sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Muscle&fitness
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:19    Post subject: Reply with quote

jak mohli byt lytka tragicky ? Smile to je takovej cvik-necvik na kterym nic neni.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:35    Post subject: Reply with quote

Už nevim a s jakou váhou sem to dělal, ale poprvé sem zkusil nějakou váhu, šlo to jenže po desátý už to bylo šílený a dvacet sem udělal jen tak tak, pak sem si dal o závaží míň a nakonec sem poslední dvě série dělal s ještě menší váhou a stejně to pálilo jako čert. A ty shyby bych musel dělat aspoň s -35kg abych udělal v klidu těch 5x5 což je taky asi dost tragédie Crying or Very sad Ale zase třeba ramena, prsa, břicho, biceps a triceps se zlepšujou úžasně Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:38    Post subject: Reply with quote

nedelej nic vic nez s deseti opakovanimi. jinak si budes muset davat zbytecne malou zatez. u tech lytek treba 4 serie po deseti opakovanich je akorat. jakmile das opakovani vic, tak je to spis aerobni trenink.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:40    Post subject: Reply with quote

Já sem to dělal podle nocturmase. Tam je všechno většinou 5x5,6x6 max. třeba 4x10 jenom lýtka jsou 4x20. Příště teda budu dělat jenom 4x10, díky za radu Wink
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:44    Post subject: Reply with quote

u tech lytek jde podle me co nejvic o to aby zvysili svuj obem ktery zvetsujou obzvlast spatne a mala vaha s hodne opakovanimi na to neni podle me to nejlepsi, to by se ti spis vyrysovali a jeste zmensili.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:49    Post subject: Reply with quote

Já u těch lýtek nenašel vhodnou váhu na 10 opakování, skončil jsem na 170kg a stále jsem šel přes 15tnáct, jen mě z toho pak bolely na druhý den šlachy, tak jsem raději ubral zátěž.
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:50    Post subject: Reply with quote

Proboha co děláš na lýtka se 170kg? Laughing
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:53    Post subject: Reply with quote

to zalezi jaky delas cvik a jakej pouzivas stroj a i stejnej typ stroje jen od jinyho vyrobce se lisi - staci jen aby mel jinej prumer tech kol na kladce nebo jinej retez.. takze vahy na strojich se nedaji moc porovnavat pokavad nejde o presne ten samy stroj.. Smile
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Nocturmas
_____________


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 6700

PostPosted: Sun 9.3.2008 14:54    Post subject: Reply with quote

Ja nevím mě to přijde že postavit se na špičky jde snad se vším. Otázka je jak moc se u toho ještě stavím na špičky, protože jet je s nižší zátěží pálí daleko více, ale nezdá se mi že bych to nějak šulil.

Jezdím je na multipresu
_________________
Píše do sněhu, bez použití rukou.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 17:06    Post subject: Reply with quote

ja delam 4x10 se 100kg a ty posledni opakovani ve 3 a 4 serii ani nemuzu poradne udelat. ale ja mam lytka hubeny a asi slaby.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 9.3.2008 17:37    Post subject: Reply with quote

To já je mam úplně ubohý. Poradíte nějaký stránky nebo nějakej zdroj jak ideální jíst když člověk posiluje?
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 17:39    Post subject: Reply with quote

ja bych to neresil.. takovy ty rady jez jen kureci rizky apod. to je pro lidi co se tomu vazne venujou a pro normalniho cloveka je to zbytecne. gram neceho sem ,gram neceho tam nema zadny vyznam.

proste jez nekolikrat denne veci ktere maji nejakou nutricni hodnotu, to poznas - treba ryze ano - parek ne, kup si protein a hlavne neprestavej jist. tot vse, nejaky strikni jidelnicek od toho cloveka akorat tak odradi.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Ritchma
kytky 4, meta: 2150
kytky 4, meta: 2150


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 2042

PostPosted: Sun 9.3.2008 17:41    Post subject: Reply with quote

To nemyslim, spíš takový obecný rady co jíst, kdy to jíst, proč to jíst, co nejíst apod. Žádný šílnosti nehledám.
Back to top
View user's profile Send private message  
Kyo
kytky 5, meta: 7050
kytky 5, meta: 7050


Joined: 25 May 2007
Posts: 6874

PostPosted: Sun 9.3.2008 17:56    Post subject: Reply with quote

no jist vsechno, nema cenu jist treba omacky s knedlikama protoze to je vyzivou o nicem a akorat se to dlouho travi. kdy a co ti da samo vedet spis tvoje telo, jinak budes mit behavou. obecne je na biĺkoviny bohaty maso, na sacharidy pecivo a podobny suchy veci.
taky hodne pit, aspon tri litry denne. nejaky jogurtiky jsou taky vcelku o nicem protoze opet nic poradnyho neobsahujou, jen v malym mnozstvi. proste tak nejak rozumem se rozhlidni v krame a myslim ze vlastnim usudkem poznas co je bohaty na nejaky ziviny a co k nicemu, neni treba jist nejak zvlast zdrave - abys musel jist samy bio apod, to je dokonce k nicemu.

proste maso, vejce, sacharidy v ruzny podobe ( rejze, pecivo, testoviny, ovoce ) a hodne pit to je vse co potrebujes. jestli nejsi nejakej prezravec tak se nemusis vubec nijak v nicem omezovat.
_________________
Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mo Cuishle
kytky 8, meta: 17650
kytky 8, meta: 17650


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 17148

PostPosted: Sun 9.3.2008 19:05    Post subject: Reply with quote

prosím mohli byste toto řešit v dotazech? Toto téma má být motivační na fotky a videa. Kecací téma máte dotazy. Děkuju Smile

ed: a jinak bych se taky vyjádřila k těm opakováním... jako jo, silovka s málo opakováníma fajn. Ale třeba pokud se někdo koukne do mého logu, tak zjistí, že jezdím zpravidla vysoký počet opakování (okolo 12-15). Dokonce i na záda jezdím okolo 15 op. a jezdím to tak záměrně (resp. trenér je zastáncem více opakování a třeba na záda mě ani nenechá udělat míň opakování a chce těch 15).. a myslím, že výsledky tam jsou, svaly rostou a nedá se říct, že by to byl aerobní trénink, jak říká kyo Cool Každopádně v určité fázi určitě je dobré dávat méně opakování, ale ani víc opakování bych nezatracovala. My máme v plánu jet ten měsíc dva před soutěží vyloženě silovku třeba jen na 3-5 opakování (páč já velmi snadno hubnu, tak proto naprosto opačný postup než bývá zvykem Laughing ).. tak jsem na to zvědavá, co to udělá, protože vyloženě silovku jsem ještě nikdy nejela (nebo jela, ale asi jen měsíc kdysi a to jsem to ještě pořádně neuměla) Smile
_________________
Bye
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Sport All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58  Next
Page 54 of 58

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms