sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Nemám na neho?
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 17:34    Post subject: Nemám na neho? Reply with quote

Ako by ste riešili to ak máte pocit, že chalan ktorý sa vám páči tak na neho nemáte? Proste, že vyzerá veľmi dobre, má dobrý image, sebavedomie...... Už ste si to niekedy mysleli? Ako ste sa zochovali?
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 13.6.2007 17:41    Post subject: Reply with quote

Taky jsem si myslela, že na něj nemám, ale sebrala jsem všechnu odvahu s tím, že mě přinejhorším odmítne, a ... ono to vyšlo. Je to ale asi normální, že většinou si myslíme, že na Něj nemáme, protože nám přijde báječný a říkáme si proč by si proboha začal s nekým takovým jako jsem já ( že.. ? )

Určitě bych se nezvdávala takhle před bojem!
(no á propos - neznamená, že krásní chlapi chtěj automaticky vypatlaný bárbínky! Smile )
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 13.6.2007 17:45    Post subject: Re: Nemám na neho? Reply with quote

Lízatko wrote:
Ako by ste riešili to ak máte pocit, že chalan ktorý sa vám páči tak na neho nemáte? Proste, že vyzerá veľmi dobre, má dobrý image, sebavedomie...... Už ste si to niekedy mysleli? Ako ste sa zochovali?


ano,dřív ano,ale ono tvůj pocit je subjektivní a často je to oboustranné,takže to prostě zkus,třeba tě výsledek mile překvapí.
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 17:52    Post subject: Reply with quote

Tak on mi povedal, že sa mu páčim...ale proste si myslím, že aj tak na neho nemám. Neverím si teraz.... Confused
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 13.6.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

Lízatko wrote:
Tak on mi povedal, že sa mu páčim...ale proste si myslím, že aj tak na neho nemám. Neverím si teraz.... Confused


když se chlapovi nějaká holka líbí, to už je jó šance na úspěch! Alespoň v našich končinách to tak je. Smile

Jinak ho nemusíš sama sbalit, ale můžete se prvně oťukávat ...no a pak to třeba vyplyne ze situace
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Wed 13.6.2007 17:56    Post subject: Reply with quote

Lízatko wrote:
Tak on mi povedal, že sa mu páčim...ale proste si myslím, že aj tak na neho nemám. Neverím si teraz.... Confused


a proč si myslíš že na něho nemáš? protože podle tebe vypadá dobře? a když ty se mu líbíš tak to znamená asi co? prostě se líbí on tobě a ty jemu...
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 17:58    Post subject: Reply with quote

ďakujem za podporu z kam. je mi o tom trapné hovoriť....
Honey ale ja si myslím tak celkovo, že on pôjde a ja s ním a ja budem pri ňom ako taká chudera /nemyslím si, že vyzerám zle ale pri ňom asi hej/ Proste celkovo to tak cítim. Teraz mi poslal fotku na mail čo sa fotili v škole a keď som ho tak pozorne skúmala tak som dostala z toho ešte vätšiu depku ehm
Back to top
 
honey
kytky 7, meta: 13150
kytky 7, meta: 13150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12750

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:04    Post subject: Reply with quote

Lízátko, já bych to prostě zkusila! Určitě nemůžeš vypadat tak zle, když se líbíš -jak prezentuješ- krásnému klukovi! Smile To bude spíš problém ve Tvé hlavě Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
lucyynka
kytky 5, meta: 4350
kytky 5, meta: 4350


Joined: 17 Feb 2007
Posts: 4177

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:07    Post subject: Reply with quote

Jasně, určitě to zkus, přece nezahodíš takovou šanci. Neměla bych z toho takovej strach, třeba ostatním tak dokonalej nepřijde a je to jen tvůj prvotní pocit, způsobený okouzlením Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 18:08    Post subject: Reply with quote

Honey ono to je práveže problém v mojej hlave......tak som sa s ním potrebovala podeliť anonymne.....
Back to top
 
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 18:13    Post subject: Reply with quote

no a inak sem píšem pod iným nickom ale toto som chcela riešiť anonymne
Back to top
 
pecička
*Discipline, Drive, Determination*


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 43068

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:22    Post subject: Reply with quote

edit
Back to top
View user's profile Send private message  
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 18:23    Post subject: Reply with quote

Smile
Back to top
 
Suny
..........................


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12995

PostPosted: Wed 13.6.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Tohle si podle mě pomyslí občas každej, ale ona to obvykle není vůbec pravda, já jsem si taky kolikrát řekla, že na toho kluka fakt nemám, no a ono to náhodou pokaždý vyšlo.

A taky mysli na to, že ačkoliv přijde super krásnej a úžasnej tobě, tak neznamená, že takový přijde všem ... a že takový přijde on sám sobě Smile No a taky hodně klukům (asi záleží na věku) o ten vzhled až tak razantně nejde.
_________________

If you want to make God laugh, tell him about your plans.

-Woody Allen-
Back to top
View user's profile Send private message  
Lízatko
Guest





PostPosted: Wed 13.6.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

bude mať 20r takže mu o ten vzhľad asi ide....
Ale ďakujem aspoň troška mi to zdvihlo sebavedomie. Suny : to máš pravdu skúsim sa na to pozrieť z toho úhla pohľadu aj keď to nie je teda jednoduché to vidieťo objektívne Embarassed
Back to top
 
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms