sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
znásilnění nebo nějaké zneužívání
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex
View previous topic :: View next topic  
Author Message
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Mon 25.6.2007 12:42    Post subject: Reply with quote

ja to mam rovnako ako gigli, sialene sa bojim a vsetkych upodozrievam Bojik Som presvedcena, ze by som sa neubranila, takze sa snazim vyhybat rizikovym situaciam. Uplne ma mrazi, ked pocujem, ze sa nieco podobne stalo za bieleho dna a este tam, kde su ludia Shocked Confused
Co sa tyka obrany, na kazdeho utocnika asi plati nieco ine. Jedna holka co poznam sa zachranila tak, ze sa s nim zacala rozpravat a vravela mu nieco o tom, ze on taky v skutocnosti nie je. Shocked (utocnikovi na ulici).
Co sa tyka oblecenia, ja sa teda pozeram a premyslam nad tym, co si obleciem ked sa vraciam vecer. V tielku alebo v sukni sa citim strasne zranitelna. Najma v horucich dnoch ma to obcas obmedzuje, ale lepsie nez byt este lahsi ciel nez som. Rolling Eyes
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 25.6.2007 13:08    Post subject: Reply with quote

Suny wrote:
J mně stačí, když mě chytne kluk za ruce (a samozřejmě jen tak normálně, ne aby mě to bolelo) a nemám šanci se ani hnout.

tak tohle já nesnesu ani od přítele a to ani při sexu a ani když se ze srandy pereme..

pokud tohle udělá i 70kg chlap a ještě si na tebe sedne, nebo lehne, nemáš žádnou šanci
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mari
addicted..
kytky 8, meta: 21650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 21219
Location: in my own time

PostPosted: Mon 25.6.2007 19:27    Post subject: Reply with quote

my bydlime na vesnici, u lesa - tam se nebojim vubec, ani by me nenapadlo, ze by se mohlo neco stat (i kdyz obcas behat do lesa jdu)

ale co jsem pres tejden na intru, chodim obcas pozde (z treninku...), tak to se bojim...
zadnou taktiku na obranu nemam, ani nevim, jak bych se zachovala, snad bych se zacla branit, kousat, kopat a kricet, ale myslim, ze to clovek nikdy nemuze odhadnout dokud se do takove situace nedostane
co ale pravidelne delam je to, ze kdyz proti me jde nejakej "nebezpecnej typ", tak si rikam "hmm, tak tenhle me okrade, znasilni..." ani nevim proc, snad abych si dodala odvahu, nebo se psYchivky pripravila...? nevim...
_________________
♪♪♪
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Mon 25.6.2007 19:55    Post subject: Reply with quote

...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.


Last edited by Nocturmas on Sun 5.7.2009 17:13; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Laura
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 13140

PostPosted: Mon 25.6.2007 19:56    Post subject: Reply with quote

evianek wrote:
Lillian wrote:

behat chodím taky do lesa a sama..pořád si říkám, co by kdo dělal v lese, než že si šel taky zabehat, nebo vyvenčit psa..pravdepodobnost že si tam pujde nejaká 18letá holka zabehat není zas tak vysoká, že by tam na me celý den čekal.


no tak pokud chodíš běhat v pravidelnou dobu, tak si toho snadno někdo všimne a vytipuje si Tě,ne? a i kdyby to nebylo v pravidelnou dobu, tak takovýmu úchylovi by se to vyplatilo si počkat


no,já chodím celkem nepravidelně, ale když jsem jednu dobu chodila, tak mě to napadlo..ale tak nejak si to nedovedu představit..vlastně já mám les skoro za domem.takže když jdu behat, jdu asi minutu po ulici -7,8 domů..tam by musel bydlet ten násilník,kterej by si všiml, že chodím každý den v 5 do lesa.. a potom by asi musel bežet za mnou - což se mi jednou stalo a tak sem se lekla že sem to obrátila a bežela proti nemu, rozhodně bych za sebou nenechala nikoho bežet..jinak, že by ne mě čekal na "mé" trase, ale jak by mohl vedet jaká to je?.

další možnost, mě napadla že prostě jde nekdo vyvenčit toho psa, nebo cyklista..a zrovna ten človek je násilník..tak myslím,než že by mu došlo "ejhle to je náhoda, když tu behá, tak po ní skočím" tak bych byla pryč...jako prostě když nekoho minu nebo předbehnu, tak bych nečekala okamžitou reakci "rychle za ní".......

a vůbec, nebudu na to myslet Evil or Very Mad
_________________
The only way out is through

Advice is what we ask for when we already know the answer but wish we didn't
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Mon 25.6.2007 20:00    Post subject: Reply with quote

jedině jakkoliv a čimkoliv utočit na koule..

dneska na mě zase civěl snad každej chlap.. jeden mi dokonce řekl: " slečno vy tu postavu prostě umíte nosit" Zvracik připadá mi to, jakoby poslední dobou šli po baculkách.. asi je to v modě nebo co..
měla jsem 3/4 džíny a tílko pod krk..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Mon 25.6.2007 20:19    Post subject: Reply with quote

nemyslim ze bojovy sporty sou uplne na prd, ale samozrejme ze holkam to naprd je - krom nejakejch profesionalnich zapasnic- jenze nezijem ve filmu ale v realnym svete.. vsechno je o nahode, urcite x holek uteklo proto ze zacalo kricet, x holek protoze ho pretahli klicema, x holek proto ze ho kopli mezi nohy a x holek zarvalo proto ze chodili na sebeobranu, meli fyzicku, kriceli, kopali a nevim co vsechno.. zadna univerzalni rada neexistuje, asi jenom nedat se. protoze myslim ze predstava ze nekdo nekoho znasilni s tim ze kdyz se nebude branit bude to bolet min je podle me klamava. nekde sem cet ze to delaj lidi co maj sklony k nasili a libujou si v tom, takze by se akorat vzdala sance na zachranu.

a kdyz tady nekdo psal ze ma pritele kterej je linej mu jit vecer naproti .. tak co k tomu rict?
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
lidiana
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 109

PostPosted: Mon 25.6.2007 22:12    Post subject: Reply with quote

já byla přepadená dvakrát,tukám tukám,že vždy šlo o loupežný přepadení a ne o pokus něčeho jinýho Confused poprvé to bylo v létě,v pět odpoledne,kousek od tram.zastávky!(dva kluci,co to přede mnou udělali již x-krát,po mým přepadení je chytili),podruhý to bylo asi v jednu v noci.pokaždý měli slzák a šlo o "překvapení" zezadu,takže nějaký silácký řeči o tom,že by se člověk ubránil nebo toho útočníka přepral jsou mi s prominutím k smíchu.mně osobně pomohl šílený (to nepřeháním) řev,nadávání apod.,pže u toho prvního si toho někdo všiml a jednoho z těch kluků chytil a ten toho druhého samozřejmě hned napráskal.podruhý to byl taky hlavně křik,že mě ten dotyčný nechal na pokoji,pže jsme byli kousek od hotelu a hospod,takže se asi bál,že by to mohl někdo slyšet.ale v druhym případě ho bohužel nechytili Mad a nastestí jsem měla tel v ruce a prst připravený ke zmáčknutí tel.čísla na přítele(tohle doporučuju-ať už je to možnost hned vyvolat osobu,o které víte,že bude připravená zavolat pomoc nebo rovnou vyvolat policii)
Back to top
View user's profile Send private message  
lidiana
kytky 1, meta: 125
kytky 1, meta: 125


Joined: 24 Feb 2007
Posts: 109

PostPosted: Mon 25.6.2007 22:14    Post subject: Reply with quote

a právě slzáky jsou ze strany útočníků mnohem používanější a "oblíbenější",než jakýkoli jiný zbraně
Back to top
View user's profile Send private message  
sawatdee
kytky 5, meta: 5550
kytky 5, meta: 5550


Joined: 24 Jan 2007
Posts: 5334

PostPosted: Mon 25.6.2007 22:50    Post subject: Reply with quote

to je jedna z mych nejhorsich zivotnich predstav...Mam z toho strasny strach, A nesnasim,ze jsem tim strachem omezovana,jen proto ze jsem holka Vzteklik Pokazde kdyz jdu ven,tak musim uvazovat,bude me mit kdo doprovodit domu? Premyslet,co si oblecu,abych nahodou neco v nekom nevzbudila...A to nejsem zadna krasavice,ale pripada mi,ze takovi ti uchylaci a slintaci od pohledu, nejak pritahuju...fuj ty pohledy-nesnasim to,kvuli tomu nosim vystrih jen vyjimecne.
Treba jit si vecer zabehat u me vubec neprichazi v uvahu.A to nemyslim do zadneho lesa.
Nesnasim,ze se nemuzu jit projit k rece se psem odpoledne...se tam odvazim,jen kdyz je opravdu velke horko a vim,ze tam bude hafo lidi.Ale lesikem nikdy.

A vsimly jste si,jak se kolem vodnich ploch "shromaduji" ti uchylaci,teda myslim,ze to jsou spis ti "neskodni" honici,ale i tak. S tim maji zkusenosti snad vsechny kamaradky a pokazde od reky ci prehrady.
Loni jsme s pritelem lezeli u reky nikdo nikde,ja nahore bez a chlap na protejsi strane,jel na kole,jak nas spatril,zastavil,VYTAHL DALEKOHLED a cumel,kdyz jsem mu ukazala prostrednik a zarvala co cumi,tak ujizdel jak splaseny.Ale byt sama nebo s kamaradkou,tak nereknu ani slova asi.

Jeste k tem nocnim navratum domu...kdyz jedu taxikem nebo autem,tak stejne pak musim ujit takovych 20m mezi panelakama a krovim (nekdy delam,ze mavam do okna)a pak v panelaku...takovych pripadu u nas bylo Rolling Eyes
_________________

If it makes you happy
It can't be that bad
If it makes you happy
Then why the hell are you so sad...


Last edited by sawatdee on Tue 26.6.2007 22:23; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 26.6.2007 8:51    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Wed 4.6.2008 11:57; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 26.6.2007 15:24    Post subject: Reply with quote

pepraky urcite k necemu jsou.. jenze neni urcite tak jednoduchy ho pouzit..

a kdyz nekomu poskodis zrak tak te nikdo stihat nebude.. kdyz te napadne nekdo kdo je evidentne nesrovnatelne vetsi a silnejsi nez ty muzes ho i zabit.. a bude to nutna obrana. a i kdyby.. co je lepsi tahanice po soudech nebo... ?
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 26.6.2007 17:16    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
p
a kdyz nekomu poskodis zrak tak te nikdo stihat nebude.. kdyz te napadne nekdo kdo je evidentne nesrovnatelne vetsi a silnejsi nez ty muzes ho i zabit.. a bude to nutna obrana. a i kdyby.. co je lepsi tahanice po soudech nebo... ?

No nevím, česká policie je všehoschopná Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Ptž jak jste tady psali o tom přístupu policie k obětem, tak já jsem to taky zažila na vlastní kůži, sice ne jako oběť znásilnění, ale fyzického napadení a v podstatě se mnou jednali jak s debilem, když jsem s tím chlapem chodila i když mě mlátil. Pak to dali přestupkové komisi a ta s tím neudělala vůbec nic i když jsem měla papíry od doktora a modřiny všude možně. On jim řek, že jsem si to musela udělat leda tak sama, že jsem blázen. Asi mu to sežrali anebo byli zdechlí s tím něco dělat (to spíš) Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 26.6.2007 17:23    Post subject: Reply with quote

no buhvi jak to bylo ze..

a proc si s nim teda chodila kdyz te mlatil ? ona modrina nic neni.. a pokavad to neni tvuj manzel nikdo te s nim nedrzi.. takze ani neni nejak co resit.. nekteri lidi si myslej ze policie by mela bejt vsehoschopna, bohuzel je to tak ze si to vetsinou musej srovnat v prvni rade mezi sebou. to za tebe prece nikdo resit nebude.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Tue 26.6.2007 17:30    Post subject: Reply with quote

...


Last edited by waxeipahdeth on Sat 30.8.2008 16:37; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sex All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Page 7 of 9

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms