sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
když vím, že to stejně dál nevede...
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 12:21    Post subject: když vím, že to stejně dál nevede... Reply with quote

Ahoj, píšu anonymně, nerada bych kdyby si to někdo z mých známých nebo přítel přečetl.
Tak k věci. S přítelem jsme spolu přes 2 měsíce, je nám spolu hezky. Kvůli jeho zájmům se vídáme jenom jednou, dvakrát týdně, což mi ale vyhovuje. Jenomže vím, že tenhle vztah nemá budoucnost. Ne kvůli tomu, že spolu trávíme málo času, ale protože jeho si nedokážu představit jako celoživotního partnera. Problém je, že bych například nevydržela se s ním vídat denně, nebo s ním třeba bydlet a později mít děti. To už vůbec. Často mi totiž leze na nervy a to svojí "tupostí". Že mu něco nedocvakne tak rychle třeba, fláká školu a když mu to vyčtu, tak mi řekne, že mám zas ty svý přechytralý kecy. Prostě vím, že jednou se stejně rozejdem i když teď je nám spolu hezky. Asi si říkáte, že musím být pěkná svině, ale co jsme tohle rozebírala s kamarádkou, tak to má podobně. S rozdílem, že ona je víc zamilovaná a s tím klukem je rok. To mě samozřejmě nijak neomlouvá.
Tak bych ráda věděla, jestli to máte ve vztahu někdo taky tak. Jestli s přítelem jste spokojené, ale víte, že je někdo s kým budete víc...
Back to top
 
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 12:21    Post subject: Reply with quote

a je nám 19 a 18
Back to top
 
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:23    Post subject: Reply with quote

Měla jsem to hodně podobný a rozešli jsme se. Tohle je podle mě nepřekonatelnej problém, vidim to tak Confused
Back to top
View user's profile Send private message  
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Docela přesně popisuješ typický začátek konce. Nepřekonatelné výhrady postupně začnou mít navrch nad zamilovaností a bude vymalováno. Když si to uvědomuješ už teď nebylo by od věci se zamyslet nad tím, má-li cenu s ním dál ztrácet čas, když to není On...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:25    Post subject: Reply with quote

no měla jsem jeden vztah a ano, měla jsem to tak. věděla jsem, že prostě to do budoucna nemá smysl, a pak už jsem to sama chtěla ukončit. byl to vztahze zvědavosti a z trucu. rozešli jsme se. věděla jsem to, že se chci rozejít a že s ním nehci zůstat. momentálně se občas scházím s mým spolužákem. je fajn, mám ho ráda a je úžasný ťuňťa, milenec nemůžu říct, nespíme spolu, jen mazlení ale je tokrásný. je to snad nejkrsnější co jsem zažila. ale jsme kamarádi a zůstane to tak. protože on je taky trochu flink, a tak vůbec..prostě nemiluju ho, mám ho ráda, ale aboslutně nemiluju. a co s tím dělám? nicc, neřeším to, čekám ž se objeví někdo jiný a užíváme si hezké chvilky Smile ale to není vztah, no to je fakt kamarádství
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 12:37    Post subject: Reply with quote

Právě je divný, že zatím mi to takhle vyhovuje. Jedinej ten blok je ta jeho inteligence. Nechci se nějak povyšovat nad něho, ale je to patrný. Už to, když něco řeknu, chci se s ním bavit o věcech jako jsou třeba aktuality ve světě, u nás, co se děje v politice atp, chci s ním jít na výstavu umění. Tak mi ekne, nojo, ty gymplařka. Chápu, že on žije fotbalem, ale pak se to dost odráží na jeho výsledcích ve škole a celkově na vzdělání. A problém je, že ho nezměním. Kdybych teď potkala někoho a zajiskřilo to mezi námi, tak se s ním rozejdu. Ale takhle, jednou týdně spolu někam jdeme, je nám hezky, je to moc příjemně strávenej čas a mně to vyhovuje. Je mi líto ho nechat, nejen kvůli jemu samotnému, ale taky kvůli tomu trávení volného času. Ne, že bych neměla co dělat kdybych s ním nebyla, to ne. Takhle to mám už dost napěchovaný.
Už to, že to sem píšu je takový kritický.. Takhle to bylo u bývalého. Taky mi něco vadilo. Něco, co se nedalo změnit, řešila jsem to tu asi půl roku... A nakonec jsem se s ním stejně rozešla.
Back to top
 
BadHans
Nejstarší rebelka


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 4471

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:41    Post subject: Reply with quote

No pokud ti to vyhovuje... tak je asi opravdu nejlepší čekat, až se objeví někdo lepší. Já bych to teda asi neuměl, to bych si spíš raději našel kamarádku jako Shrew... teda ne jako přímo Shrew Laughing i když... Laughing Laughing

Ale s tou inteligencí, tomu rozumím. Já taky nemám rád omezený lidi, bohužel ale to co popisuješ přesně sedí. Nejhorší je kombinace omezenosti, lenosti udělat si alespoň základní přehled a pohrdání (skrytá závist) těmi, kteří jsou prostě chytřejší...
_________________
I like pleasure spiked with pain and music is my aeroplane

Pro lásku bych třeba zemřel... ale pro život jsem se narodil.


(melouny, pochopitelně)
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 12:49    Post subject: Reply with quote

BadHans wrote:
No pokud ti to vyhovuje... tak je asi opravdu nejlepší čekat, až se objeví někdo lepší. Já bych to teda asi neuměl, to bych si spíš raději našel kamarádku jako Shrew... teda ne jako přímo Shrew Laughing i když... Laughing Laughing

Ale s tou inteligencí, tomu rozumím. Já taky nemám rád omezený lidi, bohužel ale to co popisuješ přesně sedí. Nejhorší je kombinace omezenosti, lenosti udělat si alespoň základní přehled a pohrdání (skrytá závist) těmi, kteří jsou prostě chytřejší...


Právě, kdyby tam se mnou třeba šel. Ale on byl z toho když jsem mu o tom vyprávěla tak otrávenej, ten nataženej obličej co měl. Nakonec řekl, že tam kvůli mně půjdu. Ale tak nutit ho do toho nemůžu, stejně by mu to nic nedalo a byl by akorát otrávenej... On je to takovej rozmazlenec, jeho táta mu koupí cokoli on chce. Nejdřív jsem si řikala, že je dobře, že nebude závistivej třeba jako můj bejvalej, ale tohle je zas další extrém. Myslím, že kdyby on sám chtěl, tak si to iq zvedne a hlavně bude mít nějakej ten všeobecnej přehled. Aspoň základní. On chtěl jít na gympl, ale jeho táta ho dost sráží, řiká mu, že je k ničemu a s tím gymplem se mu vysmál, prej že nato nemá. To bych řekla, ho docela poznamenalo.
Někdy si říkám jeslti mě nemá jen na sex a na úkoly co mu dělám... Rolling Eyes
Back to top
 
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:52    Post subject: Reply with quote

guest to je nejhorsi, kdyz rodice rikaji decku ze na neco nema, proc by se pak melo snazit
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 12:54    Post subject: Reply with quote

lambretta wrote:
guest to je nejhorsi, kdyz rodice rikaji decku ze na neco nema, proc by se pak melo snazit


No on ten jeho otec takovej je. Když mu to nejde na zápase, tak ho seřve tak , že takhle bys neřvala ani na cizího.. Je to hroznej cholerik a v tomhle je mi právě přítele líto... Sad
Back to top
 
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 12:58    Post subject: Reply with quote

tak s timhle bych se asi ani neseznamovala..nejhorší kombinace všeho..máte třeba vubec nějaký společný zájmy?
V příteli taky nevidim, nebo neviděla jsem životního partnera, právě z důvodu jeho životního stylu, ale když ho srovnám s ex, kterýho jsem si jako životního partnera představovala, tak nevim co je lepší..
ale asi bych život s nim přežila Laughing
Co tě baví na tom, že se s nim vidíš jednou týdně, nic z toho nemáš a nemužeš si ani pokecat..že by ten sex?
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 13:00    Post subject: Reply with quote

hope wrote:
tak s timhle bych se asi ani neseznamovala..nejhorší kombinace všeho..máte třeba vubec nějaký společný zájmy?
V příteli taky nevidim, nebo neviděla jsem životního partnera, právě z důvodu jeho životního stylu, ale když ho srovnám s ex, kterýho jsem si jako životního partnera představovala, tak nevim co je lepší..
ale asi bych život s nim přežila Laughing
Co tě baví na tom, že se s nim vidíš jednou týdně, nic z toho nemáš a nemužeš si ani pokecat..že by ten sex?


Právě že máme společný tu lásku ke sportu, obecný názory (i když něco se s ním probírat nedá). Ve srovnání s bývalým mi právě vyhovuje. A to je asi ono, že je v něčem lepší než bývalej...
A to, že se vidíme jednou týdně-v týdnu stejně mám minimum času-škola, zájmy. A navíc se na sebe víc těšíme.
Back to top
 
Guest






PostPosted: Tue 12.6.2007 13:06    Post subject: Reply with quote

Anonymous wrote:
hope wrote:
tak s timhle bych se asi ani neseznamovala..nejhorší kombinace všeho..máte třeba vubec nějaký společný zájmy?
V příteli taky nevidim, nebo neviděla jsem životního partnera, právě z důvodu jeho životního stylu, ale když ho srovnám s ex, kterýho jsem si jako životního partnera představovala, tak nevim co je lepší..
ale asi bych život s nim přežila Laughing
Co tě baví na tom, že se s nim vidíš jednou týdně, nic z toho nemáš a nemužeš si ani pokecat..že by ten sex?


Právě že máme společný tu lásku ke sportu, obecný názory (i když něco se s ním probírat nedá). Ve srovnání s bývalým mi právě vyhovuje. A to je asi ono, že je v něčem lepší než bývalej...
A to, že se vidíme jednou týdně-v týdnu stejně mám minimum času-škola, zájmy. A navíc se na sebe víc těšíme.

A to je taky jiný než s bývalým... S tím jsem se viděla denně, byl pořád naloženej u nás doma až to dospělo k tomu, že se fixoval na moje rodiče...byl to hodnej kluk, ale tohle mi vadilo a tak se tomu všemu teď snažím vyvarovat.
Back to top
 
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 12.6.2007 13:52    Post subject: Reply with quote

tak se zkuste vidat castej, treba si to potom dokazes predstavit
Back to top
View user's profile Send private message  
Nightwish
kytky 3, meta: 1550
kytky 3, meta: 1550


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 1511

PostPosted: Tue 12.6.2007 14:00    Post subject: Re: když vím, že to stejně dál nevede... Reply with quote

Psala jsi,že si ho nedokážeš představit,jako celoživotního partnera,ale co když on tebe ano?Co když s tebou on počítá,má tě rád a chtěl by s tebou být?
Představ si,že by s tebou někdo chodil a v duchu si říkal,že s tebou bude jen do doby,než potká "tu pravou",se kterou bude chtít být navždy,že jsi jenom holka,se kterou chce dočasně trávit svůj volný čas...
_________________
-léta už tajím svoji příslušnost, v zemi co vyměnila hrubost za slušnost-
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms