sfera.pravy.net Forum Index
sfera.pravy.net
Krásné narozeniny, Pecičko! :)
Vztahy vs. financie
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 26.8.2007 18:38    Post subject: Reply with quote

Ale muz v domacnosti dite nenakoji a celkove otcovsky vztah je proste jiny nez matersky. Podle me je pro dite naprosto klicove, aby melo v prvnich letech zivota intenzivni kontakt s matkou. Deti budou mit urcite chuvu a ja polovicni uvazek, ale jen chlap na materske - to je prilis brutalni - hlavne pro ta decka a i matka je tim ochuzena.
Back to top
View user's profile Send private message  
Theresa
I'm Brandy. The slutty cheerleader.


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 35514

PostPosted: Sun 26.8.2007 18:40    Post subject: Reply with quote

ed
_________________
Zhmotňujeme-li pochybnosti, pak se naše přání nenaplní, neboť se za ně nepostavíme, vlastně to ani nechceme. Jak myslíme, tak se stane.


Last edited by Theresa on Mon 10.9.2007 14:08; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message  
Leňula
Feet planted firmly in the sky


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 18430

PostPosted: Sun 26.8.2007 18:46    Post subject: Reply with quote

v soucasne dobe vydelavam vic nez pritel... on ma alimenty od mamy a tata mu neco dava... trvale nepracuje, coz mi popravde trochu vadi... obcas vypomaha v jednom obchode, ale to je radove jednou-dvakrat za mesic-dva... a to nepovazuju za praci. do ted mel kapelu a skolu... ale od rijna si chce neco najit... tak uvidime.
_________________
I will kill you so hard you will die to death!

“We don’t need a list of rights and wrongs, tables of dos and don’ts: we need books, time, and silence. Thou shalt not is soon forgotten, but Once upon a time lasts forever.”
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Sun 26.8.2007 18:51    Post subject: Reply with quote

Theresa - ale tomu miminku je vcelku jedno, kdo mu vytvari to celkove zazemi a takove to lidske teplo, jestli tata, babicka nebo "teta", hlavni je, aby se citilo v bezpeci a aby se o nej nekdo staral. Akorat zrovna matku a jeji specificky vztah si myslim, ze v tom nejmladsim obdobi nahradit proste nelze.
Stejne je to mimo tema.
Co se penez tyka - pokud mi partner zavidel a nepral, tak to je pro me dost vyrazna vada charakteru a duvod k vymene.
Back to top
View user's profile Send private message  
corona
kytky 2, meta: 450
kytky 2, meta: 450


Joined: 18 Jan 2007
Posts: 405

PostPosted: Wed 29.8.2007 10:06    Post subject: Reply with quote

Nemyslím, že by situaci,kdy žena vydělává víc, byla až tak ohrožující. Snad jedině pro hodně zakomplexovanýho chlapa. Cool Spíš by asi mohlo vadit, kdyby muž byl řadový zaměstnanec a jeho partnerka měla ve své práci vedoucí pozici.
Back to top
View user's profile Send private message  
LADY SNOWBLOOD
kytky 1, meta: 200
kytky 1, meta: 200


Joined: 25 Aug 2007
Posts: 193

PostPosted: Wed 29.8.2007 16:35    Post subject: Reply with quote

corona wrote:
Nemyslím, že by situaci,kdy žena vydělává víc, byla až tak ohrožující. Snad jedině pro hodně zakomplexovanýho chlapa.


Jsi optimista. Myslim, ze tohle vadi i tem stredne zakomplexovanym. Pouze silna osobnost to snese.
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 16.9.2007 8:20    Post subject: Reply with quote

já mam asi stařešinský názor, ale pořád cítím že chlap je chlapem a měl by vydělávat stejně nebo víc než žena. Asi bych nesnesla kdybych vydělávala víc...je to asi ode mně sobecké, ale buď rovnocenného partnera, nebo žádného, rsp. jiného. A co se týče společného rozdělování peněz:
asi to nevidím moc objektivně, protože bydlím s rodiči, ale pokud dva spolu bydlí a nevezmou se, měli by se domluvit na určité částce co budou dohromady dávat každý měsíc, po svatbě samozřejmně všechny výplaty na jeden účet. alespoň tohle je můj názor dokud bydlím doma Smile
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
waxeipahdeth
kytky 8, konec
kytky 8, konec


Joined: 02 Jan 2007
Posts: 27125

PostPosted: Sun 16.9.2007 10:08    Post subject: Reply with quote

To nechápu, připadat si divně, že bych vydělávala víc Shocked Hlavně, že někdo ty peníze vůbec vydělává, to je nejdůležitější Laughing A podle mě fuk jestli je to chlap nebo žena.
Naštěstí můj přítel si myslí to samé, připadala bych si poníženě kdyby mi chlap "zákazal" vydělávat si víc (a že jsou takoví) Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message  
LadyCroft
bojovnice!!!


Joined: 22 Jan 2007
Posts: 13356
Location: flight level over 195 (19500 ft)

PostPosted: Sun 16.9.2007 20:15    Post subject: Reply with quote

jo, prostě bych si připadala divně. Confused
ale buhví jak to budu mít. vidim to prostě doma-máma vydělává dvakrát víc než otec a máme to doma...divný...nebudu rozvádět ale prostě divný
_________________
women who behave rarely make history
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 3.10.2007 11:03    Post subject: Reply with quote

Zajímalo by mě, jak páry, který spolu žijou, hospodařej s penězma, přesněji jak se podílej na financování bydlení, jídla atd., když jeden z partnerů bere míň, jestli máte společnou kasu nebo všechno financujete napůl.. Zrovna to řešíme, máme na to rozdílnej (trochu) názor, tak bych byla ráda, kdybyste se podělili o zkušenosti a názory.. Díky
Back to top
View user's profile Send private message  
Lothórien
kytky 7, meta: 12150
kytky 7, meta: 12150


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 12074

PostPosted: Wed 3.10.2007 11:16    Post subject: Reply with quote

ed


Last edited by Lothórien on Fri 6.6.2008 17:42; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message  
zbrody
kytky 4, meta: 3750
kytky 4, meta: 3750


Joined: 03 Jan 2007
Posts: 3710

PostPosted: Wed 3.10.2007 11:42    Post subject: Reply with quote

My mame spolecny ucet, ale je to jen jeden z nekolik nasich. Takze aby to bylo "spravedlive", tak na ten jeden spolecny posilame stejnou castku kazdy mesic. Z te platime najem, sluzby, jidlo, kvetinace Laughing Mame k němu dvě karty. Sice nemáme příjem oba stejny, ale hodne podobny.
Back to top
View user's profile Send private message  
little_B
...malá bosorka...


Joined: 04 Jan 2007
Posts: 4904

PostPosted: Wed 3.10.2007 12:19    Post subject: Reply with quote

My síce ešte nežijeme s priateľom spolu, ale keď budeme, zrejme to budeme riešiť tak, ako píše zbrody. Alebo sa dohodneme, kto čo bude platiť a nejako si to rozdelíme. Určite nie som za spoločnú kasu, do ktorej by šli naše celkové príjmy. Potrebujem mať aj "svoje" peniaze, nejakú tú rezervu na menšie nákupy a tak...
_________________
Prax ukazuje, že žena vydrží ešte desaťkrát toľko vo chvíli, keď vyhlasuje, že už nevydrží. Niektoré typy aj dvadsaťkrát.
Je to dobré. Zachráni to mnohé vzťahy, ktoré stoja za to.
Je to zlé. Udržiava pri živote aj vzťahy, ktoré stoja za hovno už dávno.
Back to top
View user's profile Send private message  
Satire
kytky 3, meta: 1150
kytky 3, meta: 1150


Joined: 07 Jun 2007
Posts: 1092

PostPosted: Wed 3.10.2007 12:26    Post subject: Reply with quote

zbrody wrote:
My mame spolecny ucet, ale je to jen jeden z nekolik nasich. Takze aby to bylo "spravedlive", tak na ten jeden spolecny posilame stejnou castku kazdy mesic. Z te platime najem, sluzby, jidlo, kvetinace Laughing Mame k němu dvě karty. Sice nemáme příjem oba stejny, ale hodne podobny.


zbrody, promiň za osobní otázku, ale kolik jako pár utratíte za jídlo? je to pro mne teď aktuální, přítel tvrdí, že neumím nakupovat, když za jídlo pro nás dva utratím i 8tisíc, ale mě to nepřijde moc Confused
_________________
DŮM VE TMĚ, V DOMĚ TMA, DŮM NA SAMOTĚ
a ve tmě já, a ve mně tma; sám v domě
na klíně chovám týden mrtvé kotě
- zemřelo steskem, asi dva dny po mně
J. H. Krchovský
Back to top
View user's profile Send private message  
Matylda
kytky 6, meta: 8650
kytky 6, meta: 8650


Joined: 23 Jan 2007
Posts: 8575

PostPosted: Wed 3.10.2007 12:46    Post subject: Reply with quote

My za jídlo dáme tak 5500,-.
Back to top
View user's profile Send private message  
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    sfera.pravy.net Forum Index -> Srdeční záležitosti All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Page 3 of 11

 
Jump to:  
You can post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
additional terms