sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
když vím, že to stejně dál nevede...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:32    Post subject: Reply with quote

mě by zajímalo co vůbec slečna chtěla slyšet..
a pokud ho miluješ, tak to víš že ho miluješ..ale taky musíš vědět proč co na něm miluješ? to že je omezenej..nebo jak si to říkala..
zkus prostě nejdřív přiznat pravdu jak to všechno vůbec je sama sobě..to většinou pomuže, teda mě..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Tue 12.6.2007 17:34; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:34    Post subject: Reply with quote

ja myslim ze je jasny co chce slyset.. navic kdyz takhle uvazuje uz po dvou mesicich.. tak jaky by to bylo tepr po par letech. hold nema davat tolik na vzhled a sportovce Cool
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:35    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
ja myslim ze je jasny co chce slyset.. navic kdyz takhle uvazuje uz po dvou mesicich.. tak jaky by to bylo tepr po par letech. hold nema davat tolik na vzhled a sportovce Cool

jo, ale na to si každej musí přijít sám..a sportovec nikdy neni žádná výhra ani jednoho z pohlaví..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:39    Post subject: Reply with quote

fanfatickej sportovec nebo takovej , kteryho nezajma nic nez sport asi fakt ne..

ale myslim ze i tak je to lepsi nez povalec domaci.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:40    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:21; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:45    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
fanfatickej sportovec nebo takovej , kteryho nezajma nic nez sport asi fakt ne..

ale myslim ze i tak je to lepsi nez povalec domaci.
no tak my to máme tak, že já jsem sportove, ne fanatickej, a on je fanatickej domácí povaleč , ale aspon čumí na sport v televizi..a to je.. ty seš furt na treninku, nebo někde v řiti na bruslích, já za to nemužu, že ty relaxuješ sportem a já válením Rolling Eyes
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:46    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
ikdyz se cestny vyjimky najdou.


ale to rikas jen tak, co kdyby takova vyjimka fakt existovala , vid ? Razz

fotbalisti, hokejisti a podobni podle me nejsou sportovci.. to sou proste.. nevim jak to pojmenovat.. Laughing

navic trenujou v lepsim pripade tak do 30 kdysi neco udelaj s kolenem pak ztloustnou a jen vysedavaj u televize a v hospode Smile

ale nahodou takovy volejbalistky apod.. to nemusi bejt spatny.. Cool pokavad chodi trenovat parkrat tejdne tak to ma i tu vyhodu ze furt neotravuje doma.. coz je jenom dobre, to si ale myslim ze plati pro vsechny, kdo nema nejakej konicek kterej ho pravidelne nebo aspon obcas - pravidlene vyhodi jit nekam ven a odreagovat se, chvili myslet na neco jinyho, tak je to spatny.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:54    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 19:22; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:54    Post subject: Reply with quote

guest Arrow to,ze necte noviny a nemuzes se s nim bavit o politice neznamena,ze nema IQ! Muze mit jine kvality,jine zajmy..ja jsem taky dlouho nekoukala na zpravy,protoze jsem si vzdy nasla na praci neco dulezitejsiho,ale ted uz koukam.
Pokud ale ma ten svuj fotbal a tebe na nem bere jen laska ke sportu,to moc nestaci k plnohodnotnemu vztahu.
PAklize ho milujes a resis otazky budoucnosti,tak na to kasli.Res pritomnost.PAklize uz je to tak vazny,ze ti to vadi a nema jine prednosti-jako hodny,pozorny,nezny..... Arrow pak myslim,ze k rozchodu dojde.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Tue 12.6.2007 17:55    Post subject: Reply with quote

Lothórien wrote:
Hm takze dvoji metr.


zadnej dvoji metr, vypatlanou sportovkyni jsem jeste nepotkal. tam je to trosku jinak u holek, fakt.

myslim ze sport je ohromny plus proste ale nesmi se to prehanet.. vseho s mirou.

a je to dobry jak na fyziku tak psychiku. a fotbal je u nas proste silene provarenej.. dyt ma uplne jiny postaveni nez jiny sporty.. mozna holky fotbalistky sou taky vypatlany Razz
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

mě spíš přijde že spolu nemají nic společnýho. jeho zajímá sport a vyzná se v tom jako nikdo jiný, ji ne.

já netuším co byl norimberský zákon, nevím už kolik litrů krve máme v těle, horko těžko bych vyjmenovala státy eu a zprávy jsem naposledy viděla..no už si ani nepamatuju...
..neznám praavidla fotbalu, nevím coje to penalta a proč se kope, a jsem ráda, když zjistím, který byrvy mají naši a na kterou stranu kopeme, občas mi dělá problém pochopit, že se to hraje na poločasy a že v tý cizí brance je najednou fotbalista v našem dresu.

..zato by mě hodně mrzelo, kdyby přítel nejevil zájem o to vědět, že sochy na Karlově mostě jsou vesměs barokní, nevěděl by kdo je Marcel Duchamp, kdo projektoval Mullerovu vilu nebo kdo byl Mies van der Rohe, co je Bauhaus, kdo byl Emil Gallé a podobně, nebavilo by ho jezdit po památkách, a nevěděl by kdo napsal Krále Ubu...

všeobecný rozhled je ošemetná věc...

mě by třeba vadilo, kdyby mělpotíže s pravopisem, a kdyby se třeba nebyl schopný naučit na zkoušku, i když ho nebaví a zbytečně by prolítával, i takoví jsou...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 19:14    Post subject: Reply with quote

Crazy girl wrote:
guest Arrow to,ze necte noviny a nemuzes se s nim bavit o politice neznamena,ze nema IQ! Muze mit jine kvality,jine zajmy..ja jsem taky dlouho nekoukala na zpravy,protoze jsem si vzdy nasla na praci neco dulezitejsiho,ale ted uz koukam.
Pokud ale ma ten svuj fotbal a tebe na nem bere jen laska ke sportu,to moc nestaci k plnohodnotnemu vztahu.
PAklize ho milujes a resis otazky budoucnosti,tak na to kasli.Res pritomnost.PAklize uz je to tak vazny,ze ti to vadi a nema jine prednosti-jako hodny,pozorny,nezny..... Arrow pak myslim,ze k rozchodu dojde.


On ví o fotbalu všechno, dělá ho odmalička. Já jsem taky odmala vedená ke sportu. Takže v tomhle jsem ráda. Ale naši mě vedou i k umění, hudbě. A to jemu nic neřiká... tím se nám vytrácejí společná témata... A on nemá přehled vůbec žádnej. Nechci ho podcenit, ale myslím že by nedokázal vyjmenovat všechna evropská města, nebo říct něco o 2. světový válce... Prostě to, co by měl každý vzdělaný člověk vědět alespoň okrajově. Jasně, že pak každý se specializuje na něco jiného, ale tohle je takovej ten základ. A přednosti jako milý, hodný to má.
Back to top
 
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 19:23    Post subject: Reply with quote

hele s tím je těžko ti poradit...

ale já bych nebmohla být s někým, koho bych si neokázala vážit.
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 20:11    Post subject: Reply with quote

Quote:
.zato by mě hodně mrzelo, kdyby přítel nejevil zájem o to vědět, že sochy na Karlově mostě jsou vesměs barokní, nevěděl by kdo je Marcel Duchamp, kdo projektoval Mullerovu vilu nebo kdo byl Mies van der Rohe, co je Bauhaus, kdo byl Emil Gallé a podobně, nebavilo by ho jezdit po památkách, a nevěděl by kdo napsal Krále Ubu...

sakra Myslik sochy a Gallé ale jinak Dementnik
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Crazy girl
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 7214

PostPosted: Tue 12.6.2007 20:14    Post subject: Reply with quote

gueste Arrow dokazes vyjmenovat nekolik jeho povahovych rysu,ktere na nem milujes?
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms