sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
problém ve vztahu k lidem
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Sun 10.6.2007 16:37    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 18:21; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 10.6.2007 16:42    Post subject: Reply with quote

podle me jde o to ze se [img]snazis udelat dojem[/img] .. ale musis bejt sama sebou.. pak si k tobe lidi taky najdou nejakou cestu.. ti kteri stojej o tebe takovou jaka ses.. oblibena vsude nebudes nikdy.. a to jestli ses nekomu sympaticka je vic problem druhejch nez tvuj..
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:30    Post subject: Reply with quote

myslím, že sebevědomá nejsem, a už vůbec ne přehnaně sebevědomá. nemyslím si, že jsem hvězda..mám pocit, že kdybych si to myslela, bude mi upřímně jedno co si kdo myslí...ale spíš taková nesnášenlivost lidem, nebo nevím co to ve mně je. jsem taková, že když se se mnou baví někdo kdo prostě není akurátní a něčím mi vadí, tak mito vytočí, nevím proč..možná začínám být fakt asociál. nevim co se mnou je. jednou nadávám komu můžu a tuhle jsem jela v pátek z prahy, a nic nejelo, nic! změnil se řád a já musela jet až v 0.16! no tak jedu, probudí mě průvodčí a zprcala mě, aková od rány baba, že už je sobota a že mi nepplatí ákovský průkaz! prominula mi to, ale já se pak po dlouhé době rozbrečela! Shocked jen kvůli takové hlouposti a nepříjemné průvodčí! jsem divná
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:32    Post subject: Reply with quote

nejses divna .. Smile to je u holke zrejme normalni Razz
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:32    Post subject: Reply with quote

kamarád říkal, že je to sexuální frustrace, že je ve mě energie, kterou potřebuju někde vybíjet : )))))))
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:35    Post subject: Reply with quote

Shrew wrote:
kamarád říkal, že je to sexuální frustrace, že je ve mě energie, kterou potřebuju někde vybíjet : )))))))


to sem ti ale rikal uz pred x mesicema Laughing
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Kyo wrote:
Shrew wrote:
kamarád říkal, že je to sexuální frustrace, že je ve mě energie, kterou potřebuju někde vybíjet : )))))))


to sem ti ale rikal uz pred x mesicema Laughing

myslím, že v tomhle problém není
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
annysek
.


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 15447

PostPosted: Sun 10.6.2007 18:45    Post subject: Reply with quote

shrew, musis mit v sobe strasne moc zloby a nevyresenych problemu, kdyz se takhle chovas.. Confused
ale myslim, ze my ti nepomuzeme, nezname te.. top muzes udelat jen ty.. muzes zkusit psychologa, nebo tak..
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Sun 10.6.2007 20:24    Post subject: Reply with quote

Ale no tak... Zase z ní nedělejte ďábla Rolling Eyes! A ty, Shrew, se nenuť do "tolerance"... Akorát to v tobě vzedme ještě větší vlnu vzteku.

Nesouhlasím s tvrzením, že když je někdo vzteklý = automaticky "má spoustu nevyřešených problémů". Co když má prostě jen problém jeden a to ten stejný jako 70% mladých holek v jejím věku? Tzn. prostě nižší sebevědomí (z těch všech supermanských požadavků,které se na nás odevšad valí)? U každého se to projevuje přece jinak...

A že píše, že je spokojená se svým tělem/vzhledem? To nemusí nic znamenat. Tělo není základem duše a ani jejím odrazem a mít hezké tělo neznamená mít sebevědomí.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35502

PostPosted: Mon 11.6.2007 8:52    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 18:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Mon 11.6.2007 13:55    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by corona on Sat 6.10.2007 17:31; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35502

PostPosted: Mon 11.6.2007 14:12    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Wed 22.8.2007 18:56; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Shrew
_______________


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 21743

PostPosted: Mon 11.6.2007 14:25    Post subject: Reply with quote

jenže já prostě vybuchnu a pak mě to mrzí. takže asi svědomí mám, jen je ve mně nějaká síla, která mě nutí to udělat, protože mi to v tu chvíli připadá upřímnější a správnější než se znovu sejít s někým kdo mě nesedí. a sebevědomá asi nejsem, páčdo očí jsem se tohle nikomu říct neodvážila Embarassed to bych asi nedokázala .ale jakmile mám mobil, počítač, jde to ven nekontrolovatelně, teď se nesmějte, ale já si opravdu v tu chvíli myslím, že dělám správnou věc, s úmyslem jednat upřímně ale až pak zjistím jak jsem to přepískla.

já jsem v reálu hrozně milá, hodná, a najednou přes psaný projev jako bych si musela to své hodné chování nějak vykompenzovat..bohužel k tomu volím blbý prostředky Sad
_________________
Lidé si brání ve štěstí, protože stále vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost jinou, než bude.
Back to top
View user's profile Send private message  
Lucrezia
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6667

PostPosted: Mon 11.6.2007 15:28    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
Pořád si myslím, že u Shrew bude problém v tomhle. Frustrace,nižší sebevědomí. Není to nic špatnýho, však nikdo z nás není dokonalej,že jo. Wink

vzdyt neco takoveho jsem psala Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
lambretta
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 21 May 2007
Posts: 8458
Location: AT HOME

PostPosted: Tue 12.6.2007 10:42    Post subject: Reply with quote

ja porad nechapu proc se bavis s tobe nesympatickyma a protivnyma lidma, kdyz se mnou chce nekdo takovy seznamit, tak bud z mych jednoslovnych odpovedi vyciti ze nemam zajem se bavit a kdyz ne tak mu reknu at odejde, pripadne odejdu ja.nekdo by rekl ze jsem namyslena a arogantni mozna jo, ale sebevedomi teda moc nemam, jen nemam zajem se nechat otravovat....a kdyz se nesympaticnost objevi pozdej? zrusim kontakt - podle tebe jsem srab ale nechci nikomu psat hnusny veci, protoze bych nechtela aby je nekdo psal me
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms