeden den, kdy bysme se vůbec neozvali...to si ani jeden neumíme představit Embarassed
Já myslím, že jestli byl takhle jen týden pryč, že je to v pohodě a dá se to vydržet Razz Kdyby byl pryč nějak dlouho, třeba 2 měsíce, tak bych taky chtěla nějaký pravidelný zprávy...jinak bych z toho šílela, to vím Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
kecka
kytky 6, meta: 7850
kytky 6, meta: 7850


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7778
Location: v moři čokolády

PostPosted: Wed 27.6.2007 21:41    Post subject: Reply with quote

potřebou ozvat se mi že dorazil v pořádku netrpí, prý si mám zapamatovat, že blbý mají štěstí a nic se jim nestane Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Dahlia
illegally


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 138
Location: Streets of my life

PostPosted: Wed 27.6.2007 21:54    Post subject: Reply with quote

My si s přítelem píšeme taky vlastně pořád, jsme rádi, když víme, co ten druhej dělá. Wink Taky mi asi nebude moct tolik psát, až bude na soustředení, protože tam jede jako hráč a navíc bude muset dohlížet na malý kluky jako trenér. Určitě mi to bude hodně chybět, ale co se dá dělat. Pokud ti odepisuje hezký smsky, že se mu stýská, tak to je fajn. Wink
_________________
Back to top
View user's profile Send private message  
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Wed 27.6.2007 22:30    Post subject: Reply with quote

Já píšu dost sporadicky.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Wed 27.6.2007 23:45    Post subject: Reply with quote

che wrote:
Já píšu dost sporadicky.


A důvod? Very Happy
Back to top
 
che
kytky 6, meta: 9850
kytky 6, meta: 9850


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 9782

PostPosted: Thu 28.6.2007 1:27    Post subject: Reply with quote

Je to levnější a vzájemné.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms