sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
ONB
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:28    Post subject: Reply with quote

ale co ja vim tak to prvoplanove neni.. proste jdou do hospody - nevim co tam nektery tak casto tahne - ja tam moc nechodim - a mimo to tam maj slicny servirky no Smile

podle me ale pokud budes nekomu "zakazovat" takovyhle veci, tak se tim akorat zenes do problemu, ono se ti to vrati.. pokavad to teda neni takovej podpantoflak kterej si nedokaze za celej zivot prosadit nic svojeho.. nemuzes v nem dusit tyhle veci..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43091

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
user_33
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 4347

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

*Lenka* wrote:
jsem příliš posedlá modelkama a kultem štíhlosti abych uvěřila tomu že kluk chce nějakou jinou než superštíhlou a kozatou
To je blbost, jako bys rekla, ze zensky chteji jen vymakany chlapy s velkym penisem. Laughing

Nevadilo by mi, kdyby tam chodil (no, sice bych se nad tim urcite pozastavila.. a rekla si, ze mu hrablo ), ale nastesti vim, ze tohle nikdy resit nebudu. Protoze jsem si nevybrala nekoho, kdo vymeta bary (s jakoukoliv obsluhou) a taky doufam, ze nikdy nevyberu.


Last edited by user_33 on Sun 17.6.2007 19:31; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Johanka
kytky 3, meta: 1350
kytky 3, meta: 1350


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1264
Location: z Arku

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Tak to je těžký, já jsem sice hodně žárlivá a majetnická a asi by mi to v první chvili vadilo, ale když tak nad tim přemejšlim, tak kdyby někde obsluhovali sexy chlapi nahoře bez, tak bych na dámskou jízdu taky vyrazila do jejich podniku, než tam, kde obsluhuje tlustá stará hospodská. A určitě bych to nebrala jako balení, flirt a už vůbec bych s nima nic nechtěla mít. Prostě bych se koukla, pobavila, zasmála, a zalezla do pelechu k tomu, ke komu patřim.

Na druhou stranu, asi bych tam nehodila pořád, takže čas od času ok, příliš často... Evil or Very Mad Vzteklik

OT: Příští pátek má kámoška a kámoš rozlučku se svobodou, každej sám samozřejmě a on bude mít striptérku a kámoška striptéra a jednu z holek co jde s náma málem kleplo, že se ten její bude koukat na nějakou, jak se svlíká... tak jsem jí řekla, že tam přece taky budem mít striptéra a ona, že o to nestojí, a pak dělala hroznou scénu, že by ten její viděl i jiný kozy... Rolling Eyes
_________________
27.10.2010 - Těhotenská poradna
23.11.2010 - TP

Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:33    Post subject: Reply with quote

ja sem taky byla parkrat na muzskem striptyzu...a neprijdu si jako uslintana nadrzena tragedka Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:34    Post subject: Reply with quote

Já si hlavně myslím,že tam tvůj přítel chodí za zábavou se svými kamarády,prostě banda kámošů,kteří jdou do baru pokecat...Určitě tam ti kluci nesedí a nekoukají na ty polonahé slečny s otevřenou pusou,není jim dvanáct ne? A nahatou holku už určitě viděli:) Upřímně dost dobře nechápu,co ti na tom vadí..z toho co jsi napsala,mi připadá,že jádro tvého problému tkví někde úplně jinde...komplex malých prsou? Embarassed
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:38    Post subject: Reply with quote

Aj ja som bola na panskych striptizoch a pozriem si aj take lepsi damsky a nepripadam si ako uchyl...
Ale ina vec je zoparkrat ist do takehoto podniku a ina kazdy piatok tam pravidelne stepovat....fakt tu obsluhu hore bez nevidim ako tragediu a to som az nadmerne ziarliva, keby som sa mala bat, ze toto mi ohrozi vztah, tak taky radsej sama zabalim.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:40    Post subject: Reply with quote

K lence, každýmu chlapovi se naštěstí líbí něco jinýho, stejně jako nám ženským..já jsem tlustá dá se říct pořád, prostě vždycky jsem byla oplácaná a nikdy jsem problém něměla, prostě když nebudeš jeho typ, tak do tebe nepujde..a osobně si myslim, že kultem štíhlosti a kozatosti jsme postižený jenom my ženy..

a k slintání nad kozama v hospodě.. jak říkám, byla jsem z toho, bylo tam asi 6 kluků a já, a že předemnou si chlapi servítky neberou.. prostě normálně konverzovali o běžných věcech a když prošla kolem tak se podívali, jo když jsme přišli konstatovali, že tahle je lepší než když tam byli naposled, jak jsem pochopila, asi před rokem.. jo pochválili jí prsa, zkritizovali nohy a to bylo tak všechno za celý večer.. myslim, že v tomhle jsou hrozný takový ty starý hospodský povaleči, co pořvávaj a slintaj a tak jako kdyby nikdy neviděli kozy.. myslim, že naše generace je tak zvyklá, že je to prostě tolik nerozhazuje jako ty chlápky 50 - 60 kterým doma žena dávno nedá..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:44    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Marfuschka
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 469

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

Mo Cuishle wrote:
nadšená bych zrovna nebyla, ale kdyby to nebylo pravidelně a prostě se tam šel jen jednou dvakrát podívat, tak bych nijak kvůli tomu nevyšilovala.
´
Asi tak.. ale stejně by tím u mě trochu klesnul. Pokud má chuť na pivo, tak ať si s kamarádama někam zajde, ale nevidím důvod, proč by měl vyhledávat nějaký hospody nebo bary s obsluhou nahoře bez nebo záměrně chodit očumovat nějaký gogo tanečnice nebo dokonce chodit na striptýz. Rolling Eyes Asi bych se cejtila divně v tom smyslu, proč má potřebu tam chodit, když má doma mě a já ho taky můžu obsluhovat nahatá nebo mu udělat striptýz Laughing .
Ale Leni, hned bych to tak nehrotila - zkus si představit sebe na jeho místě - kdyby obsluhovali chlapi dole bez. Wink Asi by ses s holkama chichotala, jak ho má někdo velkýho, malýho nebo nějakýho jinýho; případně bys dala najevo obdiv Twisted Evil nebo naopak.. Ale přeci by sis neříkala: "Ty brďo, už i ta obsluha je vybavenější než můj manžel, to je teda totální outsider; budu si muset rozmyslet, jestli s ním ještě budu chtít zůstat, když je všude tolik vybavenějších (a tudíž lepších, schopnějších, hezčích atd. atd.) chlapů!"
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43091

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:45    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
strawberry
kytky 4, meta: 2950
kytky 4, meta: 2950


Joined: 09 Jan 2007
Posts: 2782

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:47    Post subject: Reply with quote

hope, asi mas pravdu...je fakt, ze kdyz me nefascinuje predstava polonaheho (at sebevic namakaneho) cisnika, tak z toho nemuzu delat standart a odsoudit lidi, co k tomu pristupuji jinak.


Last edited by strawberry on Sun 17.6.2007 19:48; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Tornado_Lou
kytky 6, meta: 8250
kytky 6, meta: 8250


Joined: 12 Jan 2007
Posts: 7870

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

Mo Roflnik
Back to top
View user's profile Send private message  
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43091

PostPosted: Sun 17.6.2007 19:48    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms