sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ONB
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:22    Post subject: Reply with quote

Ale Hope nenapsala právě, že jen slintají, psala jsem, že se normálně baví o všech tématech a občas se podívaj jen jsem říkala, že si občas slintnou i když nejsou v hospodě s obsluhou nahoře bez..prostě je přirozený, že chlapy koukaj po ženských..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:26    Post subject: Reply with quote

Tornado_Lou wrote:
meli tam stripterku a budouci zenich se s ni par minut pote vyspal...tragicke na tom bylo to, ze byl pritomen otec nevesty, ktery ho v tom nadsene podporoval...jj...louceni se svobodou je nebezpecne Rolling Eyes


a dyt tim lip ne? lepsi kdyz se to stalo pred svatbou nez po ni.. pokavad se to dozvedela
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43064

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:27    Post subject: Reply with quote

Ještě k těm rozlučkám-tomu co napsala Tornado bych se ani nedivila. Když je to banda ožralých chlapů a ještě ženicha hecují aby si naposled užil než "vleze do chomoutu" Rolling Eyes To by teda ze svatby hodně rychle sešlo!!!
A bordel bych asi neodpustila, vlízt s ním potom ještě do postele? Kdyby tam chytil kdoví co?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:31    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
kyo: no já nevim, jestli bych pak po tomhle ale neuvažovala o zrušení svatby... Confused


tak to ja bych ani neuvazoval o tom ze by ta svatba mela bejt Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:32    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:36    Post subject: Reply with quote

Mě to přijde taky přitažene za vlasy... možna to jen maximalne nekde zapili a pak si z nej delali srandu pred nastavajici, aby mu doma trochu pritopili...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:39    Post subject: Reply with quote

ja to vidim tak ze bud tomu druhymu veris a nebo ne.. o nicem jinym to neni.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 17.6.2007 20:43    Post subject: Reply with quote

Jinak pdole me si každy tak nejak podvedome hleda nekoho +- stejně "krasneho", takže v ramci osobniho zebricku ma naroky na urcity stupen krasy partnera kazdy ... myslim ze to jak clovek vypada vypovida i o tom jak zije a jaký je... takže na vzhledu zalezi... neverim tomu, ze by nekoho pritahoval upoceny hospodsky povalec s pupkem az k vycepu i kdyby z nej srsilo charisma (coz uz samo o sobe je naprosta hloupost) Proste charisma je celkovy soubor vzhledu, stylu, vystupovani, dovednosti a temperamentu a výsledný mix je stejne lákavý jen pro urcitou mu blizkou skupinu lidi, kteri jsou podobneho razeni...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 17.6.2007 21:00    Post subject: Reply with quote

ha Nocturmas definoval charisma.. ano souhlasim s tebou, že je to soubor všeho co člověk může nabídnout, takže i vzhled..jen pokud převažuje některá stránka charakteru, kterou třeba vyhledáváme, pak jsme ochotni ze svého nároku na vzhled hodně slevit..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
melly
:-)


Joined: 07 Jan 2007
Posts: 2770

PostPosted: Sun 17.6.2007 22:10    Post subject: Reply with quote

K tym rozluckam...
Mne to pripada ako hlupost. S cim sa luci? Neviem, pride mi to akoby bolo manzelstvo nejaka tragedia. Laughing A rozlucka prebieha ako kde a s kym. Pamatam si napriklad jednu story, kde sa ubohej slecne dostali do ruk fotky z rozlucky, kde bol jej nastavajuci tvarou v rozkroku objednanej stripterky. Slecna svadbu zrusila. Toto je podla mna dost hnus Zvracik Akoze ist niekam von s kamaratmi a vypit si je ok, ale toto je uplny vysmech celeho vztahu Evil or Very Mad a zranenie tej partnerky. Ale to uz je z dost ineho sudka ako obsluha hore bez.
_________________
www.melly.sk

Nejaké moje články o pozitívnom myslení, osobnostnom rozvoji, rozhovory so zaujímavými ľuďmi apod. V minulosti mi téma pozitívneho myslenia dosť pomohla. Mojím snom je, aby sa o tom dozvedelo čo najviac ľudí, možno to pomôže niekomu ďalšiemu alebo sa aspoň usmeje a jeho život bude o kúsok lepší... Ak poznáte niekoho, koho to zaujíma alebo by mu to mohlo pomôcť, budem rada ak ma odporučíte Smile
www.facebook.com/pekne.citanie
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Sun 17.6.2007 22:24    Post subject: Reply with quote

tak to je opravdu nechutny Zvracik
me je z toho normalne smutno jen na to pomyslim ze ti nekdo tohle pred svatbou je schopny udelat
Back to top
View user's profile Send private message  
Byzzy
kytky 8, meta: 19650
kytky 8, meta: 19650


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 19599

PostPosted: Sun 17.6.2007 23:22    Post subject: Reply with quote

Tak jsem to tady prolouskala a zajímavé názory Smile

Já jsem žárlivá a asi by mi nebylo příjemné, kdyby přítel do takové hospody chodil, ale to především z toho důvodu, že prostě - by mi jako holkám "vadilo" že to má zapotřebí. Teda pokud neberu případ, že je to jediná hospoda široko daleko. Já sama bych do takové hopody nešla a než koukat, jak se "cosi" chlapům bimbá mezi nohama, tak si dám raději zajít chuť. To stejné kdyby tam chodili třeba nahoře bez a kroutili se přitom a tak - což zřejmně třeba ta servíka "od hope" dělala, protože jinak nevím, jak se ji mohlo "malé pevné prsíčko" namočit do sklenice s pivem Smile

K stripu - raději dámský než pánský, ale jak který - vulgání se mi nelíbí žádný. A už vůbec nestojím o to, aby mě nějaký chlap co se svíká tisknul na sebe, políval se nečím a já to musela lízat (to už jsem viděla) - to bych musela být fakt hodně opilá Smile

Chlapi co chodí do baru - podle mě ne vždycky chodí lovit. Chodí tam pokecat, pobavit se, popít a tak. Teda co tam vím co přítel a jeho kamarádi. Ale každý to má jinak - já třeba taky nechodím na disku lovit.

Rozlučky - no tak z některých mi je upřímně zle a rozhodně pro mě není žádnou omluvou - raději před svatbou než po ní. Právě to "před svatbou" je pro mě šílené. A znám takové lidi i osobně - šli slavit do stripbaru a ženich se vyspal s nějakou špinavkou Zvracik Zle mi je i z toho, že to pak samozřejmě všichni ti kamarádi věděli, rozkřiklo se to dál - jen nevěsta dělá jakoby nic! Já rozhodně o striptéra nestojí (kdyby náhodou) a před rozlučkou to i holkám řeknu (ale je to by asi nenapadlo).
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 17.6.2007 23:45    Post subject: Reply with quote

Ja myslim, že je chlapum uplne jedno jestli tam chodi nahore, nebo dole bez... kdyz uz, tak si vybiram podniky podle atmosfery a ostatni bonusy vnimam jen jako kulisu... proste osobne bych jen kvuli servirovani nahore bez nikam nechodil... oficialni striptyz jsem "videl", nebo spise jsem byl pritomen jednou v zivote , ale zase to pro me byla jen kulisa... tim že je to tak strasne neosobni, to na me nema zadne ucinky, i kdyz je to krasna holka s nadhernou postavou... musel bych ji nejakym zpusobem znat, abych si to dokazal uzit (nebo by se mi musela alespon celou dobu koukat do oci... ) To same i u kresby... když jsme ve skole kreslili polonahe spolužačky, nebo nějakou holku, kterou jsem znal, tak to pro me melo uplne jinou atmosferu, nez kdyz jsme kreslili celou nahou cizi holku (i když byla třebas jako model daleko krasnejsi)... Nějaky barvity komentař o tom, že konecne kreslime neco poradneho, jsou uz jen silacke reci bez vyznamu... (to same co komentare na adresy stripterek). Nic to neznamena...
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms