sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Chodíte na kosmetiku?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 27.8.2009 12:29    Post subject: Reply with quote

Posledne mesiace som to riadne zanedbala...najvyssi cas konecne ist.
Inak v ramci kozmetiky: cistenie pleti bohuzial mi robi rucne nakolko mam pory dost vyrazne a dost zanesene...cize od bolesti ma ide ..., maska , uprava a zafarbenie obocia, aromaticka masaz asi tak 30 min, niekedy light chemicky piling a vyjde ma to do 700
naposledy ma kozmeticka nahovarala na lepenie rias, ale to uz mi pride ako zbytocne vyhadzovanie penazi, pricom po mesiaci treba doplnat
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Thu 27.8.2009 12:47    Post subject: Reply with quote

jednou mesicne chodim na cisteni za cca 230 ..chodim na kosmetiku lekarskou,takze vsecko ok,navic cena super a me to pomaha Smile

Fantagiro,moje mamka si nechala prodlouzit rasy,i moje nehtarka..a boze to je nadhera Love ale pro me by to bylo taky vyhozeni penez,navic se rada vyrazne maluju...ale pro toho kdo se nema cas/nechce malovat,tak to ty oci nadherne zvyrazni Twisted Evil
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Fantagiro
kytky 3, meta: 1950
kytky 3, meta: 1950


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 1833
Location: Slovensko

PostPosted: Thu 27.8.2009 17:57    Post subject: Reply with quote

Tiez som to videla zopar babam a vypada to fakt krasne...potom uz tie riasy ani netreba malovat, len akurat pri odlicovani oci, ze to dost vypadava...idealne by bolo oci si nemalovat, co u mna nehrozi.
_________________
Asi to tak funguje aj pri rozchodoch. Že aj keď bolia a keď vlastne vôbec nič nie je doriešené, stačí, aby padlo slovné spojenie definitívny rozchod a z kruhového objazdu sa zrazu objaví cesta, po ktorej sa dá výjsť. Je jedno či štvornožky, alebo vzpriamene po dvoch. Je jedno, že ju človek chvíľu ignoruje a stále sa vozí dookola. Je tam. Tá cesta. Človek sa môže nastaviť na nové zajtrajšky, stopne blúdenie emócií v krvnom obehu, celé je to iné. Lepšie.
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26536

PostPosted: Mon 16.8.2010 11:18    Post subject: Reply with quote

Brnacky, doporucite mi prosim nejakou dobrou kosmeticku? Hlavne aby byla zvykla cistit osklivou plet Embarassed Laughing to totiz potrebuju hlavne....moje kosmeticka se vzdycky zdesila, kdyz jsem mela par poru nebo jeden pupinek "jakto ze se ti tak zhorsila plet?!" Mr. Green kdyby me videla ted, tak ji budu muset ozivovat Confused


Jeste uvazuju ze pujdu do nemocnice do bohunic na lekarskou kosmetiku, chodivala jsem tak kdysi davno...ale zas tam jsou silene dlouhy cekaci lhuty, prostredi nemocnice me moc nelaka a chtela jsem pribarvit i oboci Confused Smile
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Mon 16.8.2010 15:14    Post subject: Reply with quote

teri, moje mamka je kosmetička. Na problémovou pleť je zvyklá určitě. Já si od ní nechávám čas od času kosmetiku udělat a jsem spokojená. Tak kdybys chtěla, můžu ti to u ní domluvit.
Back to top
View user's profile Send private message  
maxmiliana
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 30665

PostPosted: Mon 16.8.2010 15:18    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Seventh Sister
11


Joined: 09 Sep 2007
Posts: 26451

PostPosted: Mon 16.8.2010 15:24    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
.
Mike?
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Mon 16.8.2010 15:46    Post subject: Reply with quote

max, akorát je blbý, že kovářova kobyla.. takže zatímco běžně jí zákaznice chodí po měsíci nebo některý i častěji tak než si udělá čas na mě trvá to dlouho Smile Ale jinak je to fajn. Je skvělý, že ona se tomu věnuje už strašnou spoustu let a má i praxi na kožním a fakt tomu rozumí. Jeden čas jsem chodila jinam, abych zkusila jaký to je jinde a teda kolikrát ty kosmetičky co mají za sebou třeba jen půlroční kurz dělaly hrozný věci (třeba jedna mi strašně podráždila obličej, protože na můj suchej obličej použila nějakou kůru na mastnou pleť, což by se pdle mě prostě stát nemělo). Takže jsem ráda, že mám doma někoho kdo je v tomhle dobrej.
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 21 Jul 2008
Posts: 479

PostPosted: Mon 16.8.2010 16:59    Post subject: Reply with quote

Violetko, můžeš prosím napsat kontakt na tvou mámu a kolik u ní stojí kosmetika? Díky
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Mon 16.8.2010 19:42    Post subject: Reply with quote

ja sem ted byla v ramci DM vyhody v salonu Avenue a bylo to bomba,sice je to tam drahe,ale nic necisti mechanicky,odesla sem z tama s pleti jak z porcelanu Shocked teda skoro,ale oproti hnusu s kterym sem prisla,nadhera Shocked uvazuju ze jednou za mesic ty penize obetuju,je to jedina kosmetika,z ktere sem odesla s nejakym viditelnym efektem a jeste sem se tam citila uzasne... Rolling Eyes
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
terinas
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 05 Jan 2007
Posts: 26536

PostPosted: Tue 17.8.2010 8:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 17.8.2010 9:42    Post subject: Reply with quote

teri,ja sem chodila tady u nas pri koznim...ale to se neda vubec srovnat,ac sem si myslela,ze na koznim by to melo met lepsi efekt Rolling Eyes
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Maggi
kytky 2, meta: 500
kytky 2, meta: 500


Joined: 21 Jul 2008
Posts: 479

PostPosted: Tue 17.8.2010 15:37    Post subject: Reply with quote

A kolik jsi platila Mishoo?
Back to top
View user's profile Send private message  
violetka
kytky 6, meta: 7450
kytky 6, meta: 7450


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 7111
Location: v mlze

PostPosted: Tue 17.8.2010 16:38    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
Back to top
View user's profile Send private message  
Mishaaa
Love dogs <3


Joined: 21 Jan 2007
Posts: 9016

PostPosted: Tue 17.8.2010 17:21    Post subject: Reply with quote

nemáte právo číst tento příspěvek
_________________
Pokud je láska nesmrtelná,potom pevně věřím,že se po smrti setkám se všemi psy mého života,když pro nic jiné,tak pro to moře lásky,které nás spojovalo.... Love
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Krása All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms