sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Když se samota stane normálním stavem...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28820
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:30    Post subject: Reply with quote

Grape, no právě, v okruhu mých přátel převažují holky a s klukama moc do kontaktu nepřijdu, měla bych to nějak vylepšit Twisted Evil
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:33    Post subject: Reply with quote

To chce právě takovou nějakou "akční kámošku", která zná kluků víc, jít pak někam v partě a seznámit se...prostě se dát do řeči, ne nějak urputně Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
Claris
Každý den odvahu!
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 28820
Location: v nadoblačnu

PostPosted: Wed 27.6.2007 12:39    Post subject: Reply with quote

no právě a nejsem si jistá, jestli takovou kámošku mám Cool
_________________
Pane, ať jsi stéblo trávy nebo obyčejný list,
prosím dej, ať aspoň trochu umím ve tvých vzkazech číst.
Prosím dej, ať řeči stromů aspoň trochu rozumím,
ať vědí, že se učím a že nic neumím.

Dej, ať zlomím svoji pýchu, dej mi hledat pokoru,
když se trápím zbytečnostmi, ať pohlédnu nahoru.
Ať mi stačí dohlédnout na obzor, který jsi mi dal,
ať se smířím se vším, co jsi mi kdy vzal.
Back to top
View user's profile Send private message  
missE
let's go


Joined: 26 Jun 2007
Posts: 464

PostPosted: Wed 27.6.2007 14:11    Post subject: Reply with quote

jeva, jeva, na názorech ostatních je určitě kus pravdy, ale podle mého názoru to, že jsi "ráda" sengle je právě reakce na to, aby sis nepřipadala sama.
Zažila sem to taky, nedávno...na jendu stranu jsem si říkala, že mě nebaví nahánět nějakého chlapa a raději si zajdu jen tak na pivko a nenavazuju nějaké "vztahy"...samotné je mi dobře...blbost. Stačilo mi vyhlídnout si chlapa a hned ti připadá svět hezčí.
(nemyslím vyhlídnout, zamířit a pal, ale sehnat číslo, začít si povídat atd.)
Chci jen říct, že když sem si JÁ někoho vyhlídla, tak je to lepší, než kdybych čekala ně někoho... Wink
_________________
krása tkví v oku pozorovatele
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Wed 27.6.2007 15:35    Post subject: Reply with quote

Pár článků k tématu Smile
http://zena.atlas.cz/vztahy/laska/110903-jste-moc-samostatna-na-to-abyste-mela-chlapa.aspx
http://zena.atlas.cz/vztahy/laska/92238-jste-cerstve-single-uzijte-si-to.aspx
a něco na pobavení
http://zena.atlas.cz/vztahy/laska/98353-chlapi-jsou-jako-pocitac.aspx

Jinak z mé zkušenosti, byla jsem taky taková a možná i sem stále Smile v 18 pro mě bylo normální, že jsem s nikým zatím pořádně nechodila...zvykla jsem si na to být sama, trochu jsem se i bála či styděla komunikovat s mužským pohlavím a jen tak ze srandy jsem si založila profil na lide.cz a měla nabídky na schůzky, párkrát jsem se takhle nezávazně s někým sešla, o nic nešlo...klasický případ on měl zájem, já ne a zase naopak, ale těmi schůzkami jsem odstranila ten blok a naučila se komunikovat s mužským pohlavím Smile

Kolem 19 roku, po jednom rozchodu, ten "vztah" jestli se to tak dá nazvat trval 2 měsíce a já pak byla naštvaná sama na sebe, že jsem někomu takovému vůbec naletěla...takže po tomhle rozchodu jsem začala mít trochu deprese, za každou cenu jsem někoho chtěla, ale láska se nedá vynutit, byla jsem nešťastná (byla to hloupost) a uzavírala se víc do sebe až jsem přešla do stádia nenávisti k mužským a že jsou všichni chlapi hajzlové Smile
Měla jsem pár schůzek, ale nic z toho...

Až letos v lednu jsem potkala kluka, se kterým jsem si rozuměla...první měsíc jsme spolu jen kamarádili, on nenaléhal, je spíš stydlivější a mě to přišlo také vhod, chtěla jsem někoho poznat a zamilovat se postupně Smile už to bude za chvilku půl roku a jsme spolu stále a šťastní Smile

Takže neházej flintu do žita, někoho to potká dřív, někoho později, jako mě, ve 21 letech a nelituju a vůbec si nemyslím, že bych něco zameškala nebo o něco přišla Smile
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
bublinka111
never satisfied


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7448

PostPosted: Wed 27.6.2007 15:39    Post subject: Reply with quote

pavla.z wrote:
Takže neházej flintu do žita, někoho to potká dřív, někoho později, jako mě, ve 21 letech a nelituju a vůbec si nemyslím, že bych něco zameškala nebo o něco přišla Smile
uplny suhlas...ja som vazny vztah - uplne prvy vztah nasla nieco po 19 tke a vobec nemyslim ze by mi nieco uslo..
myslim ze to je ale tym ze so s apredtym pohybovala medzi ludmi co boli ako ja a nemali stalych parnerov alebo vazne vztahy...claris, ty ale nehlad na to ci maju tvoje kamosky klukov, trebars moja segra ma prvy vazny vztah od 25 tky a nemyslim ze by tym bola nejka postihnuta Wink
_________________
all i wanna do is have some fun....)
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Wed 27.6.2007 16:17    Post subject: Reply with quote

Ja som mala tiez take obdobie, ze som dlho s nikym nechodila a drzala som si odstup, az som mala pocit niekedy, ze som nenormalna.Venovala som sa naplno zalubam, mala som dost kamaratov, s ktorymi som travila cas a urcite som to nebrala ako problem...
Skor mi bolo luto kamaratky, ktora sa stale silou mocou nahanala za chlapmi a ked bola sama, nemohla to prezit...cim ich este viac odlakala.
V 18tke o nic neprichadzas, prave naopak, vies fungovat sama, tak ked stretnes zaujimaveho muza, nebudes na nom "zavesena", lebo mas aj svoj svet....toto mnohi ocenia, podla mojho nazoru.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Wed 27.6.2007 17:48    Post subject: Reply with quote

Ja byl taky hodně dlouho sam (asi 8 let) a vyhovovalo mi to ( i když jsem měl samozřejmě obdobi, kdy mi bylo na umreni), ted se učim žit s přitelkyni a někdy je to pěkny zaběr... nejsem na spoustu věci zvykly a co mi přijde jako hodně, tak pro ni to je zase malo (hlavně co se tyče traveni spolecneho casu) Proste jsem si za tu dobu co jsem byl sam vybudoval velkou sit zajmu a aktivit, ktere mi ted prijdou samozrejme a nechci se jich vzdavat, ale nepripada mi, že bych nějak ptritelkyni ošizoval... naopak mi prijde, že jsme spolu neustale... ale ji přijde, že se nevidime skoro vubec Shocked Tak nevim no... asi bude jestě nejakou dobu trvat, než se pořadne zžijeme... ani s ni jeste tak dlouho nedokazu bydlet... (nejdele jsem byl u ni 2 tydny v kuse a docela mi to stacilo Embarassed Je mi s ni sice dobře, ale nestiham vubec nic jineho a pak mi strasne chybi muj "normalni" zivot Embarassed Proste ta pohodicka, kdyz si sednu k pocitaci, pustim hudbu, udelam jidlo... nebo si ctu, pisu, vymyslim... a vubec vsechno to k čemu je samota nejlepsi) Takhle se kolem me neustale nekdo mota... Rada, holky, jeji rodice a ackoliv jsou vsichni super, tak zachvili jich mam plne kecky Embarassed Laughing A nejradeji bych byl zase nachvili sam, nemusel nic resit, nikomu volat, psat a mel klid jen sam pro sebe...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kačenka
&


Joined: 01 May 2007
Posts: 10065

PostPosted: Wed 27.6.2007 19:19    Post subject: Reply with quote

Klárko, ty mi úplně mluvíš z duše...ve všem v tomhle tématu:) Akorát že sem pro změnu pár týdnů *snad* šťastně zamilovaná a *snad* je to oboustranné...a přišlo to den ze dne...samo...náhodně Very Happy Takže ČEKEJ:)
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Wed 27.6.2007 21:12    Post subject: Reply with quote

a jakej mas problem v komunikaci s klukama?

v tom jak vypadas problem fakt nebude.. Smile a ze ses rada doma je fajn, ja taky Cool

problem bude prave jen v tom ze kolem sebe nemas moc kluku.. a nepusobis treba namyslene ? jak holky psaly z nejakyho toho srazu ze se te skoro baly? Razz takovejch holek se kluci "bojej" . a myslim ze kdyz by sis mela nekoho najit tak by byl starsi, mladsi nebo stejne stary kluky dle me pritahovat nebudes Cool

a toho ze by sis nikdy nikoho nenasla se neboj, pride to ani nebudes vedet jak Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Grapefruita
believes in a perfect love


Joined: 20 Feb 2007
Posts: 4244

PostPosted: Wed 27.6.2007 22:22    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
a toho ze by sis nikdy nikoho nenasla se neboj, pride to ani nebudes vedet jak Smile


Přesně moje řeč Cool
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Wed 27.6.2007 22:31    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
pavla.z
kytky 1, meta: 75
kytky 1, meta: 75


Joined: 17 May 2007
Posts: 60

PostPosted: Wed 27.6.2007 22:43    Post subject: Reply with quote

2Nocturmas: mám stejný "problém" jako tvoje přítelkyně Smile ale můj přítel má časově náročnou práci, je se mnou, jak jen může a i tak mi to připadá málo a občas z toho byla trochu špatná atmosféra, ale spíš než u něho jsem začala hledat chybu v sobě Smile
Beru vše až moc extra vážně, takže mi došlo, že každý máme své životy a dlouhou dobu to na společné bydlení opravdu nevypadá, protože chci jít potom ještě na Vysokou a školu vyjdu tak zhruba ve 26 a pak až se začnu zajímat o stálou práci, bydlení atd. takže proč to hrotit, když je nám spolu fajn a nejde o kvantitu, nýbrž o kvalitu Smile

Jinak když jsem byla sama, své výhody to samozřemě mělo a velké, ale byly chvíle, kdy jsem se těšila, až si někoho najdu a teď, když s někým jsem, tak mi v tom zase až tak velký rozdíl nepřijde, někdy se z toho dělá zbytečná věda, než je a vše se moc řeší, jo kdyby vám přítomným táhlo na 30 a tikaly už biologické hodiny a člověk by neměl zázemí, partnera atd. pak je to věc jiná, pokud ovšem nechcete budovat kariéru do 40 Laughing
Ale jak tak sleduju, průměrný věk se tu pohybuje kolem 18-23 let.
Vím, že se to asi ne moc dobře poslouchá, ale vždyť vám nic neutíká, spíš naopak, užívat si volnosti dokud je člověk v tak mladém věku Smile
A ne za každou cenu hledat partnera, štěstí se automaticky hned nerovná slovíčku "zadaný" Smile spíš kolikrát se člověk trápí otázkami "on mi ještě nenapsal" "měli jsme se dnes domluvit a on ještě nezavolal" nebo když přítel odjede třeba služebně do zahraničí a neozve se, jak dojel zpátky...běžné starosti, které když jste single odpadají Smile

Tak si to užívejte Wink
_________________
I am pain
I am real. I'm not a dream
I'm the chain around your neck as you scream
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Wed 27.6.2007 23:32    Post subject: Reply with quote

pavla.z wrote:
teď, když s někým jsem, tak mi v tom zase až tak velký rozdíl nepřijde

souhlas
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Thu 28.6.2007 9:19    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by user_33 on Sat 1.9.2007 20:17; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 2 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms