sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Smysl a tolerance kulturistiky (split: Fotím, fotíš, fotíme)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 6:14    Post subject: Reply with quote

kulturistika je teda těžce mimo mě..ok, je to sport, jako každej jinej, každej sport ničí tělo..je spousta sportů. který se dělaj na krásu a hodnotí se porotou, ale jak se dá kulturistika srovnat s gymnastikou, krasobruslenim nebo skokama do vody,aquabelama? to je pro mě otázka, kulturistiku bych tak možná přirovnala k šachám..
Chápu fitness jako zdravý styl života,at si v tom soutěží kdo chce jak chce..ale stejně mi to přijde něco jako volba miss..Jako obdivuju ty lidi, že mají vůli odříkat si a že se prostě do tý posilovny naženou, ale to je tak všechno..už když to vezmu kolem a kolem, hokejista ,krasobruslař, lyžař maká od 4 let až do dospělosti aby třeba něčeho dosáhl a musí se toho sakra hodně učit a hodně slevit s nároků na běžnej život, což si myslim u kulturistů odpadá..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...
Back to top
View user's profile Send private message  
Man of the world
caballero


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 2846

PostPosted: Tue 12.6.2007 7:15    Post subject: Reply with quote

Kenzie wrote:
Navic bych rekla, ze by se spis meli zajimat o "zkraslovani" duse a ne se zabyvat jen takovou povrchnosti.. ja tohle fakt nemuzu pochopit, jasne, clovek by mel venovat cas svemu zevnejsku, ale o hodne vic svemu "vnitrku". Jsem hodne tolerantni, ale tohle nedokazu pochopit. Asi ocenuju jiny hodnoty.



Je zvláštní že tohle nečtu tady na boardu poprvé(nemyslím od tebe). Mám občas pocit že lidé nechápou slovo koníček,hobby. Sport je prostě i zábava,není to jen o zkrášlování. A tohle je sport jako každý jiný.
Je to třeba o tom že někoho to cvičení opravdu baví a věnuje tomu mnoho a chce třeba nějaké uznání v podobě toho že vyhraje nějakou soutěž. Je to pro ty lidi i určitá motivace.

chápu proč Mo tenhle příspěvek naštval.

ale ono to tu snad ani jinak nejde,protože bych spočítal na prstech kolik lidí tu cvičí protože je to baví. V tom je ten komunikační problém,většina ostatních totiž cvičí z úplně jných důvodů a protože oni posilovnu vidí jen jako něco povrchního a víceméě nutného,nechápou že to může být prostě jen zábava
_________________
Miluj hluboce a vasnive. Muzes se pritom zranit, ale je to jediny zpusob,jak zit svuj zivot.
Back to top
View user's profile Send private message  
Rokkan
kytky 7, meta: 11650
kytky 7, meta: 11650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 11530

PostPosted: Tue 12.6.2007 7:39    Post subject: Reply with quote

Nechápu pro se musíte pořád do kulturistiky strefovat... Myslím, že kdyby Mo jezdila parkur, a prezentovala tu parkur jako tu prezentuje kulturistiku, budete se strefovat do parkuru. Už mě to nebaví
Back to top
View user's profile Send private message  
Lenore
___________________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 29918

PostPosted: Tue 12.6.2007 7:47    Post subject: Reply with quote

Když už jsme u toho, tak mně přijde zvrhlý jakýkoli vrcholový sport, ať už je to kulturistika, hokej, fotbal, krasobruslení... prostě se to dostalo na úroveň, že sport (tak jak ho chápu já) z toho jaksi zmizel a zbylo jenom ničení vlastního těla kvůli dosažení nějaký slávy nebo čeho.
Kde jsou ty časy, kdy za Spartu chytal Vlasta Burian a hokejisti si chodili trénovat o víkendu, protože přes týden normálně pracovali.
To by mi přišlo hrozně hezký. Prostě sport jako koníček, jak to třeba má Mo.
Ale ty profesionály fakt lituju. Dneska už se neočekávají normální lidský výkony, ale nadlidský a to je na hlavu.
_________________
queerer than we can suppose
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 7:55    Post subject: Reply with quote

myslím, že ty vrcholové sporty - tam se točí už jenom prachy a nic jiného, to už ani koníček být nemůže, i když to toho člověka bavilo, je to už o něčem ném.

jinak kulturistiku eodsuzuju, je mi jasný, že to někoho prostě baví, jsou lidi, kteří mají v sobě strašně moc energie a tak ji chtějí nějakým způsobem zúročit, to my co se nejraději válíme na louce nikdy´nepochopíme a oni nepochopí nás. Že si tím ti lidi ničí zdraví, že se přpínaj, hustí do sebe ty kero sero tiny to je věc druhá, ale já třeba ráda maluju, rozmíchám olejovky chtě nechtě čuchám terpentýn, když hraju, mám třeba někde štěky a ničim si hlasivky vyřváváním v prostru, kde se vznášíkilogramy prachu...všechno má něco do sebe, jen u nich je prostě to zhuntování víc vidět, protože je to intenzivnější
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
hope
Válenka Domácí


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 29000

PostPosted: Tue 12.6.2007 8:05    Post subject: Reply with quote

..
_________________
Všechno jde když se chce? Dokud nemusí chtít taky někdo další...


Last edited by hope on Wed 10.10.2007 18:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 12.6.2007 8:42    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye


Last edited by Mo Cuishle on Tue 12.6.2007 8:49; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Tue 12.6.2007 8:43    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 19:09; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 12.6.2007 8:46    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:09    Post subject: Reply with quote

Mo, to s těmi prachy bylo myšleno na VRCHOLOVÉ SPORTOVCE, i to, že odjíždí do zahraníčí, pže se to točí kolem prachů, ti ostatní to samozřejmě jako koníčka dělají. nevím proč pokaždý kdo něco napíše takhle vylítneš...
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Felicity
Master


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 9379

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:13    Post subject: Reply with quote

Rokkan wrote:
Nechápu pro se musíte pořád do kulturistiky strefovat... Myslím, že kdyby Mo jezdila parkur, a prezentovala tu parkur jako tu prezentuje kulturistiku, budete se strefovat do parkuru. Už mě to nebaví
Ano, v pripade, ze bude tak extremne vztahovacna a precitlivela na svuj parkur a bude lidem do ust vkladat vety, ktery nikdy nevyslovili Wink
Necetlas cely tema, ze?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:19    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:22    Post subject: Reply with quote

ale ti to přece nemůžou dělat jako zbavu po práci?? tomu prostě nevěřím, protože do té doby, kdy to dělaá jako zábavu je to koníček, od té doby co se tím živíš a žiješ, dáváš tréninky, posiluješ , jezdíš soutěžit, děláš lidem trenéra..je to vrcholový sport..nevím jestli tenhle pojem patří i ke kulturistice, tam je to spíš vrcholové předvádění..ale tak nějak..to samé vrcholové modelky se od normálních liší tím, že vydělvají prachy, objíždějí prestižní mola atd.

takhle to chápu já..tu vrcholovost. když něco děláš vrcholově, musíš to dělat naplno přece
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:26    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Tue 12.6.2007 9:27    Post subject: Reply with quote

edit
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Řečičky, názory, etc. All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 3 of 5

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms